Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Man tā mitrumizturība vairāk tīk, jo diemžēl 2-jam bikšu sēžamvieta laiž cauri ūdeni.
19.novembris 2012, 17:45 | links
 
Usi, nuja, ka redzēji,tāpēc jau varu tagad gudri spriest un būt pirmais hipstercopmanis ciemā! :D

Par ūdeni nemācēšu spriest, pagaidām baigā lietū neesmu sēdējis ar 3šo. Rakstīts, 6000mm, kas pēc papīriem galīgi nav maz tāda tipa apģērbam.
20.novembris 2012, 21:11 | links
 
Biju iegājis 66NORTH veikaliņā Dominā-tur šiem jaciņai (pie tam vēl elpojošai) 30000mm! Bet cena arī-virs 200Ls
20.novembris 2012, 21:17 | links
 
raihs, diezgan episki! Blakus tādās mantās saģērbtam jau spicākais hipstercopmanis izskatīsies pēc lūzera :)))

Man būtu žēl sasmērēt tādu jaku ar zivju peregariem un brekšu puņķiem...
21.novembris 2012, 22:16 | links
 
Ja ir interese, varu piedāvāt par labām (labākām) cenām siltās ziemas drēbes un inventāru.

Ja ir kādam interese, PM
22.novembris 2012, 13:04 | links
 
Nosauc, ludzu, brendus.
22.novembris 2012, 13:55 | links
 
Nesen ieķēru uz atlaidēm Extreme 3, skarbos apstākļos nav vēl pārbaudīts, bet nu tā jau labs:) laivā, lietū silts un ērti:) Ceļiem ir aizsargi, ja tā to var saukt:)
Jaka ņemās nost, bet apakšējai rokas ir par īsu, kautgan velkot kopā ir nejutu nemaz to. Ar tiem izmēriem jau trāpīt ideāli ir nereāli, neesmu mazs, bet nu kuņģim ir vēl daudz vietas biksēs kur augt:))
22.novembris 2012, 14:48 | links
 
Chaky,
Man tas pats. Tajās biksēs divus tādus kā es var iebāzt. Tākā ja kādam ir mazais izmērs mainu savas lielās bikses pret mazākajām :D Ne reizi nav "lauka apstākļos" vilktas svežaks :)
22.novembris 2012, 15:16 | links
 
Ziemas kostīmi par zemākajām cenām.
Arī peldošie, kā arī cits inventārs.


PM, ja ir interese.
22.novembris 2012, 18:15 | links
 
...kungi,lūdzu atbildēt tikai tiem ,kam ir...kādas atsauksmes par Norfin peldošo divdaļīgo kostīmu.
ir štuks ņemt !
25.novembris 2012, 18:16 | links
 
...ak jā,,vakar testēju putu zābakus :) pirmo stundu bija grūti staigāt...sajūta tā kā cetumus būtu iegrauzis ,bet kad piešaujas,,,labinieks :)
25.novembris 2012, 18:20 | links
 
bushmans, kaapeec tieshi norfin?
25.novembris 2012, 18:59 | links
 
Lemigo zabaki? labie! sievai ir, sievas tevam ar man nav :D
25.novembris 2012, 19:07 | links
 
.. :)tāds cmuks izskatijās,esot elpojošs(citi nē)kas bija piedāvājumā !
25.novembris 2012, 19:10 | links
 
Peldošie parasti ir neelpojoši un viendaļīgi, jo tas porolons, kas nodrošina peldētspēju, parasti neelpo. Bet nezinu, kuru modeli tu esi iedomājis - es neesmu eksperts. NG pateiks noteikti, kas ko nozīmā.
25.novembris 2012, 20:09 | links
 
ir kāda draudzenei/sievai pieredze ar Norfin Lady? Kaadas atsauksmes, pieredze, komentaari? Pateiz nevaru izshkjirties par labu dzeltenajam seafox vai norfinam.. Varbuut ir veel kaadi varianti?
7.decembris 2012, 10:00 | links
 
Dzhi, ja dabū info, padod te ar :) man šis jautājums priekš sieviņas ar bija aktuāls, bet tā kā vēl nav skaidrs vai viņai simpatizēs ledus cope, tad pagaidām iztikām ar "ekonimiš second hand edišen" un startā siltās drēbes par 20ls tur savācām.
7.decembris 2012, 10:06 | links
 
Lady ar siltumu viss ir ļoti ok, tur ir problēmas ar izmēriem, ja meitenei ir izteikti uz priekšu izbīdīta ķermeņa augšdaļa vai virs vidējā horizontāli paplašināta sēžamvieta, tad var gadīties, ka vieglāk būs piemērot Extreme 3 vai ideālā gadījumā Titan, tajā vispār nosalt nav iespējams, piedodiet meitenes :), bet Titan kostīmā meitenes ir kā tēja labā termosā, vakariņas vienmēr siltas ..... :):)
7.decembris 2012, 11:27 | links
 
Titan kostīmā meitenes ir kā tēja labā termosā, vakariņas vienmēr siltas ..... :):)NG-NG, 7.decembris 2012, 11:27


NG, šis labi teikts, būs jāiegaumē!!!
7.decembris 2012, 18:17 | links
 
Janciigais, beigaas paliku pie norfin lady.
11.decembris 2012, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager