Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Bikses un jaka

ginca, 28.janvāris 2014, 21:42



telefons??? kur var apskatiities?
29.janvāris 2014, 19:46 | links
 
Bikses un jaka
28.janvāris 2014, 21:42 | links
 
Gincha pilns komplekts jeb tik daļa no?
28.janvāris 2014, 20:43 | links
 
Pārdodu Norfin Thermal XXL mazlietotu 50 euro
28.janvāris 2014, 18:00 | links
 
 
Nē, es pirku Kuldīgā un otrreiz Liepājā, bet abi bija eko preču veikali. Ziepes saucās Sonett.

BUKS, 17.janvāris 2014, 13:12


Paldies, Buks, Paldies visiem!
17.janvāris 2014, 13:24 | links
 
Nē, es pirku Kuldīgā un otrreiz Liepājā, bet abi bija eko preču veikali. Ziepes saucās Sonett.
17.janvāris 2014, 13:12 | links
 
Es atsevišķu traipu tīrīšanai lietoju žults ziepes, vēl nav gadījies traips, kuru neņemtu! Pirku eko veikalā, jo skaitās dabīgās.

BUKS, 17.janvāris 2014, 11:27


Interesanti! Vai runa ir par to eko veikalu, kas aiz SKY uz Jūrmalenes? Vai kāds cits?
17.janvāris 2014, 12:33 | links
 
Bija domāts V.S.O.P. :)
17.janvāris 2014, 12:01 | links
 
Es atbildēju Tev Delfim-ā, apskaties. Aizbrauc uz Brendsenu, domāju palīdzēs.
17.janvāris 2014, 12:00 | links
 
Vakar secināju, ka sanācis pasēdēt eļļainā slēpošanas pacēlājā ar jauno Gore-tex ancuku. Līdzšinējā pieredze rāda, ka pēc pirmās ķīmiskās tīrītavas membrānaudums daudz zaudē, pēc otrās kļūst par parastu audumu, ko ļoti negribētos....

Vai kāds var dot kādu padomu kā dabūt ārā pleķus, nesačakarējot audumu? Ir kāda pieredze? Metodes? Mēgīnāju ar vecājām , labajām velās ziepēm, bet neņem to pleķi ...

V.S.O.P., 17.janvāris 2014, 09:30

Par eļļu nezinu, bet zivjasiņu pleķus no kombja izmazgāju ar Grangers cleaneri. (es gan ar rokām mazgāju, ne mašīnā)
http://www.grangers.co.uk/product.cfm?cat=14&;productid=1

Tad viņiem tur ir Prooferis, kas domāts pēctam izskalot tajā, kas nostiprina membrānas auduma īpašības. Dabūt var iekš Gandrs.

Es ar šiem izkopu abus kombjus un HHansen waterproof jaku, pagaidām nejūtu ka kautkas sliktāk palicis, kombis pat liekas labāk tur ūdeni.

kraft, 17.janvāris 2014, 10:29

Paldies, Kraft, bija doma uz Gandru piebraukt, tagad ir skaidrs, ka jābrauc noteikti.

Par tiem uzlabotājiem... copes drēbes - OK, nopūt, maķenīt pleķains(redzēju, ka izmainās karpu telts , kuru viens mēģināja uzlabot) utt... pofig, bet kalna drēbēm... laikam ne...

V.S.O.P., 17.janvāris 2014, 10:53



Nē nē tas uzlabotājs, nav pūšamais. Tas ir škīštošs ūdenī, kā mazg. līdzeklis.
P.S Gandrā kas uz kalnciema ielas, pag nedēl baigi maz kas uz vietas bija no tiem tīrītājiem, kopējiem. solīja, ka tagad būsot vairāk, vai ir jāzvana laikam.
17.janvāris 2014, 11:45 | links
 
Ir tāds ROSSMANN produkts - "domol sport" (mazg. līdz. membrānu elp. audumiem). DROGAS ir.

valnaans, 17.janvāris 2014, 11:07


Jā ar šo arī mazgāju, ir labs :)
17.janvāris 2014, 11:43 | links
 
Es atsevišķu traipu tīrīšanai lietoju žults ziepes, vēl nav gadījies traips, kuru neņemtu! Pirku eko veikalā, jo skaitās dabīgās.
17.janvāris 2014, 11:27 | links
 
Ir tāds ROSSMANN produkts - "domol sport" (mazg. līdz. membrānu elp. audumiem). DROGAS ir.

valnaans, 17.janvāris 2014, 11:07


Paldies :)
17.janvāris 2014, 11:16 | links
 
Ir tāds ROSSMANN produkts - "domol sport" (mazg. līdz. membrānu elp. audumiem). DROGAS ir.
17.janvāris 2014, 11:07 | links
 
Vakar secināju, ka sanācis pasēdēt eļļainā slēpošanas pacēlājā ar jauno Gore-tex ancuku. Līdzšinējā pieredze rāda, ka pēc pirmās ķīmiskās tīrītavas membrānaudums daudz zaudē, pēc otrās kļūst par parastu audumu, ko ļoti negribētos....

Vai kāds var dot kādu padomu kā dabūt ārā pleķus, nesačakarējot audumu? Ir kāda pieredze? Metodes? Mēgīnāju ar vecājām , labajām velās ziepēm, bet neņem to pleķi ...

V.S.O.P., 17.janvāris 2014, 09:30

Par eļļu nezinu, bet zivjasiņu pleķus no kombja izmazgāju ar Grangers cleaneri. (es gan ar rokām mazgāju, ne mašīnā)
http://www.grangers.co.uk/product.cfm?cat=14&;productid=1

Tad viņiem tur ir Prooferis, kas domāts pēctam izskalot tajā, kas nostiprina membrānas auduma īpašības. Dabūt var iekš Gandrs.

Es ar šiem izkopu abus kombjus un HHansen waterproof jaku, pagaidām nejūtu ka kautkas sliktāk palicis, kombis pat liekas labāk tur ūdeni.

kraft, 17.janvāris 2014, 10:29


Paldies, Kraft, bija doma uz Gandru piebraukt, tagad ir skaidrs, ka jābrauc noteikti.

Par tiem uzlabotājiem... copes drēbes - OK, nopūt, maķenīt pleķains(redzēju, ka izmainās karpu telts , kuru viens mēģināja uzlabot) utt... pofig, bet kalna drēbēm... laikam ne...
17.janvāris 2014, 10:53 | links
 
Pēc mazgāšanas bija impregniķis, nopūt un sezonu bez bēdu! Tikai neatceros nosaukumu, zinu ka maksāja kaut kādi 12,50 LVL!
17.janvāris 2014, 10:36 | links
 
Vakar secināju, ka sanācis pasēdēt eļļainā slēpošanas pacēlājā ar jauno Gore-tex ancuku. Līdzšinējā pieredze rāda, ka pēc pirmās ķīmiskās tīrītavas membrānaudums daudz zaudē, pēc otrās kļūst par parastu audumu, ko ļoti negribētos....

Vai kāds var dot kādu padomu kā dabūt ārā pleķus, nesačakarējot audumu? Ir kāda pieredze? Metodes? Mēgīnāju ar vecājām , labajām velās ziepēm, bet neņem to pleķi ...

V.S.O.P., 17.janvāris 2014, 09:30


Par eļļu nezinu, bet zivjasiņu pleķus no kombja izmazgāju ar Grangers cleaneri. (es gan ar rokām mazgāju, ne mašīnā)
http://www.grangers.co.uk/product.cfm?cat=14&productid=1

Tad viņiem tur ir Prooferis, kas domāts pēctam izskalot tajā, kas nostiprina membrānas auduma īpašības. Dabūt var iekš Gandrs.

Es ar šiem izkopu abus kombjus un HHansen waterproof jaku, pagaidām nejūtu ka kautkas sliktāk palicis, kombis pat liekas labāk tur ūdeni.
17.janvāris 2014, 10:29 | links
 
Vakar secināju, ka sanācis pasēdēt eļļainā slēpošanas pacēlājā ar jauno Gore-tex ancuku. Līdzšinējā pieredze rāda, ka pēc pirmās ķīmiskās tīrītavas membrānaudums daudz zaudē, pēc otrās kļūst par parastu audumu, ko ļoti negribētos....

Vai kāds var dot kādu padomu kā dabūt ārā pleķus, nesačakarējot audumu? Ir kāda pieredze? Metodes? Mēgīnāju ar vecājām , labajām velās ziepēm, bet neņem to pleķi ...
17.janvāris 2014, 09:30 | links
 
birkav, jau vakar vajadzēja beigt kost, rīt uz darbu:)
5.janvāris 2014, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager