Virsdrēbes & Peldošās drēbes

...ak jā,,vakar testēju putu zābakus :) pirmo stundu bija grūti staigāt...sajūta tā kā cetumus būtu iegrauzis ,bet kad piešaujas,,,labinieks :)
25.novembris 2012, 18:20 | links
 
...kungi,lūdzu atbildēt tikai tiem ,kam ir...kādas atsauksmes par Norfin peldošo divdaļīgo kostīmu.
ir štuks ņemt !
25.novembris 2012, 18:16 | links
 
Ziemas kostīmi par zemākajām cenām.
Arī peldošie, kā arī cits inventārs.


PM, ja ir interese.
22.novembris 2012, 18:15 | links
 
Chaky,
Man tas pats. Tajās biksēs divus tādus kā es var iebāzt. Tākā ja kādam ir mazais izmērs mainu savas lielās bikses pret mazākajām :D Ne reizi nav "lauka apstākļos" vilktas svežaks :)
22.novembris 2012, 15:16 | links
 
Nesen ieķēru uz atlaidēm Extreme 3, skarbos apstākļos nav vēl pārbaudīts, bet nu tā jau labs:) laivā, lietū silts un ērti:) Ceļiem ir aizsargi, ja tā to var saukt:)
Jaka ņemās nost, bet apakšējai rokas ir par īsu, kautgan velkot kopā ir nejutu nemaz to. Ar tiem izmēriem jau trāpīt ideāli ir nereāli, neesmu mazs, bet nu kuņģim ir vēl daudz vietas biksēs kur augt:))
22.novembris 2012, 14:48 | links
 
Nosauc, ludzu, brendus.
22.novembris 2012, 13:55 | links
 
Ja ir interese, varu piedāvāt par labām (labākām) cenām siltās ziemas drēbes un inventāru.

Ja ir kādam interese, PM
22.novembris 2012, 13:04 | links
 
raihs, diezgan episki! Blakus tādās mantās saģērbtam jau spicākais hipstercopmanis izskatīsies pēc lūzera :)))

Man būtu žēl sasmērēt tādu jaku ar zivju peregariem un brekšu puņķiem...
21.novembris 2012, 22:16 | links
 
Biju iegājis 66NORTH veikaliņā Dominā-tur šiem jaciņai (pie tam vēl elpojošai) 30000mm! Bet cena arī-virs 200Ls
20.novembris 2012, 21:17 | links
 
Usi, nuja, ka redzēji,tāpēc jau varu tagad gudri spriest un būt pirmais hipstercopmanis ciemā! :D

Par ūdeni nemācēšu spriest, pagaidām baigā lietū neesmu sēdējis ar 3šo. Rakstīts, 6000mm, kas pēc papīriem galīgi nav maz tāda tipa apģērbam.
20.novembris 2012, 21:11 | links
 
Man tā mitrumizturība vairāk tīk, jo diemžēl 2-jam bikšu sēžamvieta laiž cauri ūdeni.
19.novembris 2012, 17:45 | links
 
Vairis30 nopērc Norfin Titan un viss būs kārtībā. Mitrumizturība un elpošana ļoti laba
19.novembris 2012, 16:02 | links
 
kraft, es tač tevi redzēju iehipsterotu, ja gribi iedošu extr2 panēsāt , biku:)
trešajam krietni labāka ūdensizturība, pārējais jau kā kuram patīk
19.novembris 2012, 15:42 | links
 
Vairis30, EXTREME 3 man liekas domāts vairāk visādiem hipsteriem kas grib stilīgi izksatīties :P

Es zinu vienu plusu - ir izņemama iekšjaka, kas virsjaku padara unvesrālāku. Bet 3jam nav ceļu sargu. Ja tas ir aktuāli.

Man 2 nav bijis, tāpēc vairāk nevaru neko salīdzināt.
19.novembris 2012, 15:19 | links
 
kuraa veikalaa Riigaa var apskatiit Imax kostiimus?
19.novembris 2012, 15:08 | links
 
Man ir Norfin neoprēna puspirkstaiņi. Jā, salst gan, bet ar biezākiem un siltākiem cimdiem nav ērta spiningošana.
11.novembris 2012, 15:32 | links
 
Labdien! Kādus cimdus spiningoshanai jūs ietektu vēlam rudenim? Man ir shimano xt cimdi, bet salst rokas. Viekalā paskatijos Rapala ProWear - TITANIUM, neizskatijās ka būs siltāki! Ko jūs ieteiktu no savas pieredes. Paldies.
11.novembris 2012, 15:17 | links
 
meistariibu nenodzer parasti, vnk laikam par shvaku astraalim piesleedzies peedeejaa laikaa;DD
9.novembris 2012, 10:09 | links
 
Fū, nomierinājāt, tātad nevis ancuks vainīgs pie pēdējā laika švakajiem lomiem, bet nodzertā meistarība :)
9.novembris 2012, 10:07 | links
 
headhunter-taa dzilji filozofiski man koshie komberi 5-6 gadus ganoties arii pa seklumiem kaut kaa nu nemaz neatbaidiija zivis, taas uz kustiibaam vairaak reagee un skanjaam, nekaa dreebju kraasaam;)
9.novembris 2012, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager