pirmā makšķere

kādu dāvināt pirmo makšķeri
un zvaigzne ja esi tāds ******* tad varētu būt kad tu nesaproti ko var pateikt par vajadzīgo inventāru zinot vecumu

Rolis11, 3.decembris 2013, 19:10


Rolis11, ja vēl nesaprati, pret tevi pretneziju man nav. Uzdevi pat ļoti pareizu jatājumu. Manā uztverē tikpat pareizu jautājumu ko, kur, kā makšķerēs. Bet izrādās tādiem ekspetiem kā ilmarsvs un jeeska vismaz mani jautājumi šķiet lieki, traucējoši un visu sarežģījoši.
3.decembris 2013, 19:16 | links
 
un zvaigzne ja esi tāds ******* tad varētu būt kad tu nesaproti ko var pateikt par vajadzīgo inventāru zinot vecumu
3.decembris 2013, 19:10 | links
 
ko es teu esu teicis?
3.decembris 2013, 19:06 | links
 
ilmarsvs, ar tavu tekstu kāds kur tālāk tika?

jeeska, kāpēc jautājumi ar kuriem kaut ko vairāk noskaidrot par personu un kurus uzdod zvaigzne ir traucējoši, bet ja kāds cits - apsveicami. Kā tā sanāk?

Kādas ir Jūsu pašu domas par šo jautājumu, jo par tēmu Jūs abi neesat izteikušies ne vārda, tikai citiem kaut ko par piekakāšanu pārmetuši.
3.decembris 2013, 18:59 | links
 
Trīs lapas piekakātas ..
Beidzot Rolis11 pareizo jautājumu uzdeva.:-)
3.decembris 2013, 18:45 | links
 
a cik gadi ir tam kuram dāvinās?
3.decembris 2013, 18:34 | links
 
Man kaut kādas līdzīgas domas.
Zvaigzne neņem ļaunā, bet....tiklīdz Jūs parādaties kādā tēmā......ir skaidrs...pārid doienas nevērt valā.

Tā nu tas ir.
3.decembris 2013, 18:17 | links
 
vai tik Zvaigzne nav tipiskais latvju jurists, kas visu kavē (viena no divām mūsdienu sabiedrības nelaimēm (otra - publicitāti alkstošie žurnālisti - burbuļu uzpūtēji)) apkārt 3.14šamies, uz priekšu netiekam, viss ar tekstiem un problēmām vienmēr uzpūsts.., tās manas domas uz šo brīdi, atvaino Zvaigzne, bet..
3.decembris 2013, 18:13 | links
 
Ja tas kungs nolemj kādu sodīt, viņš tam laupa prātu.

Zvaigzne, tā vietā, lai man uzdotu dumjus jautājumus, vai tu pats vispār izlasīji, ko cilvēks jautā? Vēlas iegādāties MAKŠĶERI un lūdz padomus izvēlē, nevis karti, noteikumus, draudzīgu kompāniju un uzkarsētu pannu loma cepšanai.

Hotentots, 3.decembris 2013, 16:51


Nezināju ka esi aplaupīts, žēl ka tev tā iznācis. Tev ir taisnība tāpēc nestrīdēšos.
3.decembris 2013, 17:04 | links
 
Ja tas kungs nolemj kādu sodīt, viņš tam laupa prātu.

Zvaigzne, tā vietā, lai man uzdotu dumjus jautājumus, vai tu pats vispār izlasīji, ko cilvēks jautā? Vēlas iegādāties MAKŠĶERI un lūdz padomus izvēlē, nevis karti, noteikumus, draudzīgu kompāniju un uzkarsētu pannu loma cepšanai.
3.decembris 2013, 16:51 | links
 
Zvaigzne, ar tevi tālāk nerunāšu. Nav man vēlmes filozofēt par tēmu "kas būtu, ja būtu" un lasīt 3 lpp. garus palagus tavā izpildījumā nebeidzamā apjomā...

Par jūsu pārspīlēto apzinīgumu - jūs visi aizmirstat, ka ir taču čoma karūsu dīķi, maksas karpu dīķi u.tml. vietas, kur karti nevajag un kārtību nosaka saimnieks. Nereti pie tādiem, gaļu cepot, tad atpūšas makšķernieki - iesācēji.

Tagad gan es aicinātu mazliet turēties pie tēmas :)

Hotentots, 3.decembris 2013, 08:49


Vai tu noskaidroji ka šis cilvēks ies uz čoma karūsu dīķi?
3.decembris 2013, 16:42 | links
 
diemžēl, šajā Latvijas piepilsētā izvēle ar makšķernieku veikaliem un zinošiem pārdevējiem nav liela, tapēc katrs jūsu ieteikums bija ļoti noderīgs. braukšu uz galvaspilsētu, saprotu ka tai pašā SALMO pārdevēji ar palīdzētu salikt šādu komplektiņu. galvenais, lai cilvēkam ir ar ko sākt un tālāk, ja šī lieta kļūs par sirdslietu, lai interesējas/lasa un pats jau pērk ko konkrētāku

jautajums, 3.decembris 2013, 09:35


Pareizs plāns :) Ja gribi ko iesākt darīt, atd ir jāsāk! Ja klausīties visus teorētiķus, atd līdz ūdenim netiksiet! Ne asakas! Cope nav izmesta nauda, tā ir maksa par emocijām!
3.decembris 2013, 09:46 | links
 
diemžēl, šajā Latvijas piepilsētā izvēle ar makšķernieku veikaliem un zinošiem pārdevējiem nav liela, tapēc katrs jūsu ieteikums bija ļoti noderīgs. braukšu uz galvaspilsētu, saprotu ka tai pašā SALMO pārdevēji ar palīdzētu salikt šādu komplektiņu. galvenais, lai cilvēkam ir ar ko sākt un tālāk, ja šī lieta kļūs par sirdslietu, lai interesējas/lasa un pats jau pērk ko konkrētāku
3.decembris 2013, 09:35 | links
 
Man jau šķiet, kad ap 30 Ls var pilnīgi normāli iekļauties. Makšķeri teleskopisko par kādi 10 Ls var nopirkt spoli 15 Ls, vēl kādi 5-6 Ls viss pārējais un aidā copēt.
3.decembris 2013, 09:25 | links
 
30 ls diezvai ieklausies, bet ka pirma picka janem feederis 4.2m. tas deres visam - pludam, gruntenei, dzivajam un pat var paspiningot no krasta. kadu baitrun spoli no ebay pa 20 ls. aukla, pludini... 60 ls var ieklauties.
3.decembris 2013, 08:57 | links
 
Zvaigzne, ar tevi tālāk nerunāšu. Nav man vēlmes filozofēt par tēmu "kas būtu, ja būtu" un lasīt 3 lpp. garus palagus tavā izpildījumā nebeidzamā apjomā...

Par jūsu pārspīlēto apzinīgumu - jūs visi aizmirstat, ka ir taču čoma karūsu dīķi, maksas karpu dīķi u.tml. vietas, kur karti nevajag un kārtību nosaka saimnieks. Nereti pie tādiem, gaļu cepot, tad atpūšas makšķernieki - iesācēji.

Tagad gan es aicinātu mazliet turēties pie tēmas :)
3.decembris 2013, 08:49 | links
 
Man jau šķiet, ka jāsāk ar bezriņķu makšķeri + uz saivas uztītu pluda, auklas sviniņu un āķa komplektiņu + tārpiņš (mušnieks / slieciņa) vai mīklas piciņa.

Griezeejs, 2.decembris 2013, 20:19

Un pirmās copes reizes, ar šādu komplektiņu, aiziet līdzi kādam sakarīgam copmanim, kurš varētu ierādīt pirmos copes "soļus".
2.decembris 2013, 23:54 | links
 
piekrītu
2.decembris 2013, 23:30 | links
 
Nu sviests pilnigs, cilvēks bijis vairākos veikalos, nav ticis skaidrībā, te pēkšņi pēc pāris virspusigiem tekstiem rodas apskaidrība:)

usis, 2.decembris 2013, 23:20


Arī taisnība ...
2.decembris 2013, 23:28 | links
 
izstās šī foruma sadaļa sāk kļūt par čatu :D
2.decembris 2013, 23:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager