Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Iesaku visiem, kas tikuši pie jauna ziemas ancuka, sākumā pāris reizes paskatīties uz vietas LV kā ar veļām utt priekš katra, pirmajā reizē nelāgi var sanākt dodoties kur tālāk :)
17.janvāris 2012, 09:51 | links
 
A ka ir ar divdaligo Seafox dzelteno kostimu,vakar pirmoreizi biju uz copi un apsezoties uz kastes,jakai nak vaļa apakšejais ravejsledzejs.Tas tā domats,vai kads braķitis iemeties??? Varbut vel kadam tas pats,kaut gan liekas,ka tā pat ir ertak :) Bet domaju,ka pašam vinam tik viegli nevajadzetu nakt vaļā.
17.janvāris 2012, 10:02 | links
 
Čau vīri. Laikam nebiju kārtīgi izžāvējis savu peldošo copes kombi un tas nedaudz iepelēja. Iesakiet kā labāk izmazgāt mājas apstākļos, lai to nesačakarētu!! Iepriekš pateicos.
16.februāris 2012, 10:50 | links
 
Vai kads ir pasutijis no neo shop kombindzonu norfin extrime pa 85ls??
27.februāris 2012, 19:00 | links
 
Kurmus,neķer kreņķi,izkarini ārā pie kūtiņas,lietū izskalosies ,saulē apžāvēsies un būs štokos!Starp citu, zivej patīk pelējuma smaka...:D
27.februāris 2012, 19:13 | links
 
salmo19.Esmu sūtījis un???
27.februāris 2012, 19:49 | links
 
kurmus, pelējumu ņem tikai 80 grādīgais STROH :)))
27.februāris 2012, 19:53 | links
 
Kurmus. Uzvelc mugurā un ieej dušā, kārtīgi ieziepē kostīmu un pēc tam kārtīgi noskalo. Man palīdzēja pēc copes uz butēm. Smirdēja pēc vecām garnelēm iegāju dušā un bija ok.
28.februāris 2012, 07:43 | links
 
Sveiki!

Vajadzīgs padoms. Ko jūs varētu ieteikt no virsdrēbēm (ne kombinzonu, bet divdaļīgo) pavasara, vasaras un agra rudens copei? Galvenais, lai auztur vējus un lietus.Kur par labām naudiņām to varētu iegādāties?
Šobrīd man ir I-Max termo jaka un bikses, bet tas ir paredzēts ziemai un iepriekš minētajos mēnešos būs par karstu.

Paldies!
9.marts 2012, 10:28 | links
 
Es paņēmu šo http://www.689.lv/product_info.php/cPath/1_21_273/products_id/11084

saka kad veeju un lietu nelaižot cauri. 1maijā redzēsim kā būs. Tik neesmu lietas kursā par termoveļu, kāda jāņem, biezā vai plānā? vai kaut kas vēl zem termoveļas ir jāvelk vai pietiek tikai to kostīmu? :)
9.marts 2012, 11:07 | links
 
Paldies, kkeda! Tiešām nevienam citam vairs nav ko teikt? :)
10.marts 2012, 10:19 | links
 
sigi, es esmu tādā pašā dillemas priekšā, it kā varētu ņemt norfin extreem, bet man liekas tas būs par siltu, vairāk sliecos uz apakšā termoveļa tad norfin gale vai all seasons. tik tiešām vēl kāds varbūt var padalīties?
10.marts 2012, 14:17 | links
 
Sveiki!

Ko sakāt par norfin Gale? Kādam viņš ir, kādas atsauksmes?
17.marts 2012, 21:51 | links
 
Nu stastat kur var dabut armijas preces ? Sakot no zabakiem lidz formai...
p.s. Google izmeklejos nekaa laba nav ne tiem "Arsenals" ne "Patriotos"
23.marts 2012, 20:18 | links
 
to4 nav nekaa?
27.marts 2012, 19:25 | links
 
Janka, pamēģini Zommers.lv mājas lapā, tur ir daudz militāru preču, bet arī cenas būs labas!!
27.marts 2012, 19:38 | links
 
Par Norfin Extreme. Kolosāla lieta ziemai (Peipusā -35grādos ar 2 termoveļām nosvīdu pēc pirmā cauruma - pietika ar vienu termoveļu), bet ne pavasarim.
Tracina, ka Neoshop cenšoties atbrīvot noliktavas krājumus, cenšas iesmērēt šo kostīmu tagad, raksturojot, kā mitrumizturīgu.
1. Kostīms laiž cauri ūdeni pilnībā, tādēļ arī ir elpojošs.
2. Biksēm nevar izņemt silto iekšu.
7.aprīlis 2012, 09:09 | links
 
Sveiki VISIEM!!!! Izdomāju nopirkt NORFIN OXYGEN (SA), bēt atsaukumus nevaru atrast!!!! Pirmkart kas interesē, lietošanas temperatūras robežas.
11.jūnijs 2012, 21:11 | links
 
Samērā labs "elpojošais" vasaras lietus kostīms
11.jūnijs 2012, 21:17 | links
 
Labdien!

Manā īpašumā ir ~šāds Abu neoprēna brienamais kostīms http://www.amazon.co.uk/Abu-Garcia-Boot-Foot-Waders/dp/B004XY13DM ar filca zolēm.
Pēc izbrišanas no pēdējās upītes konstatēju, ka zoles ir līdz pusei atplīsušas. Ar kādu līmi labāk tās līmēt atpakaļ?

Paldies!
3.jūlijs 2012, 16:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager