Virsdrēbes & Peldošās drēbes

JIG_RIG_LV [24.03.23]: Iesakiet kādus labus zābakus vasarai, ar ko staigāt pa mežu gar upi, stāviem krastiem, brikšņiem un nejauši iekāpt kādā peļķē.
Galvenā prasība ir augstais stulms, ūdens/mitruma izturība un elpotspēja, lai vasarā nesvīst kājas.
Esmu pielaikojis visus Decathlon zābakus, neviens nepatika. Ja ir augstais stulms, tad zābaki ir pabiezi un domāti vairāk pavasarim/rudenim. Ja ir viegli un vasarai, tad vairāk atgādina botes, ne zābakus.
Pašlaik lietoju armijas tipa ādas zābakus, viss labi, kājas nesvīst, īslaicīgi ūdenī arī var iekāpt, bet ir pasmagi un zole pacieta ar sliktu saķeri.
Tā nu meklēju kaut ko vietā. Budžets 100-150€, bet nav akmenī kalts.

Gari sarakstīju, bet cerams doma saprotama.
Paskaties gorotex vai citas membrānas traking apavus, kopā ar ātri žūstošajām traking zeķēm arī karstumā ir ciešami. Bet cipars tur ir kādi 150-250
24.marts 2023, 19:53 | links
 
Iesakiet kādus labus zābakus vasarai, ar ko staigāt pa mežu gar upi, stāviem krastiem, brikšņiem un nejauši iekāpt kādā peļķē.
Galvenā prasība ir augstais stulms, ūdens/mitruma izturība un elpotspēja, lai vasarā nesvīst kājas.
Esmu pielaikojis visus Decathlon zābakus, neviens nepatika. Ja ir augstais stulms, tad zābaki ir pabiezi un domāti vairāk pavasarim/rudenim. Ja ir viegli un vasarai, tad vairāk atgādina botes, ne zābakus.
Pašlaik lietoju armijas tipa ādas zābakus, viss labi, kājas nesvīst, īslaicīgi ūdenī arī var iekāpt, bet ir pasmagi un zole pacieta ar sliktu saķeri.
Tā nu meklēju kaut ko vietā. Budžets 100-150€, bet nav akmenī kalts.

Gari sarakstīju, bet cerams doma saprotama.
24.marts 2023, 17:56 | links
 
Un jā, uz maniem 177,80 XL tā knapi vien ir.

Vigulis, 23.marts 2023, 17:23


Man ir 188cm, 80kg, tad sanāk, ka jāņem XXL izmērs, citādi būs par īsu pieduknes. varbūt kāds zina, vai JP un Eiropas tirgiem modeļiem ar abreviatūru "E" nav citi izmēri, jeb tā vienkārši ir norāde kādam tirgum pašūts apģērbs?
23.marts 2023, 19:35 | links
 
Un jā, uz maniem 177,80 XL tā knapi vien ir.
23.marts 2023, 17:23 | links
 
https://www.daiwa.com/scandinavia/contents/clothing/guide_rainmax_jacket_bib/SIzechart.jpg

Man ir pavecs rainmax, cik atceros, augumi bija puslīdz atbilstoši, bet daudzi sūdzējās par šaurumu, japāņi esot standartā kārni.
23.marts 2023, 15:03 | links
 
Vai kādam no klātesošajiem ir lietošanā Daiwa rainmax ziemas kostīms? Varat padalīties ar izmēru tabulu, kādam augumam derēs "L" izmērs?
Pateicos.
23.marts 2023, 13:39 | links
 
Sveiciens,

Kāds varbū ir saskāries un zin kur labāk vest ziemas kostīmu uz salabošanu ? Sanāca Peipusā vienu sānu nedaudz uzraut, bet materiāls tāds, ka paša spēkiem nesanāks salabot.
10.marts 2023, 13:26 | links
 
Mana pierede tikai neoprena.Galvanais komforts.
22.janvāris 2023, 08:40 | links
 
Kuha [21.01.23]: Paldies par atbildēm un ieteikumiem! Es kaut kā esmu pieradis pie brienambiksēm, kas ir kopā ar zābakiem vienā gabalā, bet piedāvājumā tādu nemaz tik daudz nav. Tāpēc skatos uz to Norfin Pilot Bootfoot. Pēc apraksta un izskata varētu būtu tīri labas, bet te visi tā lamā to Norfinu, ka bail pirkt. Lai gan, pašam ir gan Norfin ziemas kostīms, gan Norfin ziemas zābaki, kas ir kvalitatīvi, kalpo ilgi un labi. Bet ar Norfin brienamo gan nav pieredzes...
Atkarīgs jau cik bieži vilksi,cik staigāsi!
bija man tie norfini ar zeķi,ko minēja Raimis,samainīju tikai tapēc ,ka dabūju labu dīlu FHM,norfini stāvēja rezervē,bet pēc tam pārdevu!
21.janvāris 2023, 12:47 | links
 
Paldies par atbildēm un ieteikumiem! Es kaut kā esmu pieradis pie brienambiksēm, kas ir kopā ar zābakiem vienā gabalā, bet piedāvājumā tādu nemaz tik daudz nav. Tāpēc skatos uz to Norfin Pilot Bootfoot. Pēc apraksta un izskata varētu būtu tīri labas, bet te visi tā lamā to Norfinu, ka bail pirkt. Lai gan, pašam ir gan Norfin ziemas kostīms, gan Norfin ziemas zābaki, kas ir kvalitatīvi, kalpo ilgi un labi. Bet ar Norfin brienamo gan nav pieredzes...
21.janvāris 2023, 11:52 | links
 
Kuha [20.01.23]: Kungi, vai kādam ir pieredze ar šīm brienambiksēm, un ko par tām varat teikt? Paldies jau iepriekš par atbildi!
Brienambikses Norfin PILOT BOOTFOOT.
Uzmet aci labāk FHM veidersiem,ja budžets līdz 200€ ,lietoju ir galīgi labi!
20.janvāris 2023, 21:44 | links
 
Šamās sver 1kg
20.janvāris 2023, 18:40 | links
 
daddy_j [20.01.23]: Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.

RaimisD, 20.janvāris 2023, 18:11

IMHO brienambiksēm galvenais ir svars.
Šajā ziņā tur ir čikinieks. Pēc sajūtām uzšūts no vējjakas.
Tur par to izturību vēl šaubas, ja uzraujās uz kādu zaru, a tā ir ok.

Nu ,ja būtu uzšūts no tā gumijotā materiāla kā ,,pautinieki,, tad jā, tur svars būtu nemērais.
20.janvāris 2023, 18:36 | links
 
Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.

RaimisD, 20.janvāris 2023, 18:11


IMHO brienambiksēm galvenais ir svars. katrs KG ir svarīgs... turp aiziesi ar jebkādām, bet atpakaļ... var nākties ar pliku kuli iet, jo vnk kājas neceļās
20.janvāris 2023, 18:27 | links
 
Kuha [20.01.23]: Kungi, vai kādam ir pieredze ar šīm brienambiksēm, un ko par tām varat teikt? Paldies jau iepriekš par atbildi!
Brienambikses Norfin PILOT BOOTFOOT.

Ir šis, lētāks variants. Bet pagaidām nav izlīdušas nekādas problēmas.
Šuves tur.
Pa krūmiem baigi līdis neesmu, tīri tā siekstās kkur aizķēries uz muti norāvis pāris reizes, izturēja.

Bez zābīšiem pa niedru asniem nebradāju.
Profesionāliem foreļotājiem noteikti neieteiktu. Nav tā baigā uzticība.
Var redzēt, ka šur tur diegi pairuši, bet līmētā šuve tur.
Ērti ka var nomest augšu, ir dublējošā josta.

Mīnuss.
Neelpo, kule svīst :))
20.janvāris 2023, 18:11 | links
 
Kungi, vai kādam ir pieredze ar šīm brienambiksēm, un ko par tām varat teikt? Paldies jau iepriekš par atbildi!
Brienambikses Norfin PILOT BOOTFOOT.
20.janvāris 2023, 17:37 | links
 
Man nav liela pieredze. Iepriekšējais jēdzīgais kostīms bija ļoti labs. Es pat neatceros kas par firmu. Diemžēl. Varēja iztikt ar vienu termo veļas kārtu. Diemžēl pārgāju uz Norfin Discovery zilo. Nu negribu kritizēt un teikt, ka ļoti slikts. Bet viņi tur ir konkrēti sadirsuši, ka komforts mīnus 35. Problēma tāda, ka riktīgi netur vēju. Mīnus 10 grādos vējā ir slikti. Kur nu vēl mīnus 35... Puikam ir Extrēmā jaka. Neko sliktu nevaru teikt.
20.janvāris 2023, 16:31 | links
 
Re ku noķēru kolēģi, 3 +gadi, nav bijusi vajadzība mainīt, kas vēlas to dara. Ja gribas pa.irsties, uz priekšu.

usis, 20.janvāris 2023, 16:13

Apsveicu kolēģi. Var .irsties, vai nē, bet norfin toč vairs nepirkšu un radiem/draugiem arī neļaušu. :D
20.janvāris 2023, 16:26 | links
 

Re ku noķēru kolēģi, 3 +gadi, nav bijusi vajadzība mainīt, kas vēlas to dara. Ja gribas pa.irsties, uz priekšu.
20.janvāris 2023, 16:13 | links
 
usis [20.01.23]: Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok
Šis labs :D
Ieķer jaku pa 62 eiriki, un pēc pusgada izmet.

Gauži labi ilustrē cenas/kvalitātes attiecību, super.
20.janvāris 2023, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager