Virsdrēbes & Peldošās drēbes

ja par snowbordu runa, tad supervieglas un ūdensdrošas ir Dainese brenda jakas. izmircis neesmu ne reizi. un var atrast arī ne pa kosmosa cenu

svens76, 30.oktobris 2020, 19:59


Dainese primāri ir bruņām ar visiem lavīnu glābšanas sistēmu (avalanche rescue sensor) numur 1.
30.oktobris 2020, 21:41 | links
 
Arī aktuāls apģērba jautājums. Patreiz izmantoju slēpošanas jaku, bet kā jau te kolēģi minēja, nav universālu apģērbu. Daiwa cik esmu mērījis, neder, jo piedurknes īsas un materiāls grab kā Ziemasvētku vecīša ragavas. Kādas atsauksmes par Shimano, Geoff anderson un Fahrenheit?

onkyo, 30.oktobris 2020, 18:52


GeOff baigi patīk, bet tā pārliecinoši par ūdens izturību var runāt pirmos 2-3 gadus, tad jau sāk laist. Lietots arī ir 0 līdz -4 grādi, ar vesti iekšā - ar manam formām diezgan apspīlēti - prasās cita rudens/ziemas jaka vai vienu izmēru lielāka jaka.
Karstā vasaras lietusgāze - tomēr iesviedrē!
GeOFF nav uzradīti elpošanas un lietus izturības parametri, bet katra ziņā ir augsti.
30.oktobris 2020, 21:39 | links
 
izmircis neesmu ne reizi. un var atrast arī ne pa kosmosa cenu

svens76, 30.oktobris 2020, 19:59[/quote]

Ir taisnība,ja.
UK ir daudz labu mantu,bet sūdi,ka drīz plēsīs custom Tax+21%.
Tā kā jāpasteidzas.
30.oktobris 2020, 20:22 | links
 
DSV [30.10.20]: Ir snowboardistiem labas jakas.
Elpojošas,vieglas.
Ja ir maksājis aptuveni 250Gbp un nocenots uz 89,tad jāņem.
Ta ir laba manta.
Viena tāda man ir.Ideāla,jo šiem vajag elpojošu un vieglu visu.
Bet nekad neizmantoju,piemēram,malkas kraušanai jaku kas ir domata makšķerēšanai vai otrādi....
ja par snowbordu runa, tad supervieglas un ūdensdrošas ir Dainese brenda jakas. izmircis neesmu ne reizi. un var atrast arī ne pa kosmosa cenu
30.oktobris 2020, 19:59 | links
 
Ir snowboardistiem labas jakas.
Elpojošas,vieglas.
Ja ir maksājis aptuveni 250Gbp un nocenots uz 89,tad jāņem.
Ta ir laba manta.
Viena tāda man ir.Ideāla,jo šiem vajag elpojošu un vieglu visu.
Bet nekad neizmantoju,piemēram,malkas kraušanai jaku kas ir domata makšķerēšanai vai otrādi....
30.oktobris 2020, 19:56 | links
 
Es labprāt uzzinātu, kā lai uz ziemu izmazgaju savu Remington kostīmu. Vai likt tiklina soma un mazgat saudzigaja rezima ar specialo gore-tex šķidrumu, vai ari kadam ir laba pieredze ar kadu konkrēto kimisko tīrītavu, kas ar so nodarbojas?
30.oktobris 2020, 19:52 | links
 
Vairākus gadus nostaigāju ar Imax Oceanic Thermo Suit, kuru man atveda no Skandināvijas. Manuprāt ļoti labs kostīms par savu cenu. Silts un lietu turēja labi. Dizains ir gaumes jautājums- man neviens no Imaxiem neliekas dizainiski smuks. Tāpati problēma ar Norfiniem, kaut kā dizainiski neiet pie sirds.

Šobrīd jau trīs gadus staigāju Daiwa winter suit kostīmā DW-3206. Izcila manta.. silts, tur lietu, ērts un dizainiski smuks. Vienīgā problēma- ne visiem der izmēri. Man ar bikses it kā der, ber izskatās platas. Visādi citādi, 200 eur robežās - ideāls.

Sūtīju no Vācijas, jo LV nebija: https://www.am-angelsport-onlineshop.de/bekleidung/thermo-anzuege/daiwa-rm-winter-suit-dw-3206-dpg-xxl-bekleidung-neuheit-26635/

Ceru, ka netikšu nobanots. Nevienu nereklamēju, tikai dalos pieredzē. Ar veikalniekiem saistību nav :)
30.oktobris 2020, 19:37 | links
 
No shimano rb55 par salīdzinoši mazu naudu ir ok copei no laivas, manuprāt minimums kas vajadzīgs. Staigājot protams var ņemt kko zemāk.

usis, 30.oktobris 2020, 19:23

Mans komplektiņš. Tišām nokalpojis godam 3 sezonas. Nākamajam rudenim vajadzētu pačolēt ko jaunu...
30.oktobris 2020, 19:28 | links
 
No shimano rb55 par salīdzinoši mazu naudu ir ok copei no laivas, manuprāt minimums kas vajadzīgs. Staigājot protams var ņemt kko zemāk.
30.oktobris 2020, 19:23 | links
 
Arī aktuāls apģērba jautājums. Patreiz izmantoju slēpošanas jaku, bet kā jau te kolēģi minēja, nav universālu apģērbu. Daiwa cik esmu mērījis, neder, jo piedurknes īsas un materiāls grab kā Ziemasvētku vecīša ragavas. Kādas atsauksmes par Shimano, Geoff anderson un Fahrenheit?
30.oktobris 2020, 18:52 | links
 
DSV [30.10.20]: Bet nu cena protams laba un vizuāli arī tīri ok. Ja akurāti apietas, tad varbūt tas materiāls labi kalpo

Abavnieks, 30.oktobris 2020, 17:04


Ir jau lietiņa tāda,kad kur pērk.
Redzēju Dānijā.
Bet pirku laikam no poļiem.
A,tie vilto daudz ko,D[/quote]Aa tādas nianses tiešām nezinu. Pirku tepat pie mums. Jaka gan turas tīri ok, ja neskaita ka 2 kabatas ir pazudušas :D
Labi, ka vēl tā smuki atšuvās.

Bet nu kā jau teicu, tādai cenai ir ok. Un visi modeļi jau nav vienādi, tie paši brāķi var trāpīties utt.
Plus galīgi neesmu saudzīgs pret lietām.
Tā kā katram jau paša izvēle
30.oktobris 2020, 17:58 | links
 
Bet nu cena protams laba un vizuāli arī tīri ok. Ja akurāti apietas, tad varbūt tas materiāls labi kalpo

Abavnieks, 30.oktobris 2020, 17:04[/quote]

Ir jau lietiņa tāda,kad kur pērk.
Redzēju Dānijā.
Bet pirku laikam no poļiem.
A,tie vilto daudz ko,D
30.oktobris 2020, 17:12 | links
 
DSV [30.10.20]: Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:31


IMAX ir ļoti labi uzšūts,ērts.Viss ir savās vietās.
Nopirku otru tikai dēļ tā.
Materiāls ir sūdīgs,tāpēc,ka lēts,D
5gadus noies ar garantiju[/quote]Man par Imax gan ne tā labākā atsauksme. Likās, ka galīgi neelpo, un bikses vispār ātri saplīsa, un plīsa tā, ka medībās aizgāja no stakles līdz potītei :D
Bet nu cena protams laba un vizuāli arī tīri ok. Ja akurāti apietas, tad varbūt tas materiāls labi kalpo
30.oktobris 2020, 17:04 | links
 
Nākošais jau būs no kādiem SIMMS vai SHIMANO ,redzēs....

DSV, 30.oktobris 2020, 16:05


Es kādu no tiem nu varbūt vēl Daiwa rudens/ziemas versijām labprāt uzmērītu un nopirktu, ja kādā veikalā būtu uz vietas!
30.oktobris 2020, 17:01 | links
 
Tad priekš manas copes specifikas un intensitātes

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:39[/quote]

Tad uz plīsumiem...devu šuvējai,vnk līmēja virsū ielāpiņus.
Kad ielāpiņu bija par daudz,atdevu vienam vecim.
Šeit ir tas teiciens par to skopo,kaut gan dzīvē ne tuvu tāds neesmu.
Otrs tika pirkts tikai dēļ tā,ka ļoti ērts.
Nākošais jau būs no kādiem SIMMS vai SHIMANO ,redzēs....
30.oktobris 2020, 16:05 | links
 
Plds par atbildi, viedoklis no kāda kurš to reāli ir lietojis.
Tad priekš manas copes specifikas un intensitātes būs tieši laikā.

Varam slēgt diskusiju :)
30.oktobris 2020, 15:39 | links
 
Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.

MartinsFR, 30.oktobris 2020, 15:31[/quote]

IMAX ir ļoti labi uzšūts,ērts.Viss ir savās vietās.
Nopirku otru tikai dēļ tā.
Materiāls ir sūdīgs,tāpēc,ka lēts,D
5gadus noies ar garantiju
30.oktobris 2020, 15:36 | links
 
Protams nenoliedzu, ka variants pa 200; 500 vai 800 € būtu daudz labāks, komfortablāks, elpojošāks utt. utjp.

Tāpēc šeit iemetu jautājumu, vai kāds personīgi ir lietojis šo Imax modeli.
30.oktobris 2020, 15:31 | links
 
Nezinu, priekš tās cenas un copes pāris reizes mēnesī un to ka es lietus gāzē no mājas ārā neiešu, tikai tik cik pārciest, lai izturētu kādu negaidītu lietusgāzi, man priekš tās cenas liekas ļoti labs variants. Labs price/performance, protams laiks rādīs, bet nu esmu par šo variantu. Atsauksmes arī labas. Pēc video spriežot arī ar ūdeni viss ir kārtībā.

30.oktobris 2020, 15:26 | links
 
Nu es to domāju kā piemēru, cik vispār maksā normāls apģērbs, kam jēdzīgi parametri. Pats rudens/pavasara copē lietoju snova komplektu, ir ok. Arī izskatās labāk, var iet pa ielu, neizskatoties pēc staigājošas reklāmas un tā.
30.oktobris 2020, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager