Virsdrēbes & Peldošās drēbes

sveiki! vai kāds neavar pateikt atsauskmes par kostīmu Norfin BARRIER! izskatās par pieņemamu cenu!

rolers, 25.novembris 2015, 20:32
bez mērīšanas nepērc, kostīms butēm, vēdzelēm, nu tādam laikam kā šonedēļ.

usis, 25.novembris 2015, 20:40

mhm skaidrs bet kā ir ar to -20 pēc celsija

rolers, 25.novembris 2015, 20:43

Nebūs -20 grados nekas labs, labāk piekrāj vēl 100eur un tad ko pērc. :)
25.novembris 2015, 23:24 | links
 
Jautājums par termoveļu, nopirku termoveļu nedaudz pa lielu, vai tas kautkā ietekmē siltumu? Vai viņam jābūt stingri piegulošam?
25.novembris 2015, 23:25 | links
 
sveiki! vai kāds neavar pateikt atsauskmes par kostīmu Norfin BARRIER! izskatās par pieņemamu cenu!

rolers, 25.novembris 2015, 20:32
bez mērīšanas nepērc, kostīms butēm, vēdzelēm, nu tādam laikam kā šonedēļ.

usis, 25.novembris 2015, 20:40

mhm skaidrs bet kā ir ar to -20 pēc celsija

rolers, 25.novembris 2015, 20:43
Nebūs -20 grados nekas labs, labāk piekrāj vēl 100eur un tad ko pērc. :)

Llama, 25.novembris 2015, 23:24


skaidrs
25.novembris 2015, 23:42 | links
 
pašlaik ir tik labas cenas ziemas apģērbiem kā nekad, arī izvēle plaša, tik nevajag kavēties, izmēri katram savi.
25.novembris 2015, 23:47 | links
 
Jautājums par termoveļu, nopirku termoveļu nedaudz pa lielu, vai tas kautkā ietekmē siltumu? Vai viņam jābūt stingri piegulošam?

Llama, 25.novembris 2015, 23:25

Ietekmēs. Jo. Termoveļa mitrumu svīstot novada uz ārējo slāni.Tā tad pati veļa kļūst mitra un ķermeņa temperatūras ietekmē tā izžūst. Ja nebūs tieša kontakta,tā nežūs.
26.novembris 2015, 00:07 | links
 
pašlaik ir tik labas cenas ziemas apģērbiem kā nekad, arī izvēle plaša, tik nevajag kavēties, izmēri katram savi.

usis, 25.novembris 2015, 23:47


Usis, pateiksi kur ???
26.novembris 2015, 08:29 | links
 
Salmo veikalos, piemēram:)
26.novembris 2015, 10:12 | links
 
Noteikti tēma N reizes cilāta, bet visu pārrakt, godīgi, slikums.
Līdzekļu ir daudz un dažādu, padalās pieredzē ar ko labāk apstrādāt kombi, kas sācis laist mitrumu. Runa šoreiz par sākotnēji neelpojošu seafox "pludiņu", kas uz pakaļas sācis "elpot" :).
Spreju ir daudz, bet vai visi ir efektīvi?
14.decembris 2015, 20:17 | links
 
Martin, es takš teicu nelaid tik daudz gulbīšus ! :DDDDDD
14.decembris 2015, 21:11 | links
 
http://bakershoe.com/product/kenetrek-grizzly-10
śodien kartoju ziemas inventaru un atradu kenetrek zapišus. Sūtīti no ASV . 44 izmers. Vilkti paris reizes, bet sapratu ka manam 43 par mazu . Ta ati palika nomesti stūrī. Domaji 42 izmera džekiem butu ka reiz. Ja kadam ir interese par iegadi tad rakstiet PM.
14.decembris 2015, 22:23 | links
 
Vai kāds varētu padalīties pieredzē par ziemas kombinzonu tīrīšanu un mazgāšanu. Man personīgi interesētu Norfin Extreme 3. Šodien biju aizstiepis uz ķīmisko tīrītavu, bet tur man viņu atsvieda atpakaļ, jo apskatot kopšanas birku secināja, ka neko ar viņu nevarot darīt.
15.decembris 2015, 19:52 | links
 
Vai kāds varētu padalīties pieredzē par ziemas kombinzonu tīrīšanu un mazgāšanu. Man personīgi interesētu Norfin Extreme 3. Šodien biju aizstiepis uz ķīmisko tīrītavu, bet tur man viņu atsvieda atpakaļ, jo apskatot kopšanas birku secināja, ka neko ar viņu nevarot darīt.

Upeszens2, 15.decembris 2015, 19:52

Man arī tāda bēda bija. Man ir Norfin Discovery LE, bet mazgāšanas (nemazgāšanas) nosacījumi laikam ir vienādi. Es beigās nospļāvos, iemetu veļasmašīnā uz rokas mazgāšanas (delikātais) režīmu, izmazgāju, 3 dienas žāvēju, jo negribēju ar centrifūgu aizrauties un nav ne vainītes, pagaidām bez izmaiņām - vēju, lietu, aukstumu tur tāpat kā iepriekš. Svaigs smaržīgs un tīrs!
15.decembris 2015, 21:01 | links
 
Vai kāds varētu padalīties pieredzē par ziemas kombinzonu tīrīšanu un mazgāšanu. Man personīgi interesētu Norfin Extreme 3. Šodien biju aizstiepis uz ķīmisko tīrītavu, bet tur man viņu atsvieda atpakaļ, jo apskatot kopšanas birku secināja, ka neko ar viņu nevarot darīt.

Upeszens2, 15.decembris 2015, 19:52
Man arī tāda bēda bija. Man ir Norfin Discovery LE, bet mazgāšanas (nemazgāšanas) nosacījumi laikam ir vienādi. Es beigās nospļāvos, iemetu veļasmašīnā uz rokas mazgāšanas (delikātais) režīmu, izmazgāju, 3 dienas žāvēju, jo negribēju ar centrifūgu aizrauties un nav ne vainītes, pagaidām bez izmaiņām - vēju, lietu, aukstumu tur tāpat kā iepriekš. Svaigs smaržīgs un tīrs!

turbo, 15.decembris 2015, 21:01


darit tā var bez centrifugas un vēlams bez asajiem pulveriem. vaciesiem ir labs pulveris bez aromatizetajiem un paredzets membranas tipa apgerbiem un apaviem. nosaukumu uzreiz nepateiksu , jasamekle pieraksti jo tuksa pudele izmesta.
15.decembris 2015, 21:16 | links
 
Vai kāds varētu padalīties pieredzē par ziemas kombinzonu tīrīšanu un mazgāšanu. Man personīgi interesētu Norfin Extreme 3. Šodien biju aizstiepis uz ķīmisko tīrītavu, bet tur man viņu atsvieda atpakaļ, jo apskatot kopšanas birku secināja, ka neko ar viņu nevarot darīt.

Upeszens2, 15.decembris 2015, 19:52
Man arī tāda bēda bija. Man ir Norfin Discovery LE, bet mazgāšanas (nemazgāšanas) nosacījumi laikam ir vienādi. Es beigās nospļāvos, iemetu veļasmašīnā uz rokas mazgāšanas (delikātais) režīmu, izmazgāju, 3 dienas žāvēju, jo negribēju ar centrifūgu aizrauties un nav ne vainītes, pagaidām bez izmaiņām - vēju, lietu, aukstumu tur tāpat kā iepriekš. Svaigs smaržīgs un tīrs!

turbo, 15.decembris 2015, 21:01


Ok, paldies! Tā arī darīšu. Savulaik esmu nopircis slēpošanas kostīmam mazgāšanas līdzekli ko lieto veļas pulvera vietā. Tad nu izmēģināšu.
15.decembris 2015, 21:21 | links
 
Nu voo, beidzot pa n-tiem gadiem biju tā kā nobriedis beidzot sev nopirkt "speciālo makšķerēšanas" kombi un no visiem komentāriem sapratu, ka vienīgais pareizais šobrīd ir Norfin Extreme 3...pilnīgs aplauziens... nekur Rīgā neatradu savu izmēru ( laikam L)

Ko tauta ieteiktu kā alternatīvu?

salmo puiši dikti slavē to zilo discovery limited, bet man kaut kā nepaņēma smagums ( sajūtas) un, ka nav atpogājama iekšējā jaka, ja gribēsies izmantot pavasarī/rudenī
Protams, nav pieredze un iespējams kļūdos....

Veikalā protams piedāvāja kā labas alternatīvas active un artic red 2...

P.S. Esmu pa šīm dienām izlasījis forumu krustu šķersu un sapratu, ka neko nesapratu kamēr nebūs paša pieredze, vienīgais zinu, ka neesmu baigais 100 āliņģu urbējs, drīzāk sēdētājs un kombi gribēšu izmantot arī piemājas vajadzībām, piemēram sniega šķūrēšanai ar traktorīti..:)))

Paldies jau iepriekš!!!
7.janvāris 2016, 21:36 | links
 
extreme 3 praktiski vairs nav vidējos izmēros dabūjams, to nomaina extreme 4, jaunāks, tādas pat idejas modelis,
7.janvāris 2016, 21:44 | links
 
Nu voo, beidzot pa n-tiem gadiem biju tā kā nobriedis beidzot sev nopirkt "speciālo makšķerēšanas" kombi un no visiem komentāriem sapratu, ka vienīgais pareizais šobrīd ir Norfin Extreme 3...pilnīgs aplauziens... nekur Rīgā neatradu savu izmēru ( laikam L)

Ko tauta ieteiktu kā alternatīvu?

salmo puiši dikti slavē to zilo discovery limited, bet man kaut kā nepaņēma smagums ( sajūtas) un, ka nav atpogājama iekšējā jaka, ja gribēsies izmantot pavasarī/rudenī
Protams, nav pieredze un iespējams kļūdos....

Veikalā protams piedāvāja kā labas alternatīvas active un artic red 2...

P.S. Esmu pa šīm dienām izlasījis forumu krustu šķersu un sapratu, ka neko nesapratu kamēr nebūs paša pieredze, vienīgais zinu, ka neesmu baigais 100 āliņģu urbējs, drīzāk sēdētājs un kombi gribēšu izmantot arī piemājas vajadzībām, piemēram sniega šķūrēšanai ar traktorīti..:)))

Paldies jau iepriekš!!!

spura, 7.janvāris 2016, 21:36

779.lv ir pieejams L izmērs, atvainojos par reklāmu.
7.janvāris 2016, 23:46 | links
 
nopirki, jeb paškirstiji katalogu:)
7.janvāris 2016, 23:55 | links
 
spura,
kompī, pēc rakstītiem parametriem un pirmā acu skata Extreme 3 ir labu labais. Bet es tādu neizvēlētos, es ieteiktu izvēlēties Extreme 2, lai gan tas vizuāli noteikti atpaliek no Extreme 3. Estreme 4 ir jau cita cenu kategorija.
Extreme 3 neesmu lietojis, bet tik tie parādījās pārdošanā(man bija svaigi iepriekšējais Extreme 2 modelis), aptaustīju, piemērīju un sapratu, ka mans ir labāks, jo Ex.3
- pēc sajūtas ir plānāks un visticamāk nav tik silts, par to ari daudzi raksta atsauksmēs;
- iztrūkst ļoti ērtās kabatas bikšu augšpusē;
- varbūt kas ir manījies, bet šuves bija nošūtas nekvalitatīvi;
- izpogājamo jaku uzskatu par tīru mārketinga triku. Ja gribi saģērbies biezāk, tad šī fīča pārvēršas par mīnusu. Iekšējai un ārējai jakām vienai bez otras pielietojums nav ne kāds plašais. Ja vienu novalkāsi, tad otro jaunu piepirkt nav iespējams.
Protams, tas ir mans personīgais viedoklis un uz absolūtu patiesību nepretendēju.
8.janvāris 2016, 00:12 | links
 
Kādam ir bijusi iespēja iemēģināt kostīmiņu Frabill I5? Vai patiešām sajūtas ir tik pat pasakainas kā cena? Vajadzētu atjaunot garderobi, tāpēc tāds jautājums.
17.janvāris 2016, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager