Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok

usis, 20.janvāris 2023, 13:27

Nav ok. Galīgi nav ok, jo nav uzticamības. :( Nopietnākā copes pasākumā neņemtu. Nebribās aukstumā palikt ar jaku, kurai nestrādā rāvējslēdzējs.
20.janvāris 2023, 14:15 | links
 
Onyx jakas dažiem kolēģiem kā ikdienas darba jakas, nu reizi sezona mainam, tātad pusgads ikdienas lietošana, domaju plīša jakai ir ok
20.janvāris 2023, 13:27 | links
 
Pie intensīvas slodzes svīdīsi visos copes tērpos, galvenas, lai salīdzinoši ātri tu atkal justos komfortabli - lai termoveļu slānis un kostīms salīdzinoši ātri šo mitrumu spēj izvadīt. Kādreiz, kad Babē lietoju tikai airus, katru reizi, iebraucot no rīta, sanāca intensīvi noairēt vismaz 30 min un pie šādas slodzes tu pat pliks sasvīdīsi, toties pēc pusstundas copes jūties atkal ideāli, sausas drēbes, var copēt komfortā. Ja svīsti praktiski bez slodzes, tad vai nu esi pārāk silti saģērbies, vai kostīma membrāna nav ideāla.
20.janvāris 2023, 13:18 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)

usis, 20.janvāris 2023, 12:43


Tur viss ir skaidrs. Olas jātur kabatā! :)))
20.janvāris 2023, 13:11 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)

usis, 20.janvāris 2023, 12:43

Iekomentē par Norfin kvalitāti. Man, piemērām, ir iebildumi - ONYX jaciņas rāvējslēdzējs nojuka nepilna gada laikā. Salīdinājumam - lētā gala regatta jakai 8 gados nav izdevies piebeigt.
20.janvāris 2023, 12:53 | links
 
viss ir slikti, esmu svīdis goretexā un salis discovery, kka ar laiku jātiek skaidrībā gan ar izmantošanas apstākļiem, gan veļu, gan olu, kabatu, telefonu izvietošanu, 5 norfini, 4 daiwa, shimano pieredze, varbūt simms der pilnigi visam , dajebkad, jebkur :)
20.janvāris 2023, 12:43 | links
 
Man ir Norfin Element, 3 vai 4 gadus atpakaļ iegādāts, neko sliktu nevaru pateikt, viss forši. Nekas nesvīst, krosu arī nebraucu uz ezeriem skriet!
20.janvāris 2023, 11:48 | links
 
Labāk piemest un ņemt Daiwa DW-1920E. Zem 500 var dabūt. A, simms jaciņa vien ~400 maksā un nedomāju ka tur ir kaut kas baigi labāks.
20.janvāris 2023, 10:52 | links
 
tad skrienot vispār kapi olām būtu:))

svens76, 19.janvāris 2023, 22:27


Nemaz neriskēju, veselība dārgāka...
19.janvāris 2023, 23:30 | links
 
Norfin par to cenu kas ir plaiktā ir bēdu ieleja. To naudu var labāk iztērēt. Kaut vai kokaīnā vai pērkamās sievietēs. Pēdējā laikā drausmīga kvalitāte par to cenu. Agrāk bija labāk. Pašlaik uz šo zīmolu skatos kā uz saskābušu alu 7dienas rītā. Piedosiet par tiešumu.
19.janvāris 2023, 23:29 | links
 
zverkavis [19.01.23]: Ja reiz runājam par Norfin...
Pērn uz atlaidēm iepirku Pro Dry 3
Uzvilku pāris reizes, cik nu uz copi tiku kad bija tāds laiks, kad vajadzēja lietus kostīmu. tiktāl daudzmaz ok.
Bet - bikšu kabatas tik debīlas, ka nesaprotu, kurš idiots tās projektējis. Kabatas beidzās pie stakles vīles. Ieliec kautko smagāku kabatā. pastaigāt vairs nevari, visu mantību apdauzīsi. Man priekš dīpera ir smagāks telefons ar lielāku bateriju, bikšu kabatās labāk nelikt, trīs soļi un čau. Par pārējo - grūti ko komentēt, maz vēl esmu lietojis. Bet bikšu kabatas nudien debīlas.
tad skrienot vispār kapi olām būtu:))
19.janvāris 2023, 22:27 | links
 
Ja reiz runājam par Norfin...
Pērn uz atlaidēm iepirku Pro Dry 3
Uzvilku pāris reizes, cik nu uz copi tiku kad bija tāds laiks, kad vajadzēja lietus kostīmu. tiktāl daudzmaz ok.
Bet - bikšu kabatas tik debīlas, ka nesaprotu, kurš idiots tās projektējis. Kabatas beidzās pie stakles vīles. Ieliec kautko smagāku kabatā. pastaigāt vairs nevari, visu mantību apdauzīsi. Man priekš dīpera ir smagāks telefons ar lielāku bateriju, bikšu kabatās labāk nelikt, trīs soļi un čau. Par pārējo - grūti ko komentēt, maz vēl esmu lietojis. Bet bikšu kabatas nudien debīlas.
19.janvāris 2023, 22:22 | links
 
Tagad staigāju Rapalā.Nesūdzos par cenu.Tik šiem ir problēma ar modeļu izvēli :-)
19.janvāris 2023, 21:16 | links
 
Tiek lietots arī Norfin Rebel pro.
Cenas, kvalitātes attiecība objektīva.
(Ja vēl ieķer ar 40% atlaidi sezonas beigās)

Der gan rudens, pavasara spininga copei no laivas.
Gan ziemas pastaigām.
Arī pēc 10 km kule nav putās.
Komplektā ar labu termoveļu gan.

Ūdens necaurlaidība ļoti laba. Ar kabatām ar viss ir forši

Tā pati bēda ar kombīša štrumbantēm.
Labojama lieta.
Visā visumā esmu apmierināts.

Abi minētie tērpi nav mazgāti. Slapji mezglā nav sieti. Ar normālu attieksmi domājams kalpos ilgi.
19.janvāris 2023, 20:39 | links
 
Cilvēks gan jautāja par extreme 5
Bet ja reiz lietotāji sāka runāt par Norfin kā tādu.

Tad iemetīšu es arī kapeiku Berjozam bezjēdzīgas informācijas.

Kādu brīdi lietoju Norfin Discovery heat.
Sēdēt uz breksi ideāli, galīgā dubakā vēl apsildi pieslēdz, feini bazara nav.
Bet, ja zivi meklē tad viss ir slikti.
Viss tas darinājums ir pipec biezs, pāris desmiti urbumu un esi lupatās slapjš, elpo štruntīgi.

Par mitrumizturību nevaru īpaši komentēt.
Slapju sniegu ar lietu 3h laikā uz miesas nesajutu. Kā jau teicu baigi bieza tā vešiņa. Moš biki smagāka palika :)

Kā papildus plusu varētu minēt dafiga kabatu, visas ērti lietojamas. Cena protams salīdzinoši laba.

Kā mīnusu .
Tur ar ar tiem izmēriem ir pilnīgā pakaļā.
Viss der normāli, bet pēc ražotāja ieceres man pie saviem nieka 75kg bija jābūt kā minimums uz 2 m garumā ,īsām kājiņām. Garu rumpi, proporcijā 1:1
Kombinezona štrumbantes uz pleciem var mezglā sasiet :))

Pēc kāda laika iemetīšu bildes un aprakstu kā to lietu var sakārtot.
19.janvāris 2023, 20:20 | links
 
Skaidrs, ka Grundens, Simms ir labāki, bet nu nav jau arī tā, ka uzģērb Norfinu un beigas klāt. Drusciņ jau aiziet vājprātā, tikai Simms, tikai Stella, utt :D

Martins....B, 19.janvāris 2023, 20:04

Man FHM kostīmi iet pie sirds, bet kādam var nepatikt, ka šis ražotājs ir saistīts ar lielo kaimiņu.
19.janvāris 2023, 20:18 | links
 
svens76 [19.01.23]: Martins....B [18:38]: Ja nauda nav problēma un nav žēl, tad jau tikai Simms. Apex un Extrem 5 nav ne vainasnu Simms Challenger insulated versija testēta arī -20C, termo apakšā un komforts baigais. varu tikai labāko pa to teikt. un galvenais super viegls kostīms tas
Šaubu nav. Pieņemu, ja cilvēks būtu gatavs pa 800 Eur pirkt, viņš nopirktu nevis jautātu atsauksmes par 300 Eur tērpu. Skaidrs, ka Grundens, Simms ir labāki, bet nu nav jau arī tā, ka uzģērb Norfinu un beigas klāt. Drusciņ jau aiziet vājprātā, tikai Simms, tikai Stella, utt :D
19.janvāris 2023, 20:04 | links
 
Tu viņā tikai sedēji vai arī staigāji? Pirms gadiem 15 biju nopircis arī norfin jaku (neatceros modeli) ar līdzīgu elpotspēju 6000, nu zin sajūta ka uzvilkts gumijots lietusmētelis. Jau pēc pāris km gājiena viscaur slapjš, nomocīju vienu dienu pie upes, vairs nevilku, aizvedu uz laukiem un atstāju radiem.

Karlis_K, 19.janvāris 2023, 17:55


Turku arhipelagā pamatā sēdēju... Ziemas copē Lādzēnos arī pastaigāju, bet pāris km bija summārais gājiens :)
19.janvāris 2023, 18:42 | links
 
Martins....B [19.01.23]: Ja nauda nav problēma un nav žēl, tad jau tikai Simms. Apex un Extrem 5 nav ne vainas
nu Simms Challenger insulated versija testēta arī -20C, termo apakšā un komforts baigais. varu tikai labāko pa to teikt. un galvenais super viegls kostīms tas
19.janvāris 2023, 18:42 | links
 
Ja nauda nav problēma un nav žēl, tad jau tikai Simms. Apex un Extrem 5 nav ne vainas
19.janvāris 2023, 18:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager