Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Nes atpakaļ. Ko tur daudz domāt un bļaustīties. Salmo tak nav nekāds mazais kaktu veikals, kurš mēģinās par visām varītēm apčakarēt :) Protams, ja ir saglabājies čeks :)
4.novembris 2012, 18:06 | links
 
naudai nav vērtības ((( sākumā domā ja jau 20 ls tad jābūt labam... kaut nevaru atļauties bettomēr sakrabināju tos 20 ls ar domu ka labāk nopērku mantu nekā tos pa 5 ls apnīk pirkt... no ārpuses nav ne vainas bet no iekšpuses tur kur lokās roka elkonis vai cejgals vieta metās krunkas un nāk nost tas mitruma aizsaga matriāls ....
4.novembris 2012, 18:10 | links
 
Nu es pa 5ls esmu pircis gandriz sezonu izvelk copejot no laivas jeb laipas!protams ja jastaiga gar upi tad viena cope un kerdig!
5.novembris 2012, 10:57 | links
 
Es pirms kada laika nopirku UK terpu Titan sadus izmanto zvejnieki okeana un ideali terps no gumijas tris veidi stiva gumija miksta bieza gumija un plana gumija!viss labak ta miksta un nekadu bedu nezin protams ka sis terps maksa biki 100ls bet ka Angli saka neesmu tik bagats lai letu preci pirkt!
5.novembris 2012, 11:01 | links
 
pirms pāris gadiem norfinam rudens izstrādājumam bija atlaide no 70 uz 40 , tad iepirku, pašlaik bez problēmām. Protams lietus gāzē tā ka plīkšķ visu dienu nenosēdēsi, bet tādas ir reti. Tā ka pašlaik aiz loga viegli smidzina un pa brīžam uzdod stiprāk, ta var stundas 6 nosēdēt. Ja vajag sēdēt visu dienu tad jāvelk polietilēna mētelis , vai japērk Titans kā Antonam. Izstrādājums kas ir superūdens izturīgs un vēl elpojoš arī maksā super.
5.novembris 2012, 11:11 | links
 
Duglas
Vot tam TYTAN ir viens minus neelpo!bet udeni nelaiz nu vispar cauri!Bija velviens man terps Vacu armijas Goteks tas ar nelaida cauri udeni un vel elpoja ja nemaldos LV tads komplekts maksa ap 40ls ari loti labs!
5.novembris 2012, 11:18 | links
 
bija salmo pa 80 ls bet kur ta tik lepni... noskatiju husqvarnas pa 33 ls



Lietus bikses

Lietus bikses izgatavotas no izturīga neilona priekšpusē un PU/PVC aizmugurē. Šim modelim augšējā daļā ir 10 cm plata tīklojuma josla, kas nodrošina labu ventilāciju. Elastīga vidukļa daļa ar savilcēja auklu un rāvējslēdzējiem staru apakšējā daļā. Atbilst standarta EN 343 prasībām.
5.novembris 2012, 12:10 | links
 
Sitam nav nevainas,pats lietoju,jau kuro gadu.
5.novembris 2012, 20:09 | links
 
Tā dziļi filozofiski - tie kostīmi "cilvēks - pludiņš" neatbaida zivis? Vai, tā kā līdaka neatšķirot krāsas, tas ir pilnīgi vienalga? Kāda citiem ir pieredze šajā jautājumā? Pašam liekas, ka jaunajā košajā ancukā sliktāki lomi, bet varbūt sakritība....
9.novembris 2012, 09:45 | links
 
Headhunter
ja udenstilpne ir pasekla un nav veja tad varetu but ka kosais ancuks krit acis Lidakam!bet ja ir vilni un ezers ir pasekls itka vienalga!es runaju piemeram Engures ezers un tamlidzigiem!
9.novembris 2012, 09:56 | links
 
Lūdzu padalieties ar pieredzi par Norfin EXTREME 3 nesāšanu, kādi plusi un protams arī mīnusi salīdzinājumā Norfin EXTREME 2

9.novembris 2012, 09:57 | links
 
headhunter-taa dzilji filozofiski man koshie komberi 5-6 gadus ganoties arii pa seklumiem kaut kaa nu nemaz neatbaidiija zivis, taas uz kustiibaam vairaak reagee un skanjaam, nekaa dreebju kraasaam;)
9.novembris 2012, 10:05 | links
 
Fū, nomierinājāt, tātad nevis ancuks vainīgs pie pēdējā laika švakajiem lomiem, bet nodzertā meistarība :)
9.novembris 2012, 10:07 | links
 
meistariibu nenodzer parasti, vnk laikam par shvaku astraalim piesleedzies peedeejaa laikaa;DD
9.novembris 2012, 10:09 | links
 
Labdien! Kādus cimdus spiningoshanai jūs ietektu vēlam rudenim? Man ir shimano xt cimdi, bet salst rokas. Viekalā paskatijos Rapala ProWear - TITANIUM, neizskatijās ka būs siltāki! Ko jūs ieteiktu no savas pieredes. Paldies.
11.novembris 2012, 15:17 | links
 
Man ir Norfin neoprēna puspirkstaiņi. Jā, salst gan, bet ar biezākiem un siltākiem cimdiem nav ērta spiningošana.
11.novembris 2012, 15:32 | links
 
kuraa veikalaa Riigaa var apskatiit Imax kostiimus?
19.novembris 2012, 15:08 | links
 
Vairis30, EXTREME 3 man liekas domāts vairāk visādiem hipsteriem kas grib stilīgi izksatīties :P

Es zinu vienu plusu - ir izņemama iekšjaka, kas virsjaku padara unvesrālāku. Bet 3jam nav ceļu sargu. Ja tas ir aktuāli.

Man 2 nav bijis, tāpēc vairāk nevaru neko salīdzināt.
19.novembris 2012, 15:19 | links
 
kraft, es tač tevi redzēju iehipsterotu, ja gribi iedošu extr2 panēsāt , biku:)
trešajam krietni labāka ūdensizturība, pārējais jau kā kuram patīk
19.novembris 2012, 15:42 | links
 
Vairis30 nopērc Norfin Titan un viss būs kārtībā. Mitrumizturība un elpošana ļoti laba
19.novembris 2012, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager