Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Vairis30

Aizmirsi valūtas kursu pielikt:D Ja rupji rēķina, tad 1USD = 30RUB
17.oktobris 2012, 14:33 | links
 
Tere!
Cabellas tirgo labu Gore-Tex mundieri pa $400
17.oktobris 2012, 15:29 | links
 
Lbruno, +celjsh, PVN...
17.oktobris 2012, 15:56 | links
 
Lbruno - lūdzu linku
17.oktobris 2012, 15:58 | links
 
Es ieliku tikai salīdzināšanai, paskaties cik pie mums maksā Norfin EXTREME 2 un var APTUVENI salīdzināt.
17.oktobris 2012, 21:17 | links
 
Nu tā, esmu noskatījis pelēko Seafoksi crossflow, viendaļīgu (dzeltenajam nav mans izmērs).

Tad nu gribēju uzprasīt - ar ko viņš atšķiras no dzeltenā - tikai krāsa vai arī ir kaut kas cits.
18.oktobris 2012, 13:20 | links
 
andriskkk: dzeltenajiem SeaFox ir tādi paši izmēri kā pelēkajiem. Ja veikalā nav uz vietas, palūdz lai uzsūta. Pelēkais funkciju ziņā ir līdzvērtīgs dzeltenajam, - vienīgā atšķirība ir ārējais audums - pelēkajam tas ir mīkstāks, patīkamāks, bet mazliet mazāk ūdens noturīgs un kostīms kā tāds nav tik silts. Dzelteno vieglāk notīrīt. Šīs atziņas no valkātāju atsauksmēm, nevis parametriem. :)
18.oktobris 2012, 14:04 | links
 
Lizzy, nu Tu saac manus plaanus gaazt apkaart. Biju noskatiijis tieshi peleeko.
18.oktobris 2012, 15:27 | links
 
dzhi: tā ir vairāk plānotā pielietojuma un gaumes lieta, jo kā jau minēju īpašības ir līdzvērtīgas. Rapala Team ziemai izvēlējās pelēkos, jo treniņos, sacensībās viņi daudz un aktīvi kustās, tēdejādi pelēkie liekās vieglāki, ērtāki. Testējot uz ūdens dzeltenie likās peldošāki, pelēkie iegrima vairāk, bet tikpat pārliecinoši noturēja cilvēku uz ūdens.
18.oktobris 2012, 16:02 | links
 
Man tiiri vizuaali peleekie patiik stipri labaak, bet taa kaa man buus 1. zemledus makshkjereeshanas tad droshiibai pieveershu pastiprinaatu uzmaniibu.
18.oktobris 2012, 16:21 | links
 
veel viens jautaajums ar ko atshkjiras sundridge cross flow peleekais no seafox peleekaa?
18.oktobris 2012, 16:26 | links
 
dzhi: tikai ar nosaukumu. Ražotājs abiem ir Sundridge (tāpat kā dzeltenajiem). SeaFox ir Rapala brends un Rapala pasūtījums no Sundridge.
18.oktobris 2012, 16:40 | links
 
Lizzy - paldies par informāciju. Saregulēji man domas pareizā virzienā un iepirku dzelteno :)
18.oktobris 2012, 16:49 | links
 
Nevaru nociesties...gan nezinu,vai aiz skaudības,vai dusmām,vai kā...bet,Kuldīgā ir jau notirgoti 3 Nexus ancuki!!!Par cenu nerunāšu...i pirksts neceļās,lai tāāādu cīparu uzrakstītu!:)
Vienam, ar tādu ,iet copēt pat bīstami...ka,nepaliek vēl plikiņš!
:)
26.oktobris 2012, 12:22 | links
 
Publiskis fuj Norfin izplatītājiem un pārdevējiem!!! iegādājos norfin lietus necaulaidīgo jaku un bikses pa 20 ls un pēc 2 copes reizēm locijumu vietās no iekšpuses sāka nolobīties mitruma aizturošais matreāls kā rezultām sāk laist cauri mitrumu no ārpuses..
4.novembris 2012, 11:41 | links
 
vldream a ko tu gaidiji par 20ls? taadu kvalitaatii kaa zemaak redzeetajam Shimano Nexus?
4.novembris 2012, 14:54 | links
 
Nu pa 20ls bija jabut biki labakam!pa 5ls kas ir noperkami Depo un tamlidzigos veikalos ito ir labaki tad!!!!!Bet nu Norfin itka jau ir ok firma!
4.novembris 2012, 14:58 | links
 
man ir norfin jaka pa 70ls viss ir labi.
4.novembris 2012, 15:09 | links
 
ne visi var atļauties pa 80 ls un kā izskatās ka dārgie nav tie labākie... salmo veikalā speciāli pasūtija jo nebija uz vietas ... pa 5 ls ir vienreizējie un nedomāju ka šis būs tāds pats ka pa 5 ls laikam par nosaukumu jāmaksā tie 20 ls ...
4.novembris 2012, 17:36 | links
 
Nu nevar visi atļauties pirkt Shimano Nexusus...
Par 20 ls jau vajadzēja turēt ilgāk kā 2 copes reizes. Varbūt kādam 20 ls nav nauda, bet citiem tā ir nauda :)
4.novembris 2012, 17:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager