Virsdrēbes & Peldošās drēbes

davai bez veču mīlestības :):):)

man tomēr meitenes labāk patīk :):):)

nupat skatos ziņās, ka leiši arī grib tēti un mammu saukt par vecāku 1 un vecāku 2,

ES NEGRIBU BŪT VECĀKS 2 !!!!!!!

:):):)
18.decembris 2013, 11:25 | links
 
NG, mēs tak ar mīlestību :)))))
18.decembris 2013, 11:18 | links
 
:):):) vo blin, mani jau par karlsonu esat pataisījuši :):),

man starp citu pleci ir par tur pat 40 cm platāki kā pakaļa :):):), katru dienu cītīgi piestrādāju pie to platināšnas :):)

bet nav tik traki ar tiem Norfiniem, EXTREME 3 jā, ir bikses paplatas, pat man tās ir krietni pa lielu :):), bet tas ir kostīms tiem, kuriem ir puncis priekšā un tādu nav mazums, Extreme 2 tādu problēmu nav, Explorer arī viss ir ok, Arctic arī
18.decembris 2013, 10:59 | links
 
paņēmu jauno Norfin Ex3 Limited, nu negribu teikt, ka karlsona tips, ērts un tieši laikā...pietam, tam šekuja augstumam ir nozīme teiksim sēžoties...labāk tā, nekā sajūta kā uzvalkā...
18.decembris 2013, 09:57 | links
 
Tas par NG kā prototipu liek pasmaidīt.. :) bet apmēram tā arī ir, lailākajai daļai norfinu pakaļā pieliekot probelleru, būtu ideāls karlsona tērps :)
Tas bija viens no iemesliem kādēļ izvēlējos seafox, tie vismaz tiek šūti cilvēkveidīgām būtnēm :)
Kad div gadi atpakaļ laikoju Norfinus, bija līdzīga problēma kā mini-me, lai arī neesmu nemaz kārns - 180/~95. Tomēr negribas copes drēbēs pēc klauna izskatīties :)
Labi, ka termoveļa netiek šūta pēc NG piegrieznēm arī M/L/XL iznēros :))))
18.decembris 2013, 09:53 | links
 
Tāda jau mode -šekums pie ceļiem!!D Jautājums? Vai vispār tie drēbnieki/piegriezēji,kuri izstrādā tos apģērba modeļus paši ir saistīti ar makšķerēšanu? Pat darba apģērbiem nevar normāli kabatas vajadzīgajās vietās,un parocīgā slīpumā uzšūt!Kādreiz bija izmērs un augums,..tagad tikai M,L,XL,XXL.....Kam pleci plati un kājas īsas,ko tas lai pērk?
18.decembris 2013, 07:46 | links
 
Stāsts sākās vienā jaukā vakarā, kad sieva valšķīgi noteica: „Klau, dārgais, tu jau savu ziemas copes tērpu valkā sazin_nezin cik ilgu laiku. Vēlos uzdāvināt tev jaunu.”
Nu OK, mēģināsim, mīļā sirc!
Lai cienītajai publikai rastos precīzāks priekšstats: esmu tāds tips, kuru parasti sūta pārbaudīt pirmā ledus biezumu - 182cm garš, apm. 83-84kg svarā bez apenēm.
Vēsture: iepriekšējais tērps – Norfin „Extreme”;
Iegādāts: 2005. gada sezonā īīgā;
Konstatētās problēmas: pēdējā gada laikā pastiprināti uzsūc mitrumu plecu rajonā, elkoņos un dibena apvidū;
Pēdējo reizi lietots: 15.12.2013. visnotaļ urbānā apvidū uz vēdzelēm;
Noskatītais aizvietotājs (sievas ieteiktais, blē!): Norfin „Extreme 3 Limited edition”;
Secinājumi pēc uzlaikošanas:
1.Pirmais „Extreme” bija XL izmērs, jaunajā „Extreme 3” XL izmērā esmu spējīgs noslēpt iespaidīga apmēra kontrabandas preces:
1.1. Tātad ņemam L izmēru:
1.1.1 Bikses:
1.1.1.2. Beidzot nosalušās rokas var bez stīvēšanās iebāzt tam paredzētajās kabatās;
1.1.1.3. Abu bikšu staru sānu kabatas apgādātas ar ergonomisku paplašinājumu;
1.1.4. Gan ceļu locītavas, gan dibena apvidus ir pastiprināti ar ieliktņiem;
Mīnusi: Savelkot visas iespējamās lences, rodas vairāki jautājieni:
1.Kam, nolādēts, domāta tā niša bikšu priekšpuses_augšdaļā: tikko jaundzimušu bez_mātes_palikuša_ķengurēnu zīdīšanai vai tušņiem, lai ievietotu frī kartupelīšu kārtējo paku?:
2.Saprotu, ka prototips tērpam ir bijis NG-NG, bet ražotājam vajadzētu taču ņemt vērā dabiska izmēra formas, nevis izteiktas dabas rotaļas un anomālijas: principā tādas piegrieztnes biksēs normāla izmēra cilvji var piedalīties vietējas nozīmes klaunādē – par platu nebūs, it īpaši aizmugures lejpusē;
3. Apakšējās horizontālās lences – mēģināju, bet man nebija tik apjomīgu zābaku, lai nofiksētu pat pie minimālā piedāvātā izmēra;
1.1.2. Jaka:
1.1.2.1. Piedurkņu manšetes tiešām piekļaujas apakšdelmiem;
1.1.2.2. Beidzot nosalušās roķeles var iebāzt tam paredzētajās kabatās;
1.1.2.3. Visus pamata raiferus var aizvilkt bez piepūles līdz pašai augšai;
Mīnusi – pāris sīkumi, bet tos noteikti nevarētu raksturot kā būtiskus trūkumus, vo.
Tātad: ja varētu iegādāties M izmēra bikses un L izmēra jaku, ņemtu „Extreme3 Limited Edition”.
Ieteikums: Ja nekas nedeg tērpa iegādē, sieviņa neuzbāžas ar konkrētu dāvanu un ir finansiālās iespējas, iesaku tomēr apsvērt „Explorer” iegūšanu savā īpašumā.

mini_Me, 16.decembris 2013, 23:03

Man tā šaize tāda pati, kaut svars par padsmit kg lielāks! Sajūta, ka tajās biksēs ir paredzēts nēsāt kārtīgi nobriedušu pamperu!
18.decembris 2013, 07:33 | links
 
Kad apnīk skatīties, tad palasi ar, piemēram www.norfin.info
17.decembris 2013, 22:22 | links
 
Sveiki!
Skatos uz norfin divdaligajiem kombinzoniem un nevaru saprast. Visi ziemai paredzetie kombinzoni ir peldosi?
17.decembris 2013, 22:01 | links
 
Paņēmu šo tērpu izmēģināt imax , doma jau bija ņemt divdaļīgu, bet uz to momentu nebija noliktavā. Jāsaka priekš 50ls tērpa kvalitāte ir ok, tagad tik jāizmēģina kā uzvedīsies pie ūdeņiem. Ja kas piegāde kaut kādas 3 dienas apmēram līdz mājas durvīm.
16.decembris 2013, 23:52 | links
 
Vells, ko Tu ar tādu darīsi?:)

Rams, 16.decembris 2013, 22:37



Kā jau Ronny teica karnivālu laiks tuvojas :)
16.decembris 2013, 23:17 | links
 
Stāsts sākās vienā jaukā vakarā, kad sieva valšķīgi noteica: „Klau, dārgais, tu jau savu ziemas copes tērpu valkā sazin_nezin cik ilgu laiku. Vēlos uzdāvināt tev jaunu.”
Nu OK, mēģināsim, mīļā sirc!
Lai cienītajai publikai rastos precīzāks priekšstats: esmu tāds tips, kuru parasti sūta pārbaudīt pirmā ledus biezumu - 182cm garš, apm. 83-84kg svarā bez apenēm.
Vēsture: iepriekšējais tērps – Norfin „Extreme”;
Iegādāts: 2005. gada sezonā īīgā;
Konstatētās problēmas: pēdējā gada laikā pastiprināti uzsūc mitrumu plecu rajonā, elkoņos un dibena apvidū;
Pēdējo reizi lietots: 15.12.2013. visnotaļ urbānā apvidū uz vēdzelēm;
Noskatītais aizvietotājs (sievas ieteiktais, blē!): Norfin „Extreme 3 Limited edition”;
Secinājumi pēc uzlaikošanas:
1.Pirmais „Extreme” bija XL izmērs, jaunajā „Extreme 3” XL izmērā esmu spējīgs noslēpt iespaidīga apmēra kontrabandas preces:
1.1. Tātad ņemam L izmēru:
1.1.1 Bikses:
1.1.1.2. Beidzot nosalušās rokas var bez stīvēšanās iebāzt tam paredzētajās kabatās;
1.1.1.3. Abu bikšu staru sānu kabatas apgādātas ar ergonomisku paplašinājumu;
1.1.4. Gan ceļu locītavas, gan dibena apvidus ir pastiprināti ar ieliktņiem;
Mīnusi: Savelkot visas iespējamās lences, rodas vairāki jautājieni:
1.Kam, nolādēts, domāta tā niša bikšu priekšpuses_augšdaļā: tikko jaundzimušu bez_mātes_palikuša_ķengurēnu zīdīšanai vai tušņiem, lai ievietotu frī kartupelīšu kārtējo paku?:
2.Saprotu, ka prototips tērpam ir bijis NG-NG, bet ražotājam vajadzētu taču ņemt vērā dabiska izmēra formas, nevis izteiktas dabas rotaļas un anomālijas: principā tādas piegrieztnes biksēs normāla izmēra cilvji var piedalīties vietējas nozīmes klaunādē – par platu nebūs, it īpaši aizmugures lejpusē;
3. Apakšējās horizontālās lences – mēģināju, bet man nebija tik apjomīgu zābaku, lai nofiksētu pat pie minimālā piedāvātā izmēra;
1.1.2. Jaka:
1.1.2.1. Piedurkņu manšetes tiešām piekļaujas apakšdelmiem;
1.1.2.2. Beidzot nosalušās roķeles var iebāzt tam paredzētajās kabatās;
1.1.2.3. Visus pamata raiferus var aizvilkt bez piepūles līdz pašai augšai;
Mīnusi – pāris sīkumi, bet tos noteikti nevarētu raksturot kā būtiskus trūkumus, vo.
Tātad: ja varētu iegādāties M izmēra bikses un L izmēra jaku, ņemtu „Extreme3 Limited Edition”.
Ieteikums: Ja nekas nedeg tērpa iegādē, sieviņa neuzbāžas ar konkrētu dāvanu un ir finansiālās iespējas, iesaku tomēr apsvērt „Explorer” iegūšanu savā īpašumā.
16.decembris 2013, 23:03 | links
 
Droši vien uz dīķa "čučalu/mānekli" liks. :)
16.decembris 2013, 22:44 | links
 
Ē, pareizi, neiedomājos..:D
16.decembris 2013, 22:44 | links
 
Karnevālu laiks tuvojas :).
16.decembris 2013, 22:43 | links
 
Vells, ko Tu ar tādu darīsi?:)
16.decembris 2013, 22:37 | links
 
Varbūt kādam ir mantojumā vai kaut kur aizmētājies vecs copes vai vienkārši kažoks, galvenais lai būtu ar spalvu, iekšpusē vai ārā nav svarīgi. Krāsai un izmēram arī nav nozīmes.
Ja kādam ir kas piedāvājams PM vai 28333029
16.decembris 2013, 22:30 | links
 
Tie kostīmi ir vienādi.
16.decembris 2013, 22:25 | links
 
Sundridge kostīms PRO-C (divdaļīgs)

SeaFox peldošais kostīms - CROSSFLOW PRO (divdaļīgs)

kurš labāks? sundridge nedaudz dargāks
16.decembris 2013, 20:21 | links
 
Būs jāiet taustīt visi pēc kārtas! To limited internetā aplūrēju - smuks, bet tas nav primārais!
11.decembris 2013, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager