Virsdrēbes & Peldošās drēbes

zverkavis [19.01.23]: Ja reiz runājam par Norfin...
Pērn uz atlaidēm iepirku Pro Dry 3
Uzvilku pāris reizes, cik nu uz copi tiku kad bija tāds laiks, kad vajadzēja lietus kostīmu. tiktāl daudzmaz ok.
Bet - bikšu kabatas tik debīlas, ka nesaprotu, kurš idiots tās projektējis. Kabatas beidzās pie stakles vīles. Ieliec kautko smagāku kabatā. pastaigāt vairs nevari, visu mantību apdauzīsi. Man priekš dīpera ir smagāks telefons ar lielāku bateriju, bikšu kabatās labāk nelikt, trīs soļi un čau. Par pārējo - grūti ko komentēt, maz vēl esmu lietojis. Bet bikšu kabatas nudien debīlas.
tad skrienot vispār kapi olām būtu:))
19.janvāris 2023, 22:27 | links
 
Norfin par to cenu kas ir plaiktā ir bēdu ieleja. To naudu var labāk iztērēt. Kaut vai kokaīnā vai pērkamās sievietēs. Pēdējā laikā drausmīga kvalitāte par to cenu. Agrāk bija labāk. Pašlaik uz šo zīmolu skatos kā uz saskābušu alu 7dienas rītā. Piedosiet par tiešumu.
19.janvāris 2023, 23:29 | links
 
tad skrienot vispār kapi olām būtu:))

svens76, 19.janvāris 2023, 22:27


Nemaz neriskēju, veselība dārgāka...
19.janvāris 2023, 23:30 | links
 
Labāk piemest un ņemt Daiwa DW-1920E. Zem 500 var dabūt. A, simms jaciņa vien ~400 maksā un nedomāju ka tur ir kaut kas baigi labāks.
20.janvāris 2023, 10:52 | links
 
Man ir Norfin Element, 3 vai 4 gadus atpakaļ iegādāts, neko sliktu nevaru pateikt, viss forši. Nekas nesvīst, krosu arī nebraucu uz ezeriem skriet!
20.janvāris 2023, 11:48 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)
20.janvāris 2023, 12:43 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)

usis, 20.janvāris 2023, 12:43

Iekomentē par Norfin kvalitāti. Man, piemērām, ir iebildumi - ONYX jaciņas rāvējslēdzējs nojuka nepilna gada laikā. Salīdinājumam - lētā gala regatta jakai 8 gados nav izdevies piebeigt.
20.janvāris 2023, 12:53 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)

usis, 20.janvāris 2023, 12:43


Tur viss ir skaidrs. Olas jātur kabatā! :)))
20.janvāris 2023, 13:11 | links
 
Pie intensīvas slodzes svīdīsi visos copes tērpos, galvenas, lai salīdzinoši ātri tu atkal justos komfortabli - lai termoveļu slānis un kostīms salīdzinoši ātri šo mitrumu spēj izvadīt. Kādreiz, kad Babē lietoju tikai airus, katru reizi, iebraucot no rīta, sanāca intensīvi noairēt vismaz 30 min un pie šādas slodzes tu pat pliks sasvīdīsi, toties pēc pusstundas copes jūties atkal ideāli, sausas drēbes, var copēt komfortā. Ja svīsti praktiski bez slodzes, tad vai nu esi pārāk silti saģērbies, vai kostīma membrāna nav ideāla.
20.janvāris 2023, 13:18 | links
 
Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok
20.janvāris 2023, 13:27 | links
 
Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok

usis, 20.janvāris 2023, 13:27

Nav ok. Galīgi nav ok, jo nav uzticamības. :( Nopietnākā copes pasākumā neņemtu. Nebribās aukstumā palikt ar jaku, kurai nestrādā rāvējslēdzējs.
20.janvāris 2023, 14:15 | links
 
usis [20.01.23]: Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok
Šis labs :D
Ieķer jaku pa 62 eiriki, un pēc pusgada izmet.

Gauži labi ilustrē cenas/kvalitātes attiecību, super.
20.janvāris 2023, 15:52 | links
 

Re ku noķēru kolēģi, 3 +gadi, nav bijusi vajadzība mainīt, kas vēlas to dara. Ja gribas pa.irsties, uz priekšu.
20.janvāris 2023, 16:13 | links
 
Re ku noķēru kolēģi, 3 +gadi, nav bijusi vajadzība mainīt, kas vēlas to dara. Ja gribas pa.irsties, uz priekšu.

usis, 20.janvāris 2023, 16:13

Apsveicu kolēģi. Var .irsties, vai nē, bet norfin toč vairs nepirkšu un radiem/draugiem arī neļaušu. :D
20.janvāris 2023, 16:26 | links
 
Man nav liela pieredze. Iepriekšējais jēdzīgais kostīms bija ļoti labs. Es pat neatceros kas par firmu. Diemžēl. Varēja iztikt ar vienu termo veļas kārtu. Diemžēl pārgāju uz Norfin Discovery zilo. Nu negribu kritizēt un teikt, ka ļoti slikts. Bet viņi tur ir konkrēti sadirsuši, ka komforts mīnus 35. Problēma tāda, ka riktīgi netur vēju. Mīnus 10 grādos vējā ir slikti. Kur nu vēl mīnus 35... Puikam ir Extrēmā jaka. Neko sliktu nevaru teikt.
20.janvāris 2023, 16:31 | links
 
Kungi, vai kādam ir pieredze ar šīm brienambiksēm, un ko par tām varat teikt? Paldies jau iepriekš par atbildi!
Brienambikses Norfin PILOT BOOTFOOT.
20.janvāris 2023, 17:37 | links
 
Kuha [20.01.23]: Kungi, vai kādam ir pieredze ar šīm brienambiksēm, un ko par tām varat teikt? Paldies jau iepriekš par atbildi!
Brienambikses Norfin PILOT BOOTFOOT.

Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.
Šuves tur.
Pa krūmiem baigi līdis neesmu, tīri tā siekstās kkur aizķēries uz muti norāvis pāris reizes, izturēja.

Bez zābīšiem pa niedru asniem nebradāju.
Profesionāliem foreļotājiem noteikti neieteiktu. Nav tā baigā uzticība.
Var redzēt, ka šur tur diegi pairuši, bet līmētā šuve tur.
Ērti ka var nomest augšu, ir dublējošā josta.

Mīnuss.
Neelpo, kule svīst :))
20.janvāris 2023, 18:11 | links
 
Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.

RaimisD, 20.janvāris 2023, 18:11


IMHO brienambiksēm galvenais ir svars. katrs KG ir svarīgs... turp aiziesi ar jebkādām, bet atpakaļ... var nākties ar pliku kuli iet, jo vnk kājas neceļās
20.janvāris 2023, 18:27 | links
 
daddy_j [20.01.23]: Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.

RaimisD, 20.janvāris 2023, 18:11

IMHO brienambiksēm galvenais ir svars.
Šajā ziņā tur ir čikinieks. Pēc sajūtām uzšūts no vējjakas.
Tur par to izturību vēl šaubas, ja uzraujās uz kādu zaru, a tā ir ok.

Nu ,ja būtu uzšūts no tā gumijotā materiāla kā ,,pautinieki,, tad jā, tur svars būtu nemērais.
20.janvāris 2023, 18:36 | links
 
Šamās sver 1kg
20.janvāris 2023, 18:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager