Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Scandic cena ir šeit
Rapid cena ir šeit
23.jūlijs 2013, 14:15 | links
 
Rapids ir labāks, bet nav mana izmērā, tāpēc ņēmu Scandic. ja nemaldos, tad Scandic maksāja 70, bet Rapid 90 laši. Uzraksti NG, varbūt ar viņu vari sarunāt atlaidīti :-)))))
23.jūlijs 2013, 14:13 | links
 
scandic 79,95, rapid 99,95,
23.jūlijs 2013, 14:12 | links
 
Un cik maksā tāds Rapid komplekts kopā ar biksēm un jaku? Neesmu rīdzinieks,un tuvākais Salmo veiķis 2st braucienā :)
23.jūlijs 2013, 13:57 | links
 
pirmo diez vai atradisi. rapids, ņemot vēra nelielo cenu starpību ar scandicu, prātigāka izvēle.gale tāds planāks, labāks siltam rudenim.
23.jūlijs 2013, 13:51 | links
 
Man ir Scandic. Esmu ļoti apmierināts, ugunskristības bija Usmā, pie liela vēja un lietus, krastā izbraucu saus. Vienīgais pakaļa palika drusku slapja, kad sēdēju uz slapja sola, bet to problēmu nākošo reizi atrisināju - paņēmu līdzi plēvi, bet kājās stāvot bez problēmām.
23.jūlijs 2013, 13:48 | links
 
Esmu kombinezona meklējumos rudens/pavasara sezonai. Kādus apģērbus lietojat?
Pats pašlaik skatos uz Norfin pusi, gribētos uzzināt atsauksmes par modeļiem Oxygen, Gale, Scandic un Rapid.
23.jūlijs 2013, 13:38 | links
 
Vai kāds nepačukstēs kurā bodē/vietā iegūlies Sea Fox Pro Crossflow viendaļīgais (zili-dzeltenais) M,L izmēra kombis uz atlaidi ? :)
10.aprīlis 2013, 18:36 | links
 
TERE!
Ņemt brienamo līdz viduklim,domāju,ne prāta darbs.Lences vienmēr var nolaist ja traucē.Cik reižu nav bijis,ka nedaudz pietrūkst lai pārbristu vai "zacepu" atbrīvotu.
Esu novalkājis vairākus"elpojošos" un pāris neoprēnus.Arī dārgā gala gore-texa Simmsu un nonācis pie atziņas,ka Simms ir Simms,bet pēc 2 gadiem tā pat sākas "sulu laiks".Pēdējo paņēmu lēto galu(elpojošs) un nesūdzos.Varbūt ūzas nedaudz par kuplām,bet... .
Zābakiem(šņor),gan iesaku,naudiņas nežēlot.Jo labāks, jo ilgāk kalpos utt.
Za ribalku!
2.aprīlis 2013, 09:14 | links
 
ok, paldies - paskatīšos šos brendus ar - tie ar ir salmo bodēs? Par ciparu: parasti jau gribas mazāk, bet tāpat beigās sanāk vairāk nekā plānots :D
1.aprīlis 2013, 21:55 | links
 
Viss atkarīgs no cipara ko gribi tam pasākumam ziedot, ir Vision un Siera lieli šņorzābaki, bet uz vietas 48 noteikti nebūs
1.aprīlis 2013, 21:51 | links
 
jā Salmo kombo ar viegliem gumijniekiem paskatīju pa akciju Iki bodē, tiesa tur lielāks izmērs par 46 nebija... un vispār tāds neesot.
1.aprīlis 2013, 21:17 | links
 
svieki,
Tā kā esmu iesācējs ūdens drošo bikšu lauciņā vajag specu padomu: tātad ir doma iegādāties brienamās bikses +šņor zābakus, jo esošais "gumijnieks" ir neērts un vecs. doma ir izmantot retu reizi bradājot pa krastiem, bet gribas arī tādas lai var izmantot laivā - piem. lai nav slapja sēžamvieta , kad ūdens šlakstas laivā, līdz ar ko gribas bez lencēm - variantu līdz viduklim.Baigi siltās nevajag. iečekoju Cabels - ir varianti. Ir arī Rīgā veicis kur liela izvēle un galvenais lielas kājas - 47-48. lai var dabā apskatīt. paldies.
1.aprīlis 2013, 21:15 | links
 
Bet īstenībā es pats domāju tādu ņemt. Lai arī viņš nav pārāk silts, tāds pavasarī un ziemas sākumā kāreiz arī ir vajadzīgs, priekš aukstumiem man ir siltais. Nu bet tas, ka siltā laikā tādā kostīmā ir ļoti karsti, ir tikai normāli - tas ir visu peldošo tērpu mīnuss, ta tam jābūt, kā nekā ūdensnecaurlaidīgais materiāls!
13.februāris 2013, 18:47 | links
 
Jautājums kādam nolūkam tu kostīmu gribi pirkt, labs kostīms rudens-pavasara laivošanai, pirmajam-pēdējam ledum un citām ekstremālām darbībām, kad ir reāla iespēja ievelties ūdenī, ja skaties kā uz kostīmu copei vispār, tad ir vairāk mīnusu nekā plusu - aukstumā varētu būt vēsi, siltā laikā karsti, jo nav iespējas novilkt vai samainīt kostīma augšu, braukt mašīnā arī neērti, jo ir pa karstu :)
P.S. To es citēju no N.Grabovska atbildes. Es viņam uzprasīju par šo kostīmu Janvāra beigās!!!
13.februāris 2013, 18:35 | links
 
Sveiki!
Kombinezons - Norfin Balsa
Kādas atsauksmes, plusi, vai mīnusi?
Varbūt kads var padalīties pieredzē?
Paldies!
13.februāris 2013, 17:50 | links
 
Sveiks
Visu laiku domaaju par kombinzonu,un nekaadi netieku gudrs,kurš derētu.

Gribu taadu kombinzonu ,kurš "Peipii" iztur lietavas un mugura sausa visas dienas garumaa,nevis pāris stundas.

Pašlaik vecais sarkanais Norfins,.vecums dariijis savu vīles pairušas un laiks pēc jauna.

Paldies par info.
6.februāris 2013, 21:08 | links
 
Labdien,
Kādas ir atsauksmes par šo vesti-
GEOFF ANDERSON

Vai tā ir kvalitatīva un ērta??:)

http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/geoff-anderson-vestes
6.februāris 2013, 19:26 | links
 
es piemēram 3ext aiztaisu iekšējo slāni bet ārējo tik pievelku. ja paskatījos un tiešām nav, kaut tas ir tas pats 3extr tik bābiešiem domāts.
28.janvāris 2013, 12:54 | links
 
gaismina!Es savai ,,Humana"kurtkai arī neatradu iekškabatu...ņēmu lupatiņu,diegu un adatu rokās un tārpi siltumā...!!!:)))Bikses var saīsināt!:)))

snipiens, 28.janvāris 2013, 11:18


Tārpus vnk jakā iekšā un viss kārtībā. Mobilo telefonu neerti vilkt laukā un ja vēl rokas nosalušas. Būs jau jāņem tā adata rokā :)
28.janvāris 2013, 12:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager