Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Jancuks26, jā esmu Māra raidījumu paskatījies par šo tērpu peldēšanas prasmēm. Man iesaka ņemt tomēr viendaļīgo, būtu kas šajā piebilstams?
Izmantots tiktu, gan mūsu laikapstākļos uz ezeriem, gan uz jūras, kur vēji krietni lielāki. Un tie kam ir divdaļīgie nereti sūdzas ka tāpat jūt vēju.
24.novembris 2013, 20:36 | links
 
voblinieks
Man crossflow kostīms kalpo jau 3 sezonu,man ir 2daļīgais.Viss apmierina,bet pie ļoti auksta laika tomēr uz dienas beigām jūti ka paliek vēsi,bet runa ir par -25grādiem.Lietu ar tur gana labi pat neskatoties ka rit 3 sezona,par to šodien pārliecinājos uz savas ādas.Noteikti ņem divdaļigo,man koram ir tads pats Standart modelis,viendaļigs,tad viņš ar teica,ka labāk vajadzejis ņemt divdaļigo.
24.novembris 2013, 20:35 | links
 
olegs69, paldies par ieteikumu, bet par cenu patreiz nav jautājums, jautājums ir par pašu tērpu.
jāizvēlas būtu starp seafox sarkano STANDART, un dzelteno CROSSFLOW Pro. Varbūt kādi komentāri no tiem kas lieto šos tērpus.

voblinieks, 24.novembris 2013, 19:57

Sarkanais liekas ir nedaudz plānāks, bija kkad Oltem raidījums par tiem.

Runājot par dzelteno, lietoju jau 3gadus. Esmu apmierināts, lietu tur labi, daudz kabatu, augstā apkakle ir pluss lielā vējā.
24.novembris 2013, 20:32 | links
 
olegs69, paldies par ieteikumu, bet par cenu patreiz nav jautājums, jautājums ir par pašu tērpu.
jāizvēlas būtu starp seafox sarkano STANDART, un dzelteno CROSSFLOW Pro. Varbūt kādi komentāri no tiem kas lieto šos tērpus.
24.novembris 2013, 19:57 | links
 
Ja ņem, paskaties ebayā, tur pa saviem 20ls+ letāk dabūsi. ;)
Kādas ir atsauksmes par SeaFox Crossflow pro? http://eboat.lv/lv/makskeresanai/apgerbs-apavi/seafox/divdaligs-elpojoss-un-peldoss-crossflow-kostims
Sākumā skatījos uz viendaļīgo, bet palasot atsauksmes par slapjumu, tad tagad domāju tomēr divadaļīgo.

voblinieks, 24.novembris 2013, 18:26
24.novembris 2013, 19:45 | links
 
Kādas ir atsauksmes par SeaFox Crossflow pro? http://eboat.lv/lv/makskeresanai/apgerbs-apavi/seafox/divdaligs-elpojoss-un-peldoss-crossflow-kostims
Sākumā skatījos uz viendaļīgo, bet palasot atsauksmes par slapjumu, tad tagad domāju tomēr divadaļīgo.
24.novembris 2013, 18:26 | links
 
ja vari paspēt šodien uz Prizmu, dabūsi ko lētaku, bet neizskatijās ka labāku par Verity.
24.novembris 2013, 15:05 | links
 
Sveiki!!! Iesakiet ludzu kadu kostimu kas domats rudens pavasars... cena lidz kadi 150ls .... lai ir tas lietus noturigs un silts ari .. protams ari erts... jo man no viniem nav ne jausmas.... varbut kads ir ko iegadajies un ir labs jo jaunie sie nexus ir nenormalas cenas....

chyrka, 24.novembris 2013, 12:25


no savas puses varu ieteikt verity ,bet nu bišķi jāpiemet eināri būs ;)
24.novembris 2013, 15:02 | links
 
Kādas atsauksmes par Norfin Verity? Kādam ir, kādi plusi vai mīnusi?

Rams, 15.novembris 2013, 22:38


patreiz mīnusus neesmu atradis,ja nu vienīgi 2 cm platāki kājgali varēja būt ,jo ļoti grūti pār zābaku ''laplad''stulmiem uzlikt bikses,ja sēž laivā nav nepieciešamības vilkt iekšā
24.novembris 2013, 15:01 | links
 
Ir kāds jau notestējis Norfin Verity?Baigi patīk tās bikses ar slēgto muguru.Cipars nav mazs, bet izskatās labs.Citādi ar veco Norfin jau paliek kauns staigāt :)...kaut arī kostjūmam nav ne vainas.Varbūt ir kāds cits vissezonieks iesakāms?

BUKS, 6.novembris 2013, 20:45


baigi ok citu neko nevaru pateikt ir bijis 17 m veja,mīnusi vel nav ķerti,arī paliels lietus bijis paliku sauss.
24.novembris 2013, 14:59 | links
 
Sveiki!!! Iesakiet ludzu kadu kostimu kas domats rudens pavasars... cena lidz kadi 150ls .... lai ir tas lietus noturigs un silts ari .. protams ari erts... jo man no viniem nav ne jausmas.... varbut kads ir ko iegadajies un ir labs jo jaunie sie nexus ir nenormalas cenas....
24.novembris 2013, 12:25 | links
 
Kādas atsauksmes par Norfin Verity? Kādam ir, kādi plusi vai mīnusi?
15.novembris 2013, 22:38 | links
 
Ir kāds jau notestējis Norfin Verity?Baigi patīk tās bikses ar slēgto muguru.Cipars nav mazs, bet izskatās labs.Citādi ar veco Norfin jau paliek kauns staigāt :)...kaut arī kostjūmam nav ne vainas.Varbūt ir kāds cits vissezonieks iesakāms?
6.novembris 2013, 20:45 | links
 
Jā, Imax es arī pētīju, bet grūti jau saprast cik tur viņš silts. Ja kādam vajag lētu tērpu copei-šis izskatās tiešām labs tic
es kaadu laiku skatiijos uz Imax pusi, bet beigaas nopirku sundridge.

dzhi, 5.novembris 2013, 21:34
6.novembris 2013, 19:50 | links
 
es kaadu laiku skatiijos uz Imax pusi, bet beigaas nopirku sundridge.
5.novembris 2013, 21:34 | links
 
Nu nav tik traki kā NG te dramatizē :)))
Viss ir atkarīgs no cilvēka, ir tādi, kas pat dūnu jakās salst :)
Ūkstā būs tad, ja esi dikti salīgs, kas tik kārnam (glamūrīgi slaidam) ir iespējams, visādi citādi ar vešiņu un kādu flīsenīti būs labi līdz kādiem -20*..
5.novembris 2013, 21:33 | links
 
UrmasIr jau arī tādi tuvāki braucieni 20-40km robežas,uz tuvejo peļķi :) ,kur nomet tik jaku un ir ok.Karoče gan jau sapratat ko ar to domaju.

jenots13, 5.novembris 2013, 20:55

Viss ir bumbās. :))
5.novembris 2013, 21:05 | links
 
Urmas
Ir jau arī tādi tuvāki braucieni 20-40km robežas,uz tuvejo peļķi :) ,kur nomet tik jaku un ir ok.Karoče gan jau sapratat ko ar to domaju.
5.novembris 2013, 20:55 | links
 
Oļegs paskaties frabilus vai clamus , arī šis tas labs ir. Sandridžu lietoju jau gadus 7 ir Ok, tajā laikā tas skaitījās akujetj, pie lieliem saliem vajag kaut ko biezāku apakšā un viss notiek, ļoti labi der rudenim un vasarai nakts copēm, taā kā domāju laba izvēle. Esmu arī ziemā iemaucies, viss tur kā rakstīts, par izmēriem Hvz!!!
5.novembris 2013, 20:54 | links
 
olegsJa tas skaitas tas pats kas dzeltenais seafox tik nosaukums ir sundridhe.Tā arīšķiet ka ir.Tad ņem L izmeru būs ok.Man ir 1,84 un der.Deres ari garakam.Kostims labs,lietu ar tur ļoti labi.Mitrs iekšpuse nepaliek.Neko sliktu šai kostima neredzu.Soreiz NG kungam nepiekritīšu.Lietoju arī ziemā,vēju tur labi,ar termoveļu plano un silto flisa jaku pietiek pilnibā.Tik ieteiktu skatities uz divdaļīgo modeli.Ertāks,auto braucot var novilkt jaku un ja vajag pa "lielam" copes reizē aiziet ar vieglāk bus :)

jenots13, 5.novembris 2013, 20:43

Autiņā braucot, kombinzōnam un zābīšiem ir jābūt bagāžniekā. Vismaz es tā daru. Nav ko mašīnā braucot oriņus sautēt. :)
5.novembris 2013, 20:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager