Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Lafuma ražo tādu zili pelēku, pār galvu velkamu plastmasas plašķi, ļoti labs, gan laivā, gan uz zemes. Šuves līmētas, garums -pāri ceļiem, ūdeni cauri nelaiž vispār,nav pogcaurumu, sēžot laivā šekums vienmēr sauss. Neelpo! Vienīgais slapjums - kondensāts.
Kādreiz pirku Gandrā par 10 naudiņām, tagad kaut kur redzēju par 25:). Vienīgais mīnuss cenai atbilstošs - rudenī, aukstā laikā sāk grabēt un lūst. Pāris sezonas iztur.
24.jūlijs 2013, 16:04 | links
 
jaa plashkjis arii ir variants, bet seezhot laivaa uudens pa malaam taa pat liist iekshaa
24.jūlijs 2013, 14:38 | links
 
ponjcho nebuus tas labaakais risinaajums, jo rokas tam ir aaraa un veejaa mezhoniigi pland. Principaa laivaa seezhot ljooti noderiigs pasaakums ir zvejnieku uudensnecaurlaidiigais kostiims, kuru uzvelk pa virsu virsdreebeem. ja uznaak lietus uzvelc to teerpu, ja paariet novelc. Leeti un droshi.

dzhi, 24.jūlijs 2013, 12:31


Līdzīgu efektu var iegūt iegādājoties plašķi (lietus mēteli).Kādreiz pārsvarā bija armijas ĀZĒKĀ plašķi,tagad ir dabonami arī SALMO.Es tā arī vēl neesmu iegādājies,bet taisījos...pagaidām iztieku ar DEPO un citur nopērkamo zaļo brezentu,kuru lietus laikā pārlieku pāri visai laivai!
24.jūlijs 2013, 12:38 | links
 
ponjcho nebuus tas labaakais risinaajums, jo rokas tam ir aaraa un veejaa mezhoniigi pland. Principaa laivaa seezhot ljooti noderiigs pasaakums ir zvejnieku uudensnecaurlaidiigais kostiims, kuru uzvelk pa virsu virsdreebeem. ja uznaak lietus uzvelc to teerpu, ja paariet novelc. Leeti un droshi.
24.jūlijs 2013, 12:31 | links
 
Budžets ir līdz 100Ls uz cilvēku (jāpērk divi kostīmi, sieva arī makšķerē). Par armijas veikaliem - ideju piefiksēju, paldies :-) Scandic'am un Rapid'am rāvējslēdzēji it kā ir ūdensizturīgi.

null, 24.jūlijs 2013, 10:05


armijas veikalos,tajos kas mums ir LV ir cenas pamatīgas! labs gore tex labi maksaa! varbut apskaties pie viniem un tad suti neta tad varbut sanaks ieklauties kautkados ramjos tavos!
es piemeram ja copeju no laivas velceju utt vienkarsi panemu to scandic nu ja nav diez ko uzticams vismaz man, ja, un pakeru vienkarsi parastu tadu ka panco tipa saruleju kabata ja baigais gaziens traapas monteju mugura! beidzas novelku un vis ok! nu tas butu tajos 100 latos! scandics, rapids un tads ponco lielakam lietus gazem! jo man kautka neliekas ka ap 100 kautko baigi labo vares dabut! nu ja sutisi netaa tad vienigais!
24.jūlijs 2013, 10:53 | links
 
nu esmu salis arī vēsajās vasaras dienās iekš norfin scandic un burtniekā lietus arī izgāja cauri ka nebija ko redzēt! smidzināšanu iztures bet palielāku lietu neturēs gan un nesēdi ja sākas gāziens busi 100% slapjš! elpo gan kapitāli tapēc arī diez ko silti nav viņā tomēr! nu labas termoveļiņas septembrim toch vajdzes scandicam! nu tada mana pieredze!

latvians88, 24.jūlijs 2013, 00:08

nebija gadiijies to mebraadu ar kaadu veljas pulveri sachakareet? varbuu ttaadeelj laizh cauri uudeni.

dzhi, 24.jūlijs 2013, 09:05


nu nebiju mazgājis kopš nopirku! nu bet gluži lietus mētelis tas arī nav! tā rakstīts 5000, bet reāli kas to, lai zin cik viņš tur!
24.jūlijs 2013, 10:37 | links
 
Budžets ir līdz 100Ls uz cilvēku (jāpērk divi kostīmi, sieva arī makšķerē). Par armijas veikaliem - ideju piefiksēju, paldies :-) Scandic'am un Rapid'am rāvējslēdzēji it kā ir ūdensizturīgi.
24.jūlijs 2013, 10:05 | links
 
nu tur taa beeda, ka piedaavaajums ir visai ierobezhots. Ja finases atljauj tad protams gore-tex buus labaakaa izveele piemeeram kaadam no shimano kostiimiem. Budzheta variantaa var atrast ljooti labas jakas kaut vai killtec elkoraa uz atlaideem- membraanas ljooti labas un cena prieksh taa produkta arii ljoooti salda. gruutaak ir ar bikseem, jomakshkjereeshanai tomeer ir sava specifika un prasaas augstaakas bikses kaa ikdienas lietoshanaa.
Veel ir opcija pamekleet armijas veikalos, ja karma nespiezh tad gore-tex mebraanas apgjeerbu var par saldaam cenaam iegaadaaties.

P.S.

raaveejsleedzhus obligaati jaaskataas, lai buutu uudens izturiigie. Es ieberzos ar sensas lietus bikseem, kuras maksaaja salmo kombinzona cenaa, bet bija ap riikotas ar prasto raaviiti bikshu priekshaii, liidz ar to lietus laikaa neviljus beerniibu atsauc praataa :D
24.jūlijs 2013, 09:49 | links
 
Manā gadījumā kostīma uzdevums būs pasargāt no lietus un vēja, ne aukstuma. Par termoveļu ir skaidrs, ka tai jābūt.
Varbūt kāds lieto ko citu, nevis Norfin? Kādas atsauksmes?
24.jūlijs 2013, 09:28 | links
 
nu esmu salis arī vēsajās vasaras dienās iekš norfin scandic un burtniekā lietus arī izgāja cauri ka nebija ko redzēt! smidzināšanu iztures bet palielāku lietu neturēs gan un nesēdi ja sākas gāziens busi 100% slapjš! elpo gan kapitāli tapēc arī diez ko silti nav viņā tomēr! nu labas termoveļiņas septembrim toch vajdzes scandicam! nu tada mana pieredze!

latvians88, 24.jūlijs 2013, 00:08


nebija gadiijies to mebraadu ar kaadu veljas pulveri sachakareet? varbuu ttaadeelj laizh cauri uudeni.
24.jūlijs 2013, 09:05 | links
 
nu esmu salis arī vēsajās vasaras dienās iekš norfin scandic un burtniekā lietus arī izgāja cauri ka nebija ko redzēt! smidzināšanu iztures bet palielāku lietu neturēs gan un nesēdi ja sākas gāziens busi 100% slapjš! elpo gan kapitāli tapēc arī diez ko silti nav viņā tomēr! nu labas termoveļiņas septembrim toch vajdzes scandicam! nu tada mana pieredze!
24.jūlijs 2013, 00:08 | links
 
rapidam vēl plusos labāki rāvejslēdži.
23.jūlijs 2013, 18:11 | links
 
Paldies Vairis30 un usis.
Izskatās, ka pa lielam atšķirība starp Scandic un Rapid ir papildus nodilumizturībā uz elkoņiem, pleciem, ceļiem un dibena. Mitrumizturība un gaisa caurlaidība abiem ir vienāda - 5000. Tā vismaz uzrāda ražotājs :-) Gale, savukārt, ir vienkāršāks, bez daudzajām kabatām, bet arī plānāks un mazāk noturīgs pret mitrumu - 3000. Cena internetā ir mazliet virs 60Ls.
Bet nu jebkurā gadījumā - jāiet uz veikalu un jāapskata dzīvajā.
23.jūlijs 2013, 17:51 | links
 
skaidrs,vajag pašam paluret veikala.Paldies par atsaucibu.
23.jūlijs 2013, 15:42 | links
 

23.jūlijs 2013, 15:26 | links
 
siltinājuma nav.bet par plānu ar nenosaukt:)
23.jūlijs 2013, 15:24 | links
 
Nu a viņiem kada siltā kārta ir iekšpusē? Vai tikai plāna elpojoša,lietus jaka? No tām bildēm neko nevar saprast :)
23.jūlijs 2013, 15:08 | links
 
a vot šito tev neviens nepateiks, katram sava asinsrite, vielmaiņa un pacietiba;)
23.jūlijs 2013, 15:02 | links
 
A līdz kādām temp. viņi apmēram ir silti,ja vēl uzvelk termo veļu.pie kādiem 7gradiem un vēja nesalst nost??Teiksim velcējot,kad maz kustas.
23.jūlijs 2013, 14:57 | links
 
Paldies,par info.
Uz rudens pusi domāju kaut ko nopirkt tādu.savādāk ir tikai sea fox ziemas kombinzons,septembrim domāju ka būs stipri par karstu.
23.jūlijs 2013, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager