Virsdrēbes & Peldošās drēbes

MT9 [22.dec]: Noteikti jaka būs tīrāka un labāk smaržos, par pārējām tās īpašībām grūti spriest :)
Jā, par to grūti spriest.
Vēl powerbanku klāt neesmu slēdzis, nezinu vai strādās. Ceru, ka viss būs ok.

Nebija variantu. Ķīmiskā neņēma. Esot zīmītes, ka nedrīkst neko ar to darīt. Pat uz manu atbildību. Teica, ka nevar garantēt membrānu neatslāņošanos.
Teica ,lai ..isos pats :)
22.decembris 2023, 19:37 | links
 
Es gan teicu mazgāšanas līdzekli un pēc tam ar pūšamo vēl.
Man jauns pūšamais jāmeklē, jo pēdējā reizē man sanāca kaut kā izliet, kā bija paskrūvējies vaļā pat nezinu.
22.decembris 2023, 19:57 | links
 
Davis-Di [22.dec]: Es gan teicu mazgāšanas līdzekli un pēc tam ar pūšamo vēl.
Man jauns pūšamais jāmeklē, jo pēdējā reizē man sanāca kaut kā izliet, kā bija paskrūvējies vaļā pat nezinu.
Jā pirms pūššanas bišķi samitrināju, lai nav pleķi. Man kostīms žuva izgriezts uzreiz to aizsargspreju negribējās pūst.
22.decembris 2023, 20:00 | links
 
Jā pirms pūššanas bišķi samitrināju, lai nav pleķi. Man kostīms žuva izgriezts uzreiz to aizsargspreju negribējās pūst.

RaimisD, 22.decembris 2023, 20:00


Tur tā diezgan vajag samitrināt, bet gan jau būs labi, ja nē samērcē dušā un vēlvienu ciklu uztaisi.
22.decembris 2023, 20:06 | links
 
Jautājums kāds varbūt var ieteikt kādu sakarīgu peldošo kombinezonu gara auguma cilvēkam?
Pats cik izskatīju LV īpašas izvēles nav norfin noteikti nebūs man, jo tur jābūt dūšīgākam.
Kā variantu atradu Remington Lifeguard, vai kādam ir pieredze ar šo kombinezonu?
25.decembris 2023, 09:20 | links
 
bandiiits [25.dec]: Jautājums kāds varbūt var ieteikt kādu sakarīgu peldošo kombinezonu gara auguma cilvēkam?
Pats cik izskatīju LV īpašas izvēles nav norfin noteikti nebūs man, jo tur jābūt dūšīgākam.
Kā variantu atradu Remington Lifeguard, vai kādam ir pieredze ar šo kombinezonu?
es kādu laiku lietoju westin w4 peldošo kostīmu. biju apmierināts ar to
25.decembris 2023, 09:33 | links
 
bandiiits [9:20]: Jautājums kāds varbūt var ieteikt kādu sakarīgu peldošo kombinezonu gara auguma cilvēkam?
Pats cik izskatīju LV īpašas izvēles nav norfin noteikti nebūs man, jo tur jābūt dūšīgākam.
Kā variantu atradu Remington Lifeguard, vai kādam ir pieredze ar šo kombinezonu?es kādu laiku lietoju westin w4 peldošo kostīmu. biju apmierināts ar to

svens76, 25.decembris 2023, 09:33


viendaļīgais vai divdaļīgais ? kurā copētājs veiklāks ielūztot tikt ārā
25.decembris 2023, 11:51 | links
 
indi [25.dec]: bandiiits [9:20]: Jautājums kāds varbūt var ieteikt kādu sakarīgu peldošo kombinezonu gara auguma cilvēkam?
Pats cik izskatīju LV īpašas izvēles nav norfin noteikti nebūs man, jo tur jābūt dūšīgākam.
Kā variantu atradu Remington Lifeguard, vai kādam ir pieredze ar šo kombinezonu?es kādu laiku lietoju westin w4 peldošo kostīmu. biju apmierināts ar to

svens76, 25.decembris 2023, 09:33

viendaļīgais vai divdaļīgais ? kurā copētājs veiklāks ielūztot tikt ārā
viendaļīgs tas bija
25.decembris 2023, 11:56 | links
 
svens76 [25.dec]: bandiiits [9:20]: Jautājums kāds varbūt var ieteikt kādu sakarīgu peldošo kombinezonu gara auguma cilvēkam?
Pats cik izskatīju LV īpašas izvēles nav norfin noteikti nebūs man, jo tur jābūt dūšīgākam.
Kā variantu atradu Remington Lifeguard, vai kādam ir pieredze ar šo kombinezonu?es kādu laiku lietoju westin w4 peldošo kostīmu. biju apmierināts ar to
Paldies par ieteikumu, būs jāizskata arī šis modelis.
25.decembris 2023, 21:43 | links
 
Sven - par to westin! Tev bija tāds pats kā tagad soderī atrodama westin W4, viendaļīgs, peldošais?

Tu ņēmi vienu izmēru lielāku?

Tur rakstīts: waterproof, windproof!

Varēs ar viņu copēt no laivas arī rudenī? Ērts?:)
28.decembris 2023, 19:11 | links
 
JK7 [28.dec]: Sven - par to westin! Tev bija tāds pats kā tagad soderī atrodama westin W4, viendaļīgs, peldošais?

Tu ņēmi vienu izmēru lielāku?

Tur rakstīts: waterproof, windproof!

Varēs ar viņu copēt no laivas arī rudenī? Ērts?:)
man bija tas melns ar dzeltenu, izmeerru toč neatceros. viņš viendaļīgs, peldošs. neatceros ka būtu baigi izmircis viņā. nunpar ērtumu jau tā , ka katram savas kaprīzes:) tajā laikā mani apmierināja, tagad izvēlīgāks palicis esmu:))
28.decembris 2023, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager