Gumijzives Tvisteri

relax kopyto 4 4EVER
30.aprīlis 2012, 17:04 | links
 
LuckyJohn - fui jums. un salmo. salasiijos par jaunajaam gumiijaam, gribeeju uz riitu patesteet, iebraucu juglaa - nav, hvz kad buus, iebraucu deglava ielaa - tas pats. aizbraucu uz albakoru panjeemu berkley gumus. ja jau tik traki to preci reklamaa zurnaalaa un taa, tieshaam uz sezonas saakumu nevar sakaartot lai veikalos buutu?
30.aprīlis 2012, 17:01 | links
 
Kura brenda gumijas jums liekas vislabākās/kvalitatīvākās/rezultatīvākās?
30.aprīlis 2012, 15:48 | links
 
GUMIJAS fuflo, atri asti nokozh un var mest ara


Labak shupinji, rotinji, vobleri
15.marts 2012, 19:48 | links
 
Dimon_Li >
izveidoju albūmu pie bildēm...
27.janvāris 2012, 16:56 | links
 
Kviesis
Iemet kādu bildi kā tas prieks izskatās. Arī ir doma paņemt ;)
27.janvāris 2012, 16:29 | links
 
atnāca no e-baja pasūtītie gumijas tvisterīši (bija te links uz 300+ mazām gumijām no e-baja), tad nu lūk, it kā OK, bet smirduļo ne pa jokam, elpu rauj ciet tā tūta... Varbūt tas nav defekts, bet efekts? Smacinieks tas pats kas gumijzivīm mūsu makšķernieku veikalos, tikai stiprāks... Varbūt jāmēģina atmērcēt?
27.janvāris 2012, 16:22 | links
 
Sunlight
Es copēju tik uz mākslīgām zivtiņām, tvisteriem, nav čakara ar mailīšu zvejošanu, par rezultātiem nesūdzos. Var krāsas mainīt un formas. Nu dabiskā ir dabiskā, neesmu mēģinājis, bet ar mākslīgo interesantāk, vismaz man tā škiet.
17.septembris 2011, 16:54 | links
 
Ruu, es gan ar tādu nav provejis, bet, ja uz āķa kātiņa pie galvas uzlikt pili superlīmes?
17.septembris 2011, 13:34 | links
 
pameegjinaaju iesleepto aakji gumijaa,lai vareetu pa karjagaam meetaat,viss bij bumbaas liidz pirmajai liidakai,peec tam gumija saaka shljuukaat pa aakji,liidz ar to paraadijaas zacepi.Vai shii sisteema tieshaam ir vienai reizei?
17.septembris 2011, 12:51 | links
 
Sveiki visiem. Man ir pāris jautājumi par asaru copēšanu. Pirmkārt uz ko viņi vislabāk ķerās.? Man draugs copē uz mazajām mailītēm,viņš saka ka ļoti labi copējoties. Kāds no jums necopē uz mailītēm.? Man doma nākošgad sapirkt daudz tvisterus visādās krāsās., un iet uz asariem, bet varbūt tomēr labāk uz mailītēm copēt.? + vēl man ir pilna kaste ar visādiem labiem rotiņiem. Uz ko labāk copē rotiņiem vai tvisteriem.? Tas atkarīgs no vietas.?
17.septembris 2011, 12:40 | links
 
Tu gribi teikt, ka jūs esat izdomājuši savas zem Berkley zīmola. Nu palielies :)
16.septembris 2011, 17:08 | links
 
to FishBon, Vairs jau ne :)
16.septembris 2011, 15:22 | links
 
Visplašākais Berkley Powerbaits klāsts laikam tomēr būs mūsu firmas veikalā, Biķernieku ielā 1. Vai ne Ronny?
16.septembris 2011, 14:18 | links
 
Reins,Megabass,Berkley gumijas var nopirkt Albakorā Piedrujas 5a Rīgā
16.septembris 2011, 13:39 | links
 
Lūdzu,vai kādam ir info, kur varētu dabūt Keiteh vai citu firmu "ēdamās gumijas" tvisterīšus-zivtiņas.
16.septembris 2011, 13:17 | links
 
Man jau liekas , ka katrai ūdens tilpnei ir sava zivteles krāsa un iegrime ar sviniņu arī jāregulē katrā vietā savādāk....... + vēl tumšā laikā gaišākas un saulainā tumšākas...utt.
14.septembris 2011, 16:13 | links
 
Jork, man likas, ka universālas varētu būt 7-8 cm zaļas ar melno muguriņu, "piens", un baltas ar sarkano priekšējo daļu..
14.septembris 2011, 15:59 | links
 
Iesakiet kadu labas krasas gumij zivis! Otrs kadu labak izmeru pirkt labak?

Otrs kas daras ar gumij zivtinu speli , vai twichot var normali , vai tas palidz piemanit zivi , vai tikai atbaida gumijas zivtinam?
13.septembris 2011, 18:15 | links
 
Bodniek ar to pavadiņu tā smukā līdaciņa nemaz nebūtu paņēmusi :DD Gumijzivis ir kā krievi aka RASHODNIJ material Tāpat kā āķi u.t.t
31.augusts 2011, 08:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager