Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Lūdzu padalieties ar pieredzi par Norfin EXTREME 3 nesāšanu, kādi plusi un protams arī mīnusi salīdzinājumā Norfin EXTREME 2

9.novembris 2012, 09:57 | links
 
Headhunter
ja udenstilpne ir pasekla un nav veja tad varetu but ka kosais ancuks krit acis Lidakam!bet ja ir vilni un ezers ir pasekls itka vienalga!es runaju piemeram Engures ezers un tamlidzigiem!
9.novembris 2012, 09:56 | links
 
Tā dziļi filozofiski - tie kostīmi "cilvēks - pludiņš" neatbaida zivis? Vai, tā kā līdaka neatšķirot krāsas, tas ir pilnīgi vienalga? Kāda citiem ir pieredze šajā jautājumā? Pašam liekas, ka jaunajā košajā ancukā sliktāki lomi, bet varbūt sakritība....
9.novembris 2012, 09:45 | links
 
Sitam nav nevainas,pats lietoju,jau kuro gadu.
5.novembris 2012, 20:09 | links
 
bija salmo pa 80 ls bet kur ta tik lepni... noskatiju husqvarnas pa 33 ls



Lietus bikses

Lietus bikses izgatavotas no izturīga neilona priekšpusē un PU/PVC aizmugurē. Šim modelim augšējā daļā ir 10 cm plata tīklojuma josla, kas nodrošina labu ventilāciju. Elastīga vidukļa daļa ar savilcēja auklu un rāvējslēdzējiem staru apakšējā daļā. Atbilst standarta EN 343 prasībām.
5.novembris 2012, 12:10 | links
 
Duglas
Vot tam TYTAN ir viens minus neelpo!bet udeni nelaiz nu vispar cauri!Bija velviens man terps Vacu armijas Goteks tas ar nelaida cauri udeni un vel elpoja ja nemaldos LV tads komplekts maksa ap 40ls ari loti labs!
5.novembris 2012, 11:18 | links
 
pirms pāris gadiem norfinam rudens izstrādājumam bija atlaide no 70 uz 40 , tad iepirku, pašlaik bez problēmām. Protams lietus gāzē tā ka plīkšķ visu dienu nenosēdēsi, bet tādas ir reti. Tā ka pašlaik aiz loga viegli smidzina un pa brīžam uzdod stiprāk, ta var stundas 6 nosēdēt. Ja vajag sēdēt visu dienu tad jāvelk polietilēna mētelis , vai japērk Titans kā Antonam. Izstrādājums kas ir superūdens izturīgs un vēl elpojoš arī maksā super.
5.novembris 2012, 11:11 | links
 
Es pirms kada laika nopirku UK terpu Titan sadus izmanto zvejnieki okeana un ideali terps no gumijas tris veidi stiva gumija miksta bieza gumija un plana gumija!viss labak ta miksta un nekadu bedu nezin protams ka sis terps maksa biki 100ls bet ka Angli saka neesmu tik bagats lai letu preci pirkt!
5.novembris 2012, 11:01 | links
 
Nu es pa 5ls esmu pircis gandriz sezonu izvelk copejot no laivas jeb laipas!protams ja jastaiga gar upi tad viena cope un kerdig!
5.novembris 2012, 10:57 | links
 
naudai nav vērtības ((( sākumā domā ja jau 20 ls tad jābūt labam... kaut nevaru atļauties bettomēr sakrabināju tos 20 ls ar domu ka labāk nopērku mantu nekā tos pa 5 ls apnīk pirkt... no ārpuses nav ne vainas bet no iekšpuses tur kur lokās roka elkonis vai cejgals vieta metās krunkas un nāk nost tas mitruma aizsaga matriāls ....
4.novembris 2012, 18:10 | links
 
Nes atpakaļ. Ko tur daudz domāt un bļaustīties. Salmo tak nav nekāds mazais kaktu veikals, kurš mēģinās par visām varītēm apčakarēt :) Protams, ja ir saglabājies čeks :)
4.novembris 2012, 18:06 | links
 
Nu nevar visi atļauties pirkt Shimano Nexusus...
Par 20 ls jau vajadzēja turēt ilgāk kā 2 copes reizes. Varbūt kādam 20 ls nav nauda, bet citiem tā ir nauda :)
4.novembris 2012, 17:59 | links
 
ne visi var atļauties pa 80 ls un kā izskatās ka dārgie nav tie labākie... salmo veikalā speciāli pasūtija jo nebija uz vietas ... pa 5 ls ir vienreizējie un nedomāju ka šis būs tāds pats ka pa 5 ls laikam par nosaukumu jāmaksā tie 20 ls ...
4.novembris 2012, 17:36 | links
 
man ir norfin jaka pa 70ls viss ir labi.
4.novembris 2012, 15:09 | links
 
Nu pa 20ls bija jabut biki labakam!pa 5ls kas ir noperkami Depo un tamlidzigos veikalos ito ir labaki tad!!!!!Bet nu Norfin itka jau ir ok firma!
4.novembris 2012, 14:58 | links
 
vldream a ko tu gaidiji par 20ls? taadu kvalitaatii kaa zemaak redzeetajam Shimano Nexus?
4.novembris 2012, 14:54 | links
 
Publiskis fuj Norfin izplatītājiem un pārdevējiem!!! iegādājos norfin lietus necaulaidīgo jaku un bikses pa 20 ls un pēc 2 copes reizēm locijumu vietās no iekšpuses sāka nolobīties mitruma aizturošais matreāls kā rezultām sāk laist cauri mitrumu no ārpuses..
4.novembris 2012, 11:41 | links
 
Nevaru nociesties...gan nezinu,vai aiz skaudības,vai dusmām,vai kā...bet,Kuldīgā ir jau notirgoti 3 Nexus ancuki!!!Par cenu nerunāšu...i pirksts neceļās,lai tāāādu cīparu uzrakstītu!:)
Vienam, ar tādu ,iet copēt pat bīstami...ka,nepaliek vēl plikiņš!
:)
26.oktobris 2012, 12:22 | links
 
Lizzy - paldies par informāciju. Saregulēji man domas pareizā virzienā un iepirku dzelteno :)
18.oktobris 2012, 16:49 | links
 
dzhi: tikai ar nosaukumu. Ražotājs abiem ir Sundridge (tāpat kā dzeltenajiem). SeaFox ir Rapala brends un Rapala pasūtījums no Sundridge.
18.oktobris 2012, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager