Gumijzives Tvisteri

kadas gumijas ir jaliekk apmakusaa dienaa gaisas vai tumsas un kadas saulainaa
29.maijs 2011, 21:18 | links
 
tāpēc rakstiju-zālēs,nevis niedrēs:).
22.maijs 2011, 23:03 | links
 
nu niedres vis taa neparaveesi:)man kaut kaa vislabaak straadaa balta ar sarkanu ar melnu mugurinju,mochiju visur un daudz un rezultaati ir,galvenais lai gumija labi speelee.
22.maijs 2011, 18:53 | links
 
humora vakars,vai:), Raudive ....āķi ar pretzāļu cilpiņām,ofsetnieki.zālēs ar lodziņiem štengrs kāts,stipra aukla un ass piecirtiens un ravē vasals.
20.maijs 2011, 23:37 | links
 
:)))
20.maijs 2011, 22:34 | links
 
Ne jau visi var kā tu - automatizēti Ds-ot :))) Votatņemtu es tev to spoli - nevienu zivi tu nenoķertu :)))
20.maijs 2011, 22:31 | links
 
Bračiņ'
Čakarētājs vēl tāds mīļvārdiņš vien ir!
:DDD
20.maijs 2011, 22:28 | links
 
Jurčiks atklāja manu noslēpumu uz zandartiem :))) Tā arī daru. Lieku gareniski pārgrieztu maili uz Ds sistēmas ... par to jau Urmaas ar Griezēju mani sauc par Ds čakarētāju :)) Strādā ļoti labi ja pareizi saver tās filejas .
20.maijs 2011, 22:17 | links
 
Gribeetos uzzinaat kaadas zivteles var droshi meetaat pa niedreem un zaaleem... shodien pats metaaju no laivas gar niedreem un uz dzilimu.. izmantojot voblerus, rotinjus, shuupinjus.

Viens vecis tik ar zaabakiem kur dzilums 0.5-1m staigaaja un zvidzinaaja tieshi zaalaes un taadaa veidaa apstaigaaja visas niedres. Nezinu kaa vinjam veicaas. Kas taas par gumijziveem?
20.maijs 2011, 21:47 | links
 
Ņemu parasti marķieri un izdaiļoju pēc patikas labi strādā zaļā gumija ar melno muguru ka tai uzvelku treknas melnas svitras sānos (tipa asarim)...takā galvenais ir ticēt, ka uz ,,šo,, ņems .
23.augusts 2010, 19:53 | links
 
nevar 100% apgalvot par krāsām.kaut kādu galus var savilkt kopā tikai kuplā kompaškā.tad tik tiešām var piefiksēt kaut kādas nianses.ja ņem,tad ņem uz visu.pašam topā ir zaļš,perlamutra balts,oranžš,dzeltens.matētās vari pats piekrāsot pēc sirds patikas ar spirta mitrumizturīgajiem marķieriem.daudzās vietās labi strādā tonētas caurspīdīgās "ledenes".
23.augusts 2010, 19:36 | links
 
kriize
katram ūdenim,katriem laika apstākļiem u.t.t atliek tik rakt un rakt,par rezultatiem un krāsām dažreiz pats būsi pārsteigts,nu nav un nebūs nekad ideāla zivtiņa un ideāla krāsa,zivij ar ir savas kaprīzes,nu kaut kā ta
23.augusts 2010, 19:19 | links
 
Mani intresē kā ir ar tām krāsām. agrāk pirku neparak spilgtas gumijas,bet tagad atkal kautkā vairak velk uz spilgtajam krāsām. kā jūs uzskatat kuras krāsas viss labāk strādā kopsumā.
23.augusts 2010, 17:28 | links
 
Skaidrs.
18.aprīlis 2010, 20:08 | links
 
par mazajiem tvisterīšiem- lietoju,bet reti,jo tajās vietās kur mēdzu grozīties īsti nerullē.bet mazajām 2,5cm vibroastēm 3-4m un protams dziļāk var lietot pat 8g džīgus.ir vietas,kurās ātrā grimšana vienkārši tracina asarus un ne tikai asarus.
17.aprīlis 2010, 22:11 | links
 
Cik sapratu no jums, 5-6 cm tvisterishi ir labie:)
A cik gramigus svinus likt?
17.aprīlis 2010, 21:43 | links
 
IR DAUDZ TVISTERU BET KURŠ IR EFEKTIVAKS NEVAR TEIKT KATRA EZERA PA SAVAM !!!
7.aprīlis 2010, 10:36 | links
 
Noteikti tvisterīši mainīs voblera spēli un diez i tas uzlabos rezultātus!
Ja zivs neņem šo vobleri, tad neņems ar tvisterīšiem! Tad labāk provē uz tvistera tāpat!
9.decembris 2009, 15:06 | links
 
MP

man taa ir bijis ar liidakaam uz suupina nem siikaas uzliec mazu gumijinu un meera saak nemt.

interesanti, bet fakts.
9.decembris 2009, 14:58 | links
 
Ofseta āķis ar tvisteru trīsžuburāķu vietā.Tāds vobleris būs efektīvs kur ir siekstas zem ūdens.(nederēs gan visi vobleri)
22.marts 2009, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager