Virsdrēbes & Peldošās drēbes

ir speciāls šķidrums gan apaviem, gan drēbēm. Sapūt un ūdens ripo nost, baigi ok. Neatceros veikala nosaukumu, pirku Rīgā, pirms Gaisa tilta, Brīvības ielā, pretī Statoil ir pagalms ar veikaliem un ofisiem.
29.augusts 2014, 16:14 | links
 
Dadziic, paldies es tieši arī skatos uz tiem tērpiem, jo visā visumā esmu loti apmierināts ar Karrimoriem (price/performance) (apavi, somas,gulammaisi). Bet cik lasu internetus, tad redzu līdzību ar mūsu Norfinu, kas brīzīem ir episki labs, bet brīžīem galīgi pieklibo, tapēc katrs produkts būtu jāvērtē atsevišķi.

Pār zābjiem, man arī ir tieši šeit aprunātie Karrimor Hot Rock Mid Mens Walking Boots, ērtākus zābjus vēl neesmu vilcis, bet nu īsti waterproof viņi nav.. Sākumā pa slapju zāli , peļķēm, lietū, nekāda vaina, kājas sausas visu dienu. Pirku viņus ziemā, uz šo brīdi pie ilgstošāka lietus jau sāk labi laist cauri, sevišķi ja kājās ir kombis vai necaurlaidīgās bikses, kas sanāk, visu mitrumu novada tieši virsū apaviem. Pēc kādas stundas vai ātrāk, zābji ir cauri slapji... BET, cena viņiem ir salīdzinoši smieklīga arī...:) ko var gribēt. Vēl ir Walking shoes, tādas pelēkas arī nebija no pašā dārgākā gala, tās lietu tur ideāli vēl ar vien.

Līdz ar to jautājums šobrīd aktuāls kādus apavus
vilkt (pirkt) situācijā kad ir baigais lietus un kombis visu ūdeni tecina virsū apaviem..? Zābakos kautkā vēl negribas līst:) Situācijas sanāk, ka makšķerējot vislielākais ūdens daudzums nāk tieši no augšas pie striķiem...
29.augusts 2014, 15:45 | links
 
Holmz!
Varbūt bračkam tērpu jau nopirki, bet ja vēl nēesi, tad ifno Tev.
Pagājušajā gadā nopirku Norfin RAPID komplektu, reizes 8 esmu copējis lietū, mitrumu tur labi. Kā ekstru uzskatu polsterētus ceļus un elkoņus. Nedēļu atpakaļ ar katamarānu kuģoju pa baltijas jūru, intereses pēc vienā "djorgā"biju uzvilcis savu Rapid tērpu, par pārsteigumu tikai vienā vietā bija izsitis mitrumu(jo jūrā vilņi un šļakatas sit pat no apakšas). Arī savam brālim esmu uzdāvinājis tādu jaku.
29.augusts 2014, 12:42 | links
 
Nu protams, es saku, pats esmu ļoti ar viņiem apmierināts. Kalpo labi, pagaidām neredzu nekādu problēmu!
26.augusts 2014, 11:22 | links
 
Nju tiešām nezinu, man jua pēc pāris lietošanām zole bija vaļā sānā, pielīmēju, bet sāka citur nākt vaļā, pie tam reāli pa slapju zāļi tik pastaigāju nedaudz, uzrakstīju attiecīgu atsauksmi, kuru viņi izdzēsa un uzrakstīja sūtiet mums tos zābakus, bet man lētāķ jaunus nopirkt , otreiz gan neriskēšu.
26.augusts 2014, 09:56 | links
 
Man tieši tagad ir Hot Rock zābaki. Nu slapas kājas vēl nav palikušas. Ar viņiem gan pa čempi laivā ir dzīvots, kad lietus gāza ilgu laiku, gan ir pa peļķēm dzīvots, par slapju zāli nemaz nerunāsim. Moš brāķis trāpījies?
26.augusts 2014, 09:21 | links
 
Nju ja par Karrimor zābakiem, tad tikai to sliktāko varu teikt, pieļauju ka man brāķis gadījās, bet knapi rudens sezonu novilku, jau drīz zole atlīmejās, i Waterproff es teiktu ka pa slaplu zāli 5 min var paiet, tālaķ jau gaidi mitrumu kājās, es saprotu ka pa peļķēm ar viņiem i nedomā paieties, bet pirku jau nevis lai pa ūdeni bristu, bet nju nenormali dusmīgs biju, a angļi, sūti atpakaļ, paskatīsimies,
parēķināju, ka lētāķ jaunus nopirkt, i ne karimor.
Karrimor Hot Rock Mid Mens Walking Boots
26.augusts 2014, 09:07 | links
 
Par Karrimor varu teikt tikai to labāko, vismaz zābaku ziņā. Ir jau vairāki pāri ar treking apaviem novalkāti. Viņi ir izturīgi, ūdeni nelaiž cauri. Salīdznoši Lafuma man nokalpoja īsāku laiku. Tā ka droši - Karrimor zābakus var pirkt!
26.augusts 2014, 09:00 | links
 
Es esmu sev atklājis angļu zīmolu Karrimor.
Jau 2 sezonas nēsāju Elite Phantom eVent.
Esmu ļoti apmierināts ar ūdensnoturību un elpotspēju.
Vairākkārt esmu copējis ilgstošā lietū (arī sacensībās kad jācopē neatkarīgi no laika apstākļiem). Vienīgais kur mitrums tiek iekšā ir pa piedurkņu galiem. Ja tiešām visu laiku riktigi mērcē tad līdz elkoņiem sasūcās. Bet viss pārējais ir sauss.
eVent waterproof tehnoloģija atšķiras no gore tex. eVent piemīt daudz augstāka elpotspēja.
YouTube pieejami daudz salīdzinoši video.
26.augusts 2014, 08:18 | links
 
Neviens tērps, lai cik dārgs, neturēs ilgstošu lietu.
26.augusts 2014, 07:34 | links
 
Norfin Thermal Guard varētu būt piemērots.
25.augusts 2014, 23:12 | links
 
Bračkam tuvojas dzimene un ta ka šamo visu laiku velku sev lidz uz copi, domaju kadu lai terpu šim noperk lai lietū neizmirst un nav auksti. Runa jau iet par tadu lietus jaku, kura ir daudz maz silti copejot rudeni vai tada dregnā laikā un ari labi tur udeni.
Tos norfinus pa 100-140 EUR ir verts skatities? Velams jaku un bikses
25.augusts 2014, 22:48 | links
 
[Taisnība, taisnība. Man ir Cultiva jaka un Rapalas bikses. No pieredzes varu teikt, ka jaka paliek sausa pat tādā gāzienā kā vakar, a bet bikšu dibens ir cauri slapjš jau pēc 10 min sēdēšanas uz laivas beņķa.
quote=370314]...par Rapala ProWear vasaras apģērbu. Cena par jaku un biksēm 180 eur, it kā mitruma izturība/elpošana ir 8000/8000 (citur rakstīts 10000/10000).
Vakar, 29.07.2014. Nogāza stiprs lietus, pērkons, zibens. Sagaidīju kad stiprais lietus mitējās un ap 18:30 pa lietu un izbraucu copēt. Pēc 5 min lietū (parasts, pat ne stiprs lietus) man likās, ka man ir mitri pleci, pēc pus stundas - mitra mugura. Pēc stundas es sapratu, ka man nekas nebija licies! Man jau bija slapja mugura gandrīz līdz jostas vietai, līdz biksēm! Krekls nodevīgi norādīja virsjakas trūkumus. Lai nesalītu zem šī "lietus izturīgās" virsjakas ir jāvelk kaut kāds lietus izturīgs apģērbs :)
Līdz šim lietoju Norfin Gale ar 3000 mitruma izrurību.
Teikšu tā, Rapala ProWear nav 3 reiz labāks.

jopcik3, 30.jūlijs 2014, 10:24[/quote]
30.jūlijs 2014, 12:39 | links
 
...par Rapala ProWear vasaras apģērbu. Cena par jaku un biksēm 180 eur, it kā mitruma izturība/elpošana ir 8000/8000 (citur rakstīts 10000/10000).
Vakar, 29.07.2014. Nogāza stiprs lietus, pērkons, zibens. Sagaidīju kad stiprais lietus mitējās un ap 18:30 pa lietu un izbraucu copēt. Pēc 5 min lietū (parasts, pat ne stiprs lietus) man likās, ka man ir mitri pleci, pēc pus stundas - mitra mugura. Pēc stundas es sapratu, ka man nekas nebija licies! Man jau bija slapja mugura gandrīz līdz jostas vietai, līdz biksēm! Krekls nodevīgi norādīja virsjakas trūkumus. Lai nesalītu zem šī "lietus izturīgās" virsjakas ir jāvelk kaut kāds lietus izturīgs apģērbs :)
Līdz šim lietoju Norfin Gale ar 3000 mitruma izrurību.
Teikšu tā, Rapala ProWear nav 3 reiz labāks.
30.jūlijs 2014, 10:24 | links
 
Sveiki!

Neatradu topiku par galābšanas vestēm tādēļ jautāju šeit!
Vai kāds lieto tā saucamo ''piepūšamo glābšanas vesti'' Varbūt var ieteikt, vajag tādu, vai tomēr parastajā arī ir pietiekami ērti?

Paldies biedri.

zvee, 3.jūnijs 2014, 13:34
es paziistamam uzdaavinaaju sho http://www.marinepool.de/collection/020806.en.html?variant=1 cena bija kaut kur 80-90 EUR

dzhi, 3.jūnijs 2014, 16:29

Tieši uz tādu arī skatos, jo liekas maza un kompakta, bet pie kāda nelāga gadījuma var paglābt!

Tavs paziņa nav sūdzējies, par to ka gaisa vārsts nejauši parauts vai tamlīdzīgi?

zvee, 3.jūnijs 2014, 16:46

:D nee nav gan. Ir divu veidu šīs vestes vienai ir jāparauj aiz aukliņas lai aktivizētu CO2 balonu, bet ir arī vestes ar spiediena sensoru, kursh ir iestraadaats vestee un nonaakot kaut kaadus tur paaris centimetrus cm zem uudens nostraadaa un balons piepuush vesti (balonu peec tam var iegaadaaties atsevishkji). Shii tipa vestes arii sagriezh valkaataaju uudenii ar seju uz augshu, kas no droshiibas viedoklja ir ljoti buutiski.
Ja ir interese siikaak PM
3.jūnijs 2014, 16:57 | links
 
Sveiki!

Neatradu topiku par galābšanas vestēm tādēļ jautāju šeit!
Vai kāds lieto tā saucamo ''piepūšamo glābšanas vesti'' Varbūt var ieteikt, vajag tādu, vai tomēr parastajā arī ir pietiekami ērti?

Paldies biedri.

zvee, 3.jūnijs 2014, 13:34
es paziistamam uzdaavinaaju sho http://www.marinepool.de/collection/020806.en.html?variant=1 cena bija kaut kur 80-90 EUR

dzhi, 3.jūnijs 2014, 16:29


Tieši uz tādu arī skatos, jo liekas maza un kompakta, bet pie kāda nelāga gadījuma var paglābt!

Tavs paziņa nav sūdzējies, par to ka gaisa vārsts nejauši parauts vai tamlīdzīgi?
3.jūnijs 2014, 16:46 | links
 
Sveiki!

Neatradu topiku par galābšanas vestēm tādēļ jautāju šeit!
Vai kāds lieto tā saucamo ''piepūšamo glābšanas vesti'' Varbūt var ieteikt, vajag tādu, vai tomēr parastajā arī ir pietiekami ērti?

Paldies biedri.

zvee, 3.jūnijs 2014, 13:34

es paziistamam uzdaavinaaju sho http://www.marinepool.de/collection/020806.en.html?variant=1 cena bija kaut kur 80-90 EUR
3.jūnijs 2014, 16:29 | links
 
 
Sveiki!

Neatradu topiku par galābšanas vestēm tādēļ jautāju šeit!
Vai kāds lieto tā saucamo ''piepūšamo glābšanas vesti'' Varbūt var ieteikt, vajag tādu, vai tomēr parastajā arī ir pietiekami ērti?

Paldies biedri.
3.jūnijs 2014, 13:34 | links
 
Ūdens ielā , tai ofisu ēkā ir viens neliels medību apģērbu veikals, varbūt kādam ir zināms nosaukums?


Vēl interesē bikses vasaras copei ar membrānu un lencēm. Cik pabraukāju pa veikaliem visas baigi īsās. Visu dienu sēžu pa netu rokos cauri visādām, bet pagaidām neko neesmu atradis. Itkā rapalai esot vienas. Ko paši lietojat?
5.maijs 2014, 19:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager