Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Vēl šobrīd ļoti labs piedāvājums cenas ziņā Norfin extreme 3 limited edition cena130 Ls(atlaide no 200)
Parametri elpošana 6000
Mitrumizturība 6000
11.decembris 2013, 17:09 | links
 
To: Degarzivs
Par kostīmiem labākais pēc visiem parametriem ir Shimano, bet cena 249Ls

Seafox ir labs ja vajadzīgs peldošais.

Rapala kvalitātes ziņā ir ļoti labs, bet gribētos labākus mitrumizturības un elpošanas parametrus.

aptaustīt var eboat.lv, gan shimano gan seafox ir šobrīd uz vietas, rapala būs.
11.decembris 2013, 17:05 | links
 
Viendaļīgais ir labs, kamēr nesavajag pa lielam, tad tas ir vesels pasākums... :)
11.decembris 2013, 10:17 | links
 
Šo džeki bija ietestējušu Zviedrijā pie -10 grādiem braucot ar RIB laivu 50 mezgli stundā un nekāda vaina ne vējš pūtis cauri un silts arī. Un kas ir interesanti, šiem kostīmiem ir arī bērnu un pusaudžu izmēri. Pie tam Baltic Sweden specializējas tieši uz glābšanas piederumu ražošanu .
10.decembris 2013, 20:16 | links
 
Es arī šodien attupos un tā arī neizvēlējos jaunu kostīmu! Veco esmu nolietojis, vajag jaunu! Ko sakat par Rapalas vai Sea Fox? Ir kādam pieredze? Norfins man liekas pasūdīgs tieši dēļ šuvuma kvalitātes, materiāli varbūt ir ok...

degarzivs, 10.decembris 2013, 19:06
10.decembris 2013, 20:02 | links
 
Cik man pazīstamajiem ir Seafox dzeltenais- nesūdzas. Un vēl pie tam tas ir peldošais- uz pirmā un pēdējā ledus tomēr drošāk. Par Norfinu es Degarzivs Tev piekrītu- pēdējā laikā kvalitāte manā skatījumā klibo, nonēsāšu pašreizējo un skatīšos uz Rapala vai Shimano pusi.
10.decembris 2013, 19:55 | links
 
Pagājušo gad ienācās SEA FOX viendaļīgais, peldošais. Neko baigi sūdīgu pateikt nevaru, vienīgais viņš "neelpo", pēc copes visa iekšpuse mitra. Toties lietu un vēju tur superīgi un nav smags...
10.decembris 2013, 19:50 | links
 
Es arī šodien attupos un tā arī neizvēlējos jaunu kostīmu! Veco esmu nolietojis, vajag jaunu! Ko sakat par Rapalas vai Sea Fox? Ir kādam pieredze? Norfins man liekas pasūdīgs tieši dēļ šuvuma kvalitātes, materiāli varbūt ir ok...
10.decembris 2013, 19:06 | links
 
Vai kāds nezin-UK kādā copes veikalā ir iespējams iegādāties ''Frabill suit'' pelēko kostīmu. Iveikalos neatradu, varbūt ir kādā lokālā veikalā.. Ja kāds zin, padod ziņu..
10.decembris 2013, 17:27 | links
 
 
Tā mazgāšana diemžēl saēd tās membrānas, nezinu, ķīmija + temp, vai kautkā tā.. Daudz labus apģērbus esmu šitā iepriekš sabeidzis.. Vislabāk un saudzīgāk ir tiešām ar rokām, lielāks čakars, bet vismaz drošāk.
6.decembris 2013, 18:50 | links
 
Membrānu audiem šis ir labs:

nikwax tech wax. un liec veļmašīnā uz min, apgriezieniem
6.decembris 2013, 18:47 | links
 
Cik noprotu, tad pērkot ziemas kostīmu, jāpērk arī burbuļvanna. Pamācībā nekas nav teikts par burbuļvannu. Tas kopā varētu sanākt - max 200ls kostīms + 2000ls vanna... nu ņefiga ziemas copīte. :DDD
p.s. man ir nelaba pieredze, ka mazgājot tiek bojāta slapjumnoturība. Bet ir jau visādi līdzekļi, kurus uzpūšot, var atkal to nodrošināt.
p.p.s. pēc 2-3 gadu copes kostīms tā sāk laist aromātus, ka jāmazgā, gribi negribi....:)
6.decembris 2013, 18:47 | links
 
http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/apgerbs-apavi/shimano/shimano-ziemas-kostims-dryshield-xt



Iesaku pievērst uzmanību elpošanas un mitrumizturības parametriem. Tas ir ļoti svarīgi. Extremam tie nav labākie. 6000 elpošana un 6000 mitrumizturība.

ginca, 27.novembris 2013, 21:13


Ar tādu mitrumizturību var pārpeldēt pāri upei un būs sauss :)
28.novembris 2013, 13:42 | citēt | links


Attiecībā par šo kostīmu. Man viņš kalpoja 5 sezonas. Vienkārši super. Nopirku par 180 Ls. Šogad atkal iegādājos to pašu. Tomer pie kārtīgas izpētes man sāk likties ka tas nav gluži tas pats .Sāku salīdzināt veco jaku ar jauno. Kādi komentāri būtu Norfinam. Cik saprotu viņš ir Shimano izplatītājs
6.decembris 2013, 16:25 | links
 
Es savējo burbuļvannā.

suits, 28.novembris 2013, 19:21

suits - A kur Tu dzīvo?... es skatos manējais arī tāds nevisai tīrs... ;-)

L_John, 29.novembris 2013, 07:25


Piedodiet, pakalpojumus nesniedzu - tikai padomus :D
29.novembris 2013, 09:50 | links
 
Pašam ar visu kombinezonu burbuļvannā jālien!!D
29.novembris 2013, 07:42 | links
 
Es savējo burbuļvannā.

suits, 28.novembris 2013, 19:21


suits - A kur Tu dzīvo?... es skatos manējais arī tāds nevisai tīrs... ;-)
29.novembris 2013, 07:25 | links
 
Es savējo mazgāju burbuļvannā. Ieleju līdz pusei ūdeni, pieleju kaut kādu saudzīgo mazgāšanas līdzekli (kaštaņveidīgo) un palaižu džakūzi uz minūtēm 15 lai vārās. Pēc tam dušā izskaloju un uzkarinu uz pakarināmā turpat duškabīnē lai notekās līdz rītam.

suits, 28.novembris 2013, 19:21


Paldies, laba ideja, arī iespēja tāda ir, mēģināšu ...
28.novembris 2013, 21:20 | links
 
Es savējo mazgāju burbuļvannā. Ieleju līdz pusei ūdeni, pieleju kaut kādu saudzīgo mazgāšanas līdzekli (kaštaņveidīgo) un palaižu džakūzi uz minūtēm 15 lai vārās. Pēc tam dušā izskaloju un uzkarinu uz pakarināmā turpat duškabīnē lai notekās līdz rītam.
28.novembris 2013, 19:21 | links
 
Šon pārnākot no darba konstatēju, ka kaķis, pedi*š tāds, piemīzis manu norfin extreme 3 kostīmu ... laikam atriebās, ka vakar ļurbas mājās nepārvedu :D Karo4 jautājums tāds, ko lai tagad dara? Skatos šilti - veļasmašīnām nē :( itkā saprotu, ka vaig ķīmisko, bet līdz brīvdienām tak neiespēs iztīrīt... :( Moš kāds ir mēģinājis mazgāt mājas apstākļos?

Galīgi negribās visas brīvdienas "smakot" upes krastā ... ne vien ļurbas, bet arī makšķerniekus aizbiedēšu :D:D:D

Archey, 28.novembris 2013, 18:06

ir speciaali mazgaashanas liidzeklji membraanu audumiem. bet zhuust gan taada veida dreebes ljoti ilgi.
28.novembris 2013, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager