Virsdrēbes & Peldošās drēbes

cik jābūt trakam lai pa 700ls pirktu ziemas kostīmu :D
20.decembris 2012, 11:17 | links
 
Shimano Nexus seerija ir vieni no lepnaakajiem ziemas kostiimiem.. Arii daargaakajiem.
Pats krutaakais veikalos maksaaja 790 naudinjas.
Tikai vairaak shogad nav nopeerkami. Izpirkti.
20.decembris 2012, 10:31 | links
 
V.S.O.P.
Kam Tev mantelītis,jaunam,karstam tautu dēlim?
20.decembris 2012, 10:09 | links
 
Šodien man viens stāstīja,ka viņa paziņa esot nopircis ziemas kostīmu copei pa 500 ls.:) Varbūt kāds zin,vai Latvijā ir kostīmi,kuri maksā tādu naudu? Un ja ir,kur tādus var nopirkt?

jegogo, 19.decembris 2012, 20:33


Fishbon ir vēl dārgāki mantelīši . Esot baigi labie :)
19.decembris 2012, 20:34 | links
 
Šodien man viens stāstīja,ka viņa paziņa esot nopircis ziemas kostīmu copei pa 500 ls.:) Varbūt kāds zin,vai Latvijā ir kostīmi,kuri maksā tādu naudu? Un ja ir,kur tādus var nopirkt?
19.decembris 2012, 20:33 | links
 
Vispār es uzskatu,ka Norfinam nav nekāda vaina.Vienkārši manējais nav peldošais un viņam jau ir kādi 7 vai 8 gadi.
17.decembris 2012, 18:00 | links
 
Taapeec jau arii neiesaku pirkt norfin...
17.decembris 2012, 16:11 | links
 
Tomēr gribētos izprovēt.Manam Norfinam slapjā laikā pasēdot uz ezera pus dienu sāk mirkt mugura cauri un dibuā arī paliek slapš.Jebkurā gadījumā,paldies par informāciju!
17.decembris 2012, 15:33 | links
 
Jā adījums super.
Janka07, tie impregnēšanas piederumi jau ir ok, ja vajag atjaunot pārklājumu, lai ūdens necaurlaidību atjaunot, bet var aŗī nopirkt vasku, kuru uzklāj audumam un ar fēnu biku pasilda un materiāls, kas ūdeni laida, kļūst necaurlaidīgs. IR čakars, bet iespējams, bet vai to vajag?
Gandrā daudz tādu mantiņu ieej apskaties, vaski airesoli u.t.t.
Esmu vienu jaku, ko sieva nejauši iemeta veļasmašīnā un izmazgāja ar pulveri , pacēlis uz pāris mēnešiem, i viss. Tomēr tas tā īslaicīgi.
17.decembris 2012, 09:56 | links
 
:DDD
17.decembris 2012, 09:41 | links
 
Vai kāds ziemas kombinezoniem nav lietojis tos aerosolus audumu impregnēšanai,lai nelaiž ūdeni cauri?Un ja ir tad kādi rezultāti?
11.decembris 2012, 22:07 | links
 
Janciigais, beigaas paliku pie norfin lady.
11.decembris 2012, 19:49 | links
 
Titan kostīmā meitenes ir kā tēja labā termosā, vakariņas vienmēr siltas ..... :):)NG-NG, 7.decembris 2012, 11:27


NG, šis labi teikts, būs jāiegaumē!!!
7.decembris 2012, 18:17 | links
 
Lady ar siltumu viss ir ļoti ok, tur ir problēmas ar izmēriem, ja meitenei ir izteikti uz priekšu izbīdīta ķermeņa augšdaļa vai virs vidējā horizontāli paplašināta sēžamvieta, tad var gadīties, ka vieglāk būs piemērot Extreme 3 vai ideālā gadījumā Titan, tajā vispār nosalt nav iespējams, piedodiet meitenes :), bet Titan kostīmā meitenes ir kā tēja labā termosā, vakariņas vienmēr siltas ..... :):)
7.decembris 2012, 11:27 | links
 
Dzhi, ja dabū info, padod te ar :) man šis jautājums priekš sieviņas ar bija aktuāls, bet tā kā vēl nav skaidrs vai viņai simpatizēs ledus cope, tad pagaidām iztikām ar "ekonimiš second hand edišen" un startā siltās drēbes par 20ls tur savācām.
7.decembris 2012, 10:06 | links
 
ir kāda draudzenei/sievai pieredze ar Norfin Lady? Kaadas atsauksmes, pieredze, komentaari? Pateiz nevaru izshkjirties par labu dzeltenajam seafox vai norfinam.. Varbuut ir veel kaadi varianti?
7.decembris 2012, 10:00 | links
 
Peldošie parasti ir neelpojoši un viendaļīgi, jo tas porolons, kas nodrošina peldētspēju, parasti neelpo. Bet nezinu, kuru modeli tu esi iedomājis - es neesmu eksperts. NG pateiks noteikti, kas ko nozīmā.
25.novembris 2012, 20:09 | links
 
.. :)tāds cmuks izskatijās,esot elpojošs(citi nē)kas bija piedāvājumā !
25.novembris 2012, 19:10 | links
 
Lemigo zabaki? labie! sievai ir, sievas tevam ar man nav :D
25.novembris 2012, 19:07 | links
 
bushmans, kaapeec tieshi norfin?
25.novembris 2012, 18:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager