Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Jazup veikals atrodas pilsētas centrā saucas Pie zvejnieka aja vēlies pazvani pats uz bodi 64322666.
23.novembris 2010, 17:07 | links
 
Ir, ir Alūksnē him-dimi. Tik veikalā cenas augstas, ja ir kāds pazīstams, kurš uz Krievzemi braukā, pasūti no šā, būs 2x lētāk.
23.novembris 2010, 09:10 | links
 
Jāzup. Gunča nemuld! Šamam, blakus safs busines un bodes cenās orientējās labi! Ja, vaig riteni salabo, Gunča to izdarīs perfekt! Man, kā kaimiņam skidkas ira. :))) Ir ir pie mums him dimi :)))
23.novembris 2010, 07:19 | links
 
Esmu Krūmiņu dziedošās ģimenes fans.
Guncha56, aizdomīgi lētas tās Him dim drānas pie jums Alūksnē, vai tik nav no pirmā pasaules kara laikiem?Ticu, ka ir normālas.Ja vari, iedod veikala koordinātes.Mans mails jazepsr@inbox.lv
22.novembris 2010, 21:26 | links
 
Jez_ups prasīja vai him dim mēteļi ir nopērkami?Jā pie mums Alūksnē makšķernieku bodē 8ls gabalā kā arī zābaki 6ls gabalā.
22.novembris 2010, 16:42 | links
 
Kolēģi!Kā jau rakstīju man arī ar Norfin slapjā ziemas dienā dibens arī protestē!Esmu redzējis večiem kārtīgus lietusmēteļus (tipa him dim)vai kas tāds vai līdzvērtīgs ir nopērkams?
19.novembris 2010, 17:36 | links
 
Reklamē to Norfin xtreme new jau sen,tikai veikalos nav.Itkā decembra sākumā būšot.Krievijā,ukrainā ja nemaldos,jau kādu laiciņu kā nopērkams.Atšķirās no vecā extrema ar materiālu,mitumizturīgāks(varbūt :):):)
17.novembris 2010, 19:57 | links
 
varbūt kādam ir pieredze ar kongur tex-care produktu, izklausās jau labi.cena ar pieticīga, tik bodēs nav trāpijies manīt.:)
www.expeditionshop.eu
17.novembris 2010, 09:55 | links
 
To aerosolu var nopirkt tūrisma preču veikalos, domāts priekš teltīm. Uz kombera gan neesmu mēģinājis lietot.
17.novembris 2010, 09:22 | links
 
2 gunča
Es paņēmu veikalā aerosolu apaviem (rakstīts ka atgrūž mitrumu,netīrumus etc) - ne sūda neatgrūž.Tagad paņēmu cabelās tiko atnāks izmēģināšu,tad došu vērtējumu.
17.novembris 2010, 09:08 | links
 
Ei veči ,cik zinu ir tāds airesols(nezinu nosaukumu) uzpūšot uz kombja tajās vietās kur laiž cauri ,ūdeni atgrūž.Es esmu mēģinājis pat uz parastas drēbes kombja kad nebija šo kombju,varbūt kāds zin ko vairāk vai ir mēģinājis.
17.novembris 2010, 08:43 | links
 
es ar pirms 1.5gada, ja nemaldos, extreme2 paņēmu akcijas laikā pa 90 ar knopšiem LS visu komplektiņu -esmu apmierināts pilnībā!
vienigais, kas tam kostimam nepatik ir lietus un slaps laiks-it seviski, kad gaisa temp ir plusos....
sausaa laikā ideāls vienkārši un minusos ar ideals!
bet, ja plusos ir gaisa temp un kads lietus vai slaps sniegs...... tad paradas slapjuma sajūta pēc pāris h copes.....bet tas ir tikai normāli, jo viņš ir paredzēts aukstam laikam, nevis mitram laikam!:)
17.novembris 2010, 08:09 | links
 
Piekrītu Rio ! Extreme 2 ir tiešām laba lieta. Vienīgais tādu kārtīgu lietu neesmu dabūjis
17.novembris 2010, 00:35 | links
 
peec manas info,jaunais extreme buus decembrii,no vecaa ekstriima tas atskjiraas ar dizainu un uzlabotu materiaalu,problemas ar bikseem ekstriimam nav bijusas,86 lasi maksaa ekstrima 2 jaka,bikses atseviskji apm 78 ls.ekstriims 2 kopaa ir par apm. 145 ls.,vecais ekstrims maksaa 97 ls(izpardosanas cena)izmeeru izvele vairs nav liela.ekstriims un ekstriim2 ir divi dazaadi kostiimu modelji!!!silti visiem iesaku ekstriimu 2 !!!tas ir veerts katru par to samaksaato santiimu!!!
16.novembris 2010, 23:53 | links
 
Un ja nemaldos vecajam extreme bija kaut kādas problēmas ar biksēm,kuras plīsa jo nebija pareizās proporcijās uzmodelētas
16.novembris 2010, 22:48 | links
 
salmo katalogu man never vaļā, bet netā atradu kad extreme new ir tieshi tāds pats ka parastais extreme.
16.novembris 2010, 22:32 | links
 
www.salmo.lv ziemas katalogā, piemēram
16.novembris 2010, 22:19 | links
 
Kas ir un kur var apskatīt extreme new? Es tikai zinu extreme un extreme 2
16.novembris 2010, 22:11 | links
 
man liekas, ka pa 86 laši bija xtreem2 nevis new
16.novembris 2010, 22:04 | links
 
Es vakar biju Salmo Daugavgrīvas ielā, viņiem tur lbas akcijas uz šo komplektu, liekas bija ap 86 laši
16.novembris 2010, 21:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager