Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Pačamdīt var eboat.lv veikalā. Šuvums labs, ērts, silts, bet švaki ūdensizturības un elpošanas parametri 3000. Ieteiktu Shimano extreme, protams cita cena, bet noteikti ir to vērts.
16.decembris 2014, 16:14 | links
 
Sveiki,
gribu jautāt vai kāds ir čamdījis, varbūt lietojis Rapala Prowear Nordic Ice kombinezonu un kādas ir atsauksmes.
Paldies
16.decembris 2014, 16:09 | links
 
Sveiki ,ir vēlme iegādāties ziemas kostīmu , ko jūs ieteiktu cenā līdz 180 ērām, vel nevaru izlemt ko ņemt peldošo vai parasto , ir dzirdēts ,ka peldošie smagi un rauj cauri aukstumu!
Un plus zābaki līdz 70 ero.
26.oktobris 2014, 18:43 | links
 
Šodienas rīta lietus pērna gada Norfin Verity kostīmu caursita 30 minūtēs, ūdens pa paudusēm sāka tecēt. Smidzināšanu iztur labi, bet īstā lietu fiksi kabzdjets... šis nav nopēlums, tikai fakta konstatācija, jo citādi lietojās normāli. Kostīms nav lietum domāts.

V.S.O.P., 12.oktobris 2014, 19:34



Biju domajis,ka tas ir lietus kostims lidz pirmam lietum, stundas laika slapjas rokas, pec trim stundam slapjas apaksbikses. Savadak labs kostims ) Norfin Verity
24.oktobris 2014, 21:45 | links
 
Usi, Tev jāķer pasta dūja!
21.oktobris 2014, 13:28 | links
 
sagi, PM
21.oktobris 2014, 13:11 | links
 
Sveiks, Usi!
Es aptuveni atbilstu Tavam aprakstītajam augumam :D (esmu 176cm īss- vismaz jaunībā tāds biju :D , kkādi 80 kg un vidēji salīks), tāpēc man ir interese par Tavu kostīmu, vēl jo vairāk tāpēc, ka neko smagu neesi cēlis, tātad TAS nav piepirsts! :D ). Kad beigsies Tava akcija, paziņo, lūdzu, man zemāko, tfu tu, augstāko, cenu, ko Tev sola, jo pats andelēties nemāku- naf tās īstās ašņas, diemžēl... :( Pielikšu klāt 1 centu un, ja tai brīdī būšu tapis turīgs, nopirkšu no Tevis to krāmu! :D
P.s. Veiksmīgu andeli!
21.oktobris 2014, 13:01 | links
 
Extreme kostīmi ir domāti aukstumam ...., tie tur arī slapja sniega mitrumu, bettie notekti nav lietus kostīmi .......

NG-NG, 17.oktobris 2014, 23:43


Normund, es Extreme arī pirku kā ziemas kostīmu un tas ir pilnībā salā un vējā sevi ir attaisnojis. Es ļoti labi saprotu, ka tie NAV domāti kā lietus mēteļi, bet kā es rakstīju zemāk, uzcepos tikai par to mitrumizturību. Man bija ar ko salīdzināt Extreme2 ar Extreme3, tobiš 3000g/m2/24h pret 6000g/m2/24h un ar to arī rēķinājos, ka vismaz 6 stundas izturēs ar minimālu ūdens caurlaidību, bet ne jau 2 stundās biju slapšs.
18.oktobris 2014, 16:31 | links
 
:):)::) puiki un meiteņi, parādiet vietu, kur uz ziemas kostīmiem Extreme būtu rakstīts, ka tie ir lietus kostīmi ..., tad tik patlabi var vilkt krutus šortus tagad un tekt, ka sūdi, jo bumbuļi ņosala......
Extreme kostīmi ir domāti aukstumam ...., tie tur arī slapja sniega mitrumu, bettie notekti nav lietus kostīmi :):):):):), tas , ka mums copmaņiem gribās nēsāt universālu kostīmu, kurš i vēdina siltumā i silda aukstumā i mitrumu iekšā nelaiž i pirdakus ārā izvada ....... Bet maksāt tos 1000-1500+ eirus par kostīmiem kuri daļu no šīm funkcijām pilda visnotaļ labi negribam ....:):):), pats esmu tāds :)::):)

Zem Extreme jakas lietū vajag pavilkt plāno lietus jaķeli,tad ir ok arī ja visu dienu līst :):):)
17.oktobris 2014, 23:43 | links
 
mainījušās prioritātes ledus izmantošanā rekreācijas vajadzībām, kļuvis lieks Norfin Extreme 2 kostīms, der apmēram 175-185 cm garam un 85-90 kg smagam vidēji salīgam makšķerniekam - L izmērs.Lietots apmēram 30 stundas, nekas smags nav celts:)
2 urbji- Ļeņingradas 125mm, Mora Melnais ar sfēriskiem nažiem 130mm,Kaugurmeistara asināti.7 mormiškas, pāris makšķeres, un vēl šādi tādi bļitki kopā ap 2 kg pievienoti bonusā.
Kostīma kabatā īpašā kastītē, atradīsies slepenais Pērnavas ierocis, tīrs no zelta ( ja Meistaram nebūs rakstiski iebildumi)
Cenas piedāvājumi PM, bildes interesentiem- pēc pieprasījuma.
Ar piegādi Ikšķile- Rīga.
17.oktobris 2014, 23:09 | links
 
Mana pieredze ar peldošo neelpojošo Norfin aquaguard (vairākas stundas riktīgā lietū)- slapjš līdz apenēm...
Problēma tā, ka kombinzons laiž ūdeni pa šuvēm. Salīdzinoši, tajā pa šā laikā Sundridge (seafox crossflow analogs) elpojošais sevi parādīja daudz labāk. Tam slapjums tika tikai gar roku manžetēm, un gar krāgu.
12.oktobris 2014, 20:44 | links
 
Vairi vajadzēja pa 0,5 eur nopirkt plēves pončo - vienreizējo - būtu sauss. :))
Esmu vēdzeļnieks - pieredze ir dranķīgā laikā copēt . Neesmu vēl tādu apģērbu nevienam paziņam redzējis kurš nesamirktu dranķīgā laikā,Toties - vienmēr palīdz sausam palikt lietussargs,telts vai vismaz plēves pončo .
12.oktobris 2014, 20:34 | links
 
Diviem...
12.oktobris 2014, 20:34 | links
 
Man personīgi pietika ar dieviem Norfin izstrādājumiem - man Camo, bračkam jau pieminētais extreme. Gribējās atbalstīt tā teikt vietējo ražotāju, BET, apģērbi ir nenormāli smagi, auduma kvalitāte krietni zem vidējā, kā arī goretex izskatās, ka tikai blakus cehā stāvēja.
Ja īsumā, tad, ja kādam patīk Salmo/Norfin prece vai kā savādāk, tad ir lietas ko var pirkt, pat ļoti OK.
Bet ja ir iespēja tomēr es izvēlos skandināvu un aizokeānijas valstu preci.
12.oktobris 2014, 20:33 | links
 
Šodienas rīta lietus pērna gada Norfin Verity kostīmu caursita 30 minūtēs, ūdens pa paudusēm sāka tecēt. Smidzināšanu iztur labi, bet īstā lietu fiksi kabzdjets... šis nav nopēlums, tikai fakta konstatācija, jo citādi lietojās normāli. Kostīms nav lietum domāts.
12.oktobris 2014, 19:34 | links
 
Šodien bija tas gods piedalīties makšķerēšanas sporta kluba „Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi „Sporta servisa centrs” rīkotajās sacensībās "Lielupes līdaka 2014". Kā jau iepriekš sinoptiķi solīja, šodien visu dienu lija lietas, brīžiem pat lustīgi. Neskatoties uz šo prognozi un ņemot vērā ka man ir "Norfin extreme 3 limited edition", nodomāju ka man tas lietus ir pie vienas vietas un šeit es smagi aplauzos. Diemžēl šis kostīms mani pievīla, varētu teikt ka ne tik paŗāk smagi, jo apenes nebija slapjas pilnīgi, tikai sēžamvietam, ja būtu vēl kājstarpa, tad manā vecumā būtu vēl lielāki sūdi, bet tas nu tā.
Cienījamie Norfin ražotāji, šei laikam vairāk ir jāmet akmentiņš Salmo dārziņā, nu nevajag rakstīts "Norfin extreme 3 limited edition" aprakstā ir norādīts ka Mitruma tvaiku izvadīšanas spēja: 6000 g/m2/24h un Mitrumizturība: 6000mm, tas ir 2x vairāk kā Norfin extreme 2" ar mitruma tvaiku izvadīšanas spēja – 3000 g/m2/24 h un mitrumizturība – 3000 mm/cm2. Un uz šo es arī iekritu, jo pirms tam man bija Norfin extreme 2 un biju lietū izmircis, tāpēc ĻOTI CERĒJU ka ar "Norfin extreme 3 limited edition" varēšu 2x ilgāk lietū pasēdēt ar sausām apenēm, bet diemžēl dzīve parādīja pretējo, tieši tik pat ilgi sanāca kā "Norfin extreme 2". Sacensībās vēl bija vīri ar "Norfin extreme 3 limited edition" un nožēloju ka viņiem neprasīju kā viņiem bija gājis ar šo kastīmu.
Es ļoti atvainojos ja būšu kādu aizvainojis, bet es dzīvē paļaujos tikai uz to ko esmu pats personīgi pārbaudījis.

P.s. Šodien vienīgais mierinājums ka sacensībās ar Agri dabūjām 2. vietu!!
12.oktobris 2014, 17:22 | links
 
ir speciālie airesoli membranaudumam. savādāk viņš vairs neelpos! fanā bija.
6.oktobris 2014, 13:09 | links
 
Sveiki!

Gadījās pāris reizes izmazgāt norfin scandic kostīmu, tagad jūtu ka lietū vairs tik labi netur!

Ar ko labāk apstrādāt vinju, ir jau visadi spreji un smeramie? Ir kaut kas speciāls vai gluži vienalga ko pust virsu?

Paldies
6.oktobris 2014, 13:00 | links
 
Neaizmirsīsim kad ir tāda lieta kā getras, kuras var vilkt pa virsu bikšu galiem, un zābakam. Parasti ūdensnecaurlaidīgās ir no bieza neoprēna. Agrāk tādas lietoju.
29.augusts 2014, 22:03 | links
 
Nikwax ražo dažādus sprejus ar ko apstrādāt membrānas. Nopērkams aktīvās atpūtas preču veikalos. Sport2000, Ceļotājs utt
29.augusts 2014, 16:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager