Virsdrēbes & Peldošās drēbes

Varbūt kāds var ieteikt kādu labu kostīmu ziemas copei, kas nemaksā 200, 300 eiro... kādas atsauksmes par prologic un imax kombinezoniem?
8.janvāris 2021, 10:49 | links
 
Sveiciens kolēģi. Atnācis laiks izvēlēties ziemas kostīmu. Var būt ir kāds, kas var ieteikt ko sakarīgu? Cenu diapazons 200-300 eu.
27.decembris 2020, 20:03 | links
 
RaimisD [07.12.20]: Willy [25.okt]: Apsildāma veste!??izskatās interesanta štelle!:)...varbūt kādam ir pieredze?Iespējams citi ražojumi ir ok , jo apsildes elementi ir iestrādāti gan priekšpusē, gan piedurknēs. Bet pilnīgi droši varu teikt, ka Makita ir tāds pašvaks glābiņš +2grādos un vējelī. Pie kam, ja jāpērk veste par 50eur + lādētājs un aķīši par 130 eur (ja nav makitas 10.8v instrumentu) tad vispār zūd jēga. Tā jau ir puse no puslīdz normāla ziemas tērpa. Vēl urbenes aķītis jāstaipa kabatā. Apsildāmā makitas veste + snovborda jaka un bikses nedos Jums to komforta sajūtu, nu mugurai būs silti.
Man ir Norfin....ideāla veste,2x3 režīmi.
7.decembris 2020, 14:02 | links
 
Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???

CAT, 1.decembris 2020, 10:27

Drogās u.c veikalos ir škidrais mazgāšanas līdzeklis membrānu audumam, liek veļenē uz saudzīgo režīmu un viss štokos,
7.decembris 2020, 12:29 | links
 
Willy [25.10.20]: Apsildāma veste!??izskatās interesanta štelle!:)...varbūt kādam ir pieredze?
Iespējams citi ražojumi ir ok , jo apsildes elementi ir iestrādāti gan priekšpusē, gan piedurknēs. Bet pilnīgi droši varu teikt, ka Makita ir tāds pašvaks glābiņš +2grādos un vējelī. Pie kam, ja jāpērk veste par 50eur + lādētājs un aķīši par 130 eur (ja nav makitas 10.8v instrumentu) tad vispār zūd jēga. Tā jau ir puse no puslīdz normāla ziemas tērpa. Vēl urbenes aķītis jāstaipa kabatā. Apsildāmā makitas veste + snovborda jaka un bikses nedos Jums to komforta sajūtu, nu mugurai būs silti.
7.decembris 2020, 11:43 | links
 
Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???

CAT, 1.decembris 2020, 10:27


Var ari ar veļas mašīnu 30C un ja centrifūgu vari atslēgt vai uzlikt pareizo režīmu.
Mazgāšanas līdzekļi ir pieejami eboat.lv un eholotes.lv, par citiem veikaliem nezinu.
1.decembris 2020, 19:30 | links
 
CAT [01.12.20]: Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???
Un saimniecības ziepēm.
1.decembris 2020, 19:18 | links
 
BrunoL [01.12.20]: Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???

CAT, 1.decembris 2020, 10:27
Oderēts? Ar silto oderi iekšpusē?
Ne.. starpsezonu., plānais
1.decembris 2020, 19:12 | links
 
Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???

CAT, 1.decembris 2020, 10:27

Oderēts? Ar silto oderi iekšpusē?
1.decembris 2020, 16:13 | links
 
Hello. Varbūt kads man var paskaidrot Kā un ar Ko mazgāt Remington Gore Tex kostīmu? Zinu ka drīkst tikai ar rokām. !???
1.decembris 2020, 10:27 | links
 
sigi [30.10.20]: Es labprāt uzzinātu, kā lai uz ziemu izmazgaju savu Remington kostīmu. Vai likt tiklina soma un mazgat saudzigaja rezima ar specialo gore-tex šķidrumu, vai ari kadam ir laba pieredze ar kadu konkrēto kimisko tīrītavu, kas ar so nodarbojas?
Es ar labrāt uzzinātu kā tīrat šo kostīmu,ar vandzētu iztīrit!!!
25.novembris 2020, 09:48 | links
 
Nu ir gadījies iebrist līdz kaklam un iegrimt akacī, ka pat prasītos tā glābšanas veste, bet bija domāta vairāk kā veste ar kabatām.
Bet nu noderīgs info tagad ir arī par glābšanas vestēm.
13.novembris 2020, 12:44 | links
 
Kur Rīgā var iegādāties labas spiningotāju vestes? Un kādas atsauksmes par Norfin, Tagrider vestēm?

eerks, 12.novembris 2020, 23:48


Vestes kā vestes ar kabatām, ka mušiņmakšķerniekiem vai glābšanas vestes?

Ja iet runa par glābšanas vestēm - tad lieti noder atcerēties, ka ir drošības vestes un ir glābšanas vestes - daudzi makšķernieki un arī laivu nomās ir drošības vestes - tās negarantē tevi no noslīkšanas - sākot ar to ka samirkstot apģērbam tas radīs papildus svaru un var neatbilst celtspējai, beidzot ar to ka ja būsi zaudējis samaņu vari peldēt ar seju ūdenī!

Pats gadiem ejot, lai arī nav nācies pielietot esmu nonācis pie automātiskajam glābšanas vestēm, iemesls ir racionāls - neberžas jaka gar vesti un arī netraucē spiningojot, jo tās vestes ar kabatām īstenībā ir neracionālas, jo spiningojot no laivas max tev tur ir telefons un cigaretes, bet jaku roku iekšpuses nodilst ļoti ātri un ja tev ir pietiekoši kvalitatīvs un arī dārgs kostīms - tā ir baigā skāde.
13.novembris 2020, 12:16 | links
 
Kur Rīgā var iegādāties labas spiningotāju vestes? Un kādas atsauksmes par Norfin, Tagrider vestēm?
12.novembris 2020, 23:48 | links
 
Kungi, nav tādas membrānas, kuras lietusgāzē vai ūdenī elpotu!!!

BrunoL, 31.oktobris 2020, 10:32

Tāda arī copmaņiem nav vajadzīga, mēs tak nēesam ūdenslīdēji :P Lietusgāzes mums ir reti un īslaicīgas, tādēļ viss bumbās. Šogad pirmo gadu lietoju motoru, iepriekš tikai ar airiem copē pārvietojos. Tā kā makšķerēju pārsvarā Babītē, skaidrs, ka līdz copesvietai bieži vien jāairē vairāki km, pa dienu salasās aptuveni 15, tad lūk mana pieredze ar termoveļām un membrānaudumu - pēc intensīvas airēšanas esmu pilnībā sasvīdis, aptuveni 30-40 min laikā atkal esmu sauss, jūtos komfortabli. Bieži copē braucu stipra vēja, lietus laikā, situācija identiska - sviedri tiek novadīti no ķermeņa un ne reizi vēl neesmu izmircis nekvalitatīvās vai nolietotās membrānas dēļ, kaut gan kopju to reti un nesaudzīgi ;) Mani secinājumi - kvalitatīva membrāna ir baigā štelle, to komforta ziņā nevar aizstāt gumijots lietusmētelis vai plēve. Uz īsu brīdi, lai vasarā pārlaistu mazu lietutiņu, vēl būtu ok, bet ne lietainajās rudens dienās, kad ilgstoši smidzina vai, stipra vēja ietekmē, laivā šļakstās ūdens.
31.oktobris 2020, 12:21 | links
 
BrunoL [31.10.20]: Kungi, nav tādas membrānas, kuras lietusgāzē vai ūdenī elpotu!!!
arī tiesa
31.oktobris 2020, 10:44 | links
 
Kungi, nav tādas membrānas, kuras lietusgāzē vai ūdenī elpotu!!!
31.oktobris 2020, 10:32 | links
 
Labdien,kur var pirkt seafox crossflow?
31.oktobris 2020, 06:55 | links
 
Arī aktuāls apģērba jautājums. Patreiz izmantoju slēpošanas jaku, bet kā jau te kolēģi minēja, nav universālu apģērbu. Daiwa cik esmu mērījis, neder, jo piedurknes īsas un materiāls grab kā Ziemasvētku vecīša ragavas. Kādas atsauksmes par Shimano, Geoff anderson un Fahrenheit?

onkyo, 30.oktobris 2020, 18:52

GeOff baigi patīk, bet tā pārliecinoši par ūdens izturību var runāt pirmos 2-3 gadus, tad jau sāk laist. Lietots arī ir 0 līdz -4 grādi, ar vesti iekšā - ar manam formām diezgan apspīlēti - prasās cita rudens/ziemas jaka vai vienu izmēru lielāka jaka.
Karstā vasaras lietusgāze - tomēr iesviedrē!
GeOFF nav uzradīti elpošanas un lietus izturības parametri, bet katra ziņā ir augsti.

Davis-Di, 30.oktobris 2020, 21:39


Oficiāli Geoff ir 10 000/10 000. Man ir vasaras plānais variants 2 sezonas, pagaidām nesūdzos, bet intensīvā lietū šogad nav pabijis. Izmēri ar tendenci būt mazi , vismaz manam modelim.
31.oktobris 2020, 01:19 | links
 
Davis-Di [30.10.20]: ja par snowbordu runa, tad supervieglas un ūdensdrošas ir Dainese brenda jakas. izmircis neesmu ne reizi. un var atrast arī ne pa kosmosa cenu

svens76, 30.oktobris 2020, 19:59

Dainese primāri ir bruņām ar visiem lavīnu glābšanas sistēmu (avalanche rescue sensor) numur 1.
snowam perfektas jakas, arii slēpošanai
30.oktobris 2020, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager