Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Norfin Thermal Guard varētu būt piemērots.
25.augusts 2014, 23:12 | links
 
Neviens tērps, lai cik dārgs, neturēs ilgstošu lietu.
26.augusts 2014, 07:34 | links
 
Es esmu sev atklājis angļu zīmolu Karrimor.
Jau 2 sezonas nēsāju Elite Phantom eVent.
Esmu ļoti apmierināts ar ūdensnoturību un elpotspēju.
Vairākkārt esmu copējis ilgstošā lietū (arī sacensībās kad jācopē neatkarīgi no laika apstākļiem). Vienīgais kur mitrums tiek iekšā ir pa piedurkņu galiem. Ja tiešām visu laiku riktigi mērcē tad līdz elkoņiem sasūcās. Bet viss pārējais ir sauss.
eVent waterproof tehnoloģija atšķiras no gore tex. eVent piemīt daudz augstāka elpotspēja.
YouTube pieejami daudz salīdzinoši video.
26.augusts 2014, 08:18 | links
 
Par Karrimor varu teikt tikai to labāko, vismaz zābaku ziņā. Ir jau vairāki pāri ar treking apaviem novalkāti. Viņi ir izturīgi, ūdeni nelaiž cauri. Salīdznoši Lafuma man nokalpoja īsāku laiku. Tā ka droši - Karrimor zābakus var pirkt!
26.augusts 2014, 09:00 | links
 
Nju ja par Karrimor zābakiem, tad tikai to sliktāko varu teikt, pieļauju ka man brāķis gadījās, bet knapi rudens sezonu novilku, jau drīz zole atlīmejās, i Waterproff es teiktu ka pa slaplu zāli 5 min var paiet, tālaķ jau gaidi mitrumu kājās, es saprotu ka pa peļķēm ar viņiem i nedomā paieties, bet pirku jau nevis lai pa ūdeni bristu, bet nju nenormali dusmīgs biju, a angļi, sūti atpakaļ, paskatīsimies,
parēķināju, ka lētāķ jaunus nopirkt, i ne karimor.
Karrimor Hot Rock Mid Mens Walking Boots
26.augusts 2014, 09:07 | links
 
Man tieši tagad ir Hot Rock zābaki. Nu slapas kājas vēl nav palikušas. Ar viņiem gan pa čempi laivā ir dzīvots, kad lietus gāza ilgu laiku, gan ir pa peļķēm dzīvots, par slapju zāli nemaz nerunāsim. Moš brāķis trāpījies?
26.augusts 2014, 09:21 | links
 
Nju tiešām nezinu, man jua pēc pāris lietošanām zole bija vaļā sānā, pielīmēju, bet sāka citur nākt vaļā, pie tam reāli pa slapju zāļi tik pastaigāju nedaudz, uzrakstīju attiecīgu atsauksmi, kuru viņi izdzēsa un uzrakstīja sūtiet mums tos zābakus, bet man lētāķ jaunus nopirkt , otreiz gan neriskēšu.
26.augusts 2014, 09:56 | links
 
Nu protams, es saku, pats esmu ļoti ar viņiem apmierināts. Kalpo labi, pagaidām neredzu nekādu problēmu!
26.augusts 2014, 11:22 | links
 
Holmz!
Varbūt bračkam tērpu jau nopirki, bet ja vēl nēesi, tad ifno Tev.
Pagājušajā gadā nopirku Norfin RAPID komplektu, reizes 8 esmu copējis lietū, mitrumu tur labi. Kā ekstru uzskatu polsterētus ceļus un elkoņus. Nedēļu atpakaļ ar katamarānu kuģoju pa baltijas jūru, intereses pēc vienā "djorgā"biju uzvilcis savu Rapid tērpu, par pārsteigumu tikai vienā vietā bija izsitis mitrumu(jo jūrā vilņi un šļakatas sit pat no apakšas). Arī savam brālim esmu uzdāvinājis tādu jaku.
29.augusts 2014, 12:42 | links
 
Dadziic, paldies es tieši arī skatos uz tiem tērpiem, jo visā visumā esmu loti apmierināts ar Karrimoriem (price/performance) (apavi, somas,gulammaisi). Bet cik lasu internetus, tad redzu līdzību ar mūsu Norfinu, kas brīzīem ir episki labs, bet brīžīem galīgi pieklibo, tapēc katrs produkts būtu jāvērtē atsevišķi.

Pār zābjiem, man arī ir tieši šeit aprunātie Karrimor Hot Rock Mid Mens Walking Boots, ērtākus zābjus vēl neesmu vilcis, bet nu īsti waterproof viņi nav.. Sākumā pa slapju zāli , peļķēm, lietū, nekāda vaina, kājas sausas visu dienu. Pirku viņus ziemā, uz šo brīdi pie ilgstošāka lietus jau sāk labi laist cauri, sevišķi ja kājās ir kombis vai necaurlaidīgās bikses, kas sanāk, visu mitrumu novada tieši virsū apaviem. Pēc kādas stundas vai ātrāk, zābji ir cauri slapji... BET, cena viņiem ir salīdzinoši smieklīga arī...:) ko var gribēt. Vēl ir Walking shoes, tādas pelēkas arī nebija no pašā dārgākā gala, tās lietu tur ideāli vēl ar vien.

Līdz ar to jautājums šobrīd aktuāls kādus apavus
vilkt (pirkt) situācijā kad ir baigais lietus un kombis visu ūdeni tecina virsū apaviem..? Zābakos kautkā vēl negribas līst:) Situācijas sanāk, ka makšķerējot vislielākais ūdens daudzums nāk tieši no augšas pie striķiem...
29.augusts 2014, 15:45 | links
 
ir speciāls šķidrums gan apaviem, gan drēbēm. Sapūt un ūdens ripo nost, baigi ok. Neatceros veikala nosaukumu, pirku Rīgā, pirms Gaisa tilta, Brīvības ielā, pretī Statoil ir pagalms ar veikaliem un ofisiem.
29.augusts 2014, 16:14 | links
 
Nikwax ražo dažādus sprejus ar ko apstrādāt membrānas. Nopērkams aktīvās atpūtas preču veikalos. Sport2000, Ceļotājs utt
29.augusts 2014, 16:33 | links
 
Neaizmirsīsim kad ir tāda lieta kā getras, kuras var vilkt pa virsu bikšu galiem, un zābakam. Parasti ūdensnecaurlaidīgās ir no bieza neoprēna. Agrāk tādas lietoju.
29.augusts 2014, 22:03 | links
 
Sveiki!

Gadījās pāris reizes izmazgāt norfin scandic kostīmu, tagad jūtu ka lietū vairs tik labi netur!

Ar ko labāk apstrādāt vinju, ir jau visadi spreji un smeramie? Ir kaut kas speciāls vai gluži vienalga ko pust virsu?

Paldies
6.oktobris 2014, 13:00 | links
 
ir speciālie airesoli membranaudumam. savādāk viņš vairs neelpos! fanā bija.
6.oktobris 2014, 13:09 | links
 
Šodien bija tas gods piedalīties makšķerēšanas sporta kluba „Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi „Sporta servisa centrs” rīkotajās sacensībās "Lielupes līdaka 2014". Kā jau iepriekš sinoptiķi solīja, šodien visu dienu lija lietas, brīžiem pat lustīgi. Neskatoties uz šo prognozi un ņemot vērā ka man ir "Norfin extreme 3 limited edition", nodomāju ka man tas lietus ir pie vienas vietas un šeit es smagi aplauzos. Diemžēl šis kostīms mani pievīla, varētu teikt ka ne tik paŗāk smagi, jo apenes nebija slapjas pilnīgi, tikai sēžamvietam, ja būtu vēl kājstarpa, tad manā vecumā būtu vēl lielāki sūdi, bet tas nu tā.
Cienījamie Norfin ražotāji, šei laikam vairāk ir jāmet akmentiņš Salmo dārziņā, nu nevajag rakstīts "Norfin extreme 3 limited edition" aprakstā ir norādīts ka Mitruma tvaiku izvadīšanas spēja: 6000 g/m2/24h un Mitrumizturība: 6000mm, tas ir 2x vairāk kā Norfin extreme 2" ar mitruma tvaiku izvadīšanas spēja – 3000 g/m2/24 h un mitrumizturība – 3000 mm/cm2. Un uz šo es arī iekritu, jo pirms tam man bija Norfin extreme 2 un biju lietū izmircis, tāpēc ĻOTI CERĒJU ka ar "Norfin extreme 3 limited edition" varēšu 2x ilgāk lietū pasēdēt ar sausām apenēm, bet diemžēl dzīve parādīja pretējo, tieši tik pat ilgi sanāca kā "Norfin extreme 2". Sacensībās vēl bija vīri ar "Norfin extreme 3 limited edition" un nožēloju ka viņiem neprasīju kā viņiem bija gājis ar šo kastīmu.
Es ļoti atvainojos ja būšu kādu aizvainojis, bet es dzīvē paļaujos tikai uz to ko esmu pats personīgi pārbaudījis.

P.s. Šodien vienīgais mierinājums ka sacensībās ar Agri dabūjām 2. vietu!!
12.oktobris 2014, 17:22 | links
 
Šodienas rīta lietus pērna gada Norfin Verity kostīmu caursita 30 minūtēs, ūdens pa paudusēm sāka tecēt. Smidzināšanu iztur labi, bet īstā lietu fiksi kabzdjets... šis nav nopēlums, tikai fakta konstatācija, jo citādi lietojās normāli. Kostīms nav lietum domāts.
12.oktobris 2014, 19:34 | links
 
Man personīgi pietika ar dieviem Norfin izstrādājumiem - man Camo, bračkam jau pieminētais extreme. Gribējās atbalstīt tā teikt vietējo ražotāju, BET, apģērbi ir nenormāli smagi, auduma kvalitāte krietni zem vidējā, kā arī goretex izskatās, ka tikai blakus cehā stāvēja.
Ja īsumā, tad, ja kādam patīk Salmo/Norfin prece vai kā savādāk, tad ir lietas ko var pirkt, pat ļoti OK.
Bet ja ir iespēja tomēr es izvēlos skandināvu un aizokeānijas valstu preci.
12.oktobris 2014, 20:33 | links
 
Diviem...
12.oktobris 2014, 20:34 | links
 
Vairi vajadzēja pa 0,5 eur nopirkt plēves pončo - vienreizējo - būtu sauss. :))
Esmu vēdzeļnieks - pieredze ir dranķīgā laikā copēt . Neesmu vēl tādu apģērbu nevienam paziņam redzējis kurš nesamirktu dranķīgā laikā,Toties - vienmēr palīdz sausam palikt lietussargs,telts vai vismaz plēves pončo .
12.oktobris 2014, 20:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager