Gumijzives Tvisteri

Vai gumijzivij/tvisterim, mainot vienu džiga galvu pret citu, to nesabojā? Gribētos paeksperimentēt, kādas kombinācijas man labāk strādā, bet negribas būtiski apskādēt.

seeris, 18.septembris 2015, 13:19


Es principā nepērku tās šausmīgās džiggalvas ar svina stiprinājumu gumijai. Parastais āķis +čeburaška vai parastā džiggalva, mazliet mazās Moment vai Bizon līmītes (labāk gēlveida) un turās ļoti labi. Šāda veida stiprinājums vispār neapskādē silikona zivi.
19.septembris 2015, 12:26 | links
 
protams ka nākmais āķis vairs tā neturas,iepērc vairākus tādus katrā leic savādāku via kā:)bet vispār gumijas zives lieta izejoša:)zvis sakož utt:)
19.septembris 2015, 11:41 | links
 
Vai gumijzivij/tvisterim, mainot vienu džiga galvu pret citu, to nesabojā? Gribētos paeksperimentēt, kādas kombinācijas man labāk strādā, bet negribas būtiski apskādēt.
18.septembris 2015, 13:19 | links
 
Atvainojos, ja kaut kur šī tēma ir cilāta, bet mazs jautājums - vai kāds man populārzinātniskā valodā var izstāstīt ar ko tieši atšķiras parastās gumijas zivis (PVC, Polyvinyl chloride jebšu Plastisol) no t.s. ēdamgumijām (Polyvinyl alcohol). Mazāk kaitīgas dabai? Piesūcinātas ar smaržvielām un sāli? Kaut kā neiztur šis viss kritiku :)

Paldies, ja atradīsies kāds, kas spēj saturīgi atbildēt.

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:03

Pēdējā "Copeslietu" numurā rakstā es šo centos salikt pa plauktiem un izteikt savu viedokli. Es uzskatu, ka "ēdamgumiju" galvenā priekšrocība ir tas, ka dod vaiŗak laika reakcijai. Sāls, atraktantu, aminoskābju utt. piešprice zivij ilgāk neļauj saprast, ka tā tur mutē sū... :) Tālākais, jau viss no mānekļa materiāla un spēles atkarīgs, mīkstums, forma. Atraktantiem es būtībā ticu, taču tā nav panaceja un garantija. Visi eko-šmeko, manuprāt ir tīri ponti, izņemot tur kaut kādus retus Berklay un vēl ražotājus, kas taisa kaut kādus modeļus uz sojas, želantīna utt. bāzes, bet tie tādi vienreizēji tārpeļi ir.

JIG.LV, 15.maijs 2015, 18:37

Neviens neliedz parastajai PVC zivij pie izgatavošanas piemaukt klāt krabju, anīsa, asiņu utt. atraktantu - tas uzreiz šo izstrādājumu padara par "ēdamgumiju"? Šis bez uzbrūkoša toņa, vnk vēlo saprast, kur ir tā robežšķirtne starp abiem izstrādājumiem.

Starp citu uz sojas un želatīna bāzes taisītas zivis mūs tieši sagaida nākotnē, pieņems EU direktīvu, ka ūdeņos ik gadu atstāt 12000 tonnu gumijas zivju, kuras nesadalās, ir kaitīgi :)

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:44

Bet tā jau arī dara, lielākā daļa gumiju taisa uz PVC bāzes gan ar sāli un atraktantiem, gan bez tādiem, tāds jēdziens kā "ēdamgumija" ir principiāli nepareizs, ne cilvēku ne dzīvnieku pārtikai tās nav lietojamas, angļu valodā tāda jēdziena "edible softbait" nav, to tik ķīnieši var izdomāt. Ir jēdziens "biodegradable" vai vienkārši, "bio", "eko". Bet tur arī nav tik vienkārši, nav tādu mānekļu, kas pēc ISO standarta, ātri sadalītos CO2 un ūdeņradī tīri dabīgo procesu mikroorganismu iespaidā, varbūt zivs vēderā vēl jā, bet ne udenī dabīgā temperatūrā. Iemetiek jebkuru ēdamgumiju spainī uz mēnesi, varu derēt, ka ne vella nesadalīsies.
Tad vēl papildus PVC un PVE tagad diezgan daudz dēļ ļoti lētās cenas ir sākuši taisīt aromatizētas gumijas uz jēlgumijas kaut kāda sintētiska kaučuka vai vvz kā vēl bāzes. Piemēram lētā Kosadaka ir tādi, ir arī pledošie, piemēram ukaiņu Provokator u.c. Zivis viņi ķer ne sliktāk kā citi, taču problēma ir materiāla ķīmiskajā agresivitātē, tas saskarē ar sāli (citās gumijās) noreaģē un visu sataisa tādā kaučukveida kunkulī, viegli var sačakarēt arī auklu u.c. Koroče ķimiskais ierocis :)

JIG.LV, 15.maijs 2015, 18:59


Paldies, tas bija tas, ko gribēju dzirdēt! Par USA lasīju, nogaisa tas 12k tonnas neizrāvu :)
15.maijs 2015, 19:11 | links
 
Starp citu uz sojas un želatīna bāzes taisītas zivis mūs tieši sagaida nākotnē, pieņems EU direktīvu, ka ūdeņos ik gadu atstāt 12000 tonnu gumijas zivju, kuras nesadalās, ir kaitīgi :)

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:44


Ļoti reāls scenārijd , ASV jau 2013. gadā vairākoš štatos to gribēja izdarīt, aizliegt jebkurus mīkstos mānekļus vispār, cik zinu, gan ar ļoti lielām mokām un copmaņu lobija pretestību izdevās "noairēt". Netā var pameklēt precizāku info.
15.maijs 2015, 19:03 | links
 
Atvainojos, ja kaut kur šī tēma ir cilāta, bet mazs jautājums - vai kāds man populārzinātniskā valodā var izstāstīt ar ko tieši atšķiras parastās gumijas zivis (PVC, Polyvinyl chloride jebšu Plastisol) no t.s. ēdamgumijām (Polyvinyl alcohol). Mazāk kaitīgas dabai? Piesūcinātas ar smaržvielām un sāli? Kaut kā neiztur šis viss kritiku :)

Paldies, ja atradīsies kāds, kas spēj saturīgi atbildēt.

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:03

Pēdējā "Copeslietu" numurā rakstā es šo centos salikt pa plauktiem un izteikt savu viedokli. Es uzskatu, ka "ēdamgumiju" galvenā priekšrocība ir tas, ka dod vaiŗak laika reakcijai. Sāls, atraktantu, aminoskābju utt. piešprice zivij ilgāk neļauj saprast, ka tā tur mutē sū... :) Tālākais, jau viss no mānekļa materiāla un spēles atkarīgs, mīkstums, forma. Atraktantiem es būtībā ticu, taču tā nav panaceja un garantija. Visi eko-šmeko, manuprāt ir tīri ponti, izņemot tur kaut kādus retus Berklay un vēl ražotājus, kas taisa kaut kādus modeļus uz sojas, želantīna utt. bāzes, bet tie tādi vienreizēji tārpeļi ir.

JIG.LV, 15.maijs 2015, 18:37

Neviens neliedz parastajai PVC zivij pie izgatavošanas piemaukt klāt krabju, anīsa, asiņu utt. atraktantu - tas uzreiz šo izstrādājumu padara par "ēdamgumiju"? Šis bez uzbrūkoša toņa, vnk vēlo saprast, kur ir tā robežšķirtne starp abiem izstrādājumiem.

Starp citu uz sojas un želatīna bāzes taisītas zivis mūs tieši sagaida nākotnē, pieņems EU direktīvu, ka ūdeņos ik gadu atstāt 12000 tonnu gumijas zivju, kuras nesadalās, ir kaitīgi :)

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:44


Bet tā jau arī dara, lielākā daļa gumiju taisa uz PVC bāzes gan ar sāli un atraktantiem, gan bez tādiem, tāds jēdziens kā "ēdamgumija" ir principiāli nepareizs, ne cilvēku ne dzīvnieku pārtikai tās nav lietojamas, angļu valodā tāda jēdziena "edible softbait" nav, to tik ķīnieši var izdomāt. Ir jēdziens "biodegradable" vai vienkārši, "bio", "eko". Bet tur arī nav tik vienkārši, nav tādu mānekļu, kas pēc ISO standarta, ātri sadalītos CO2 un ūdeņradī tīri dabīgo procesu mikroorganismu iespaidā, varbūt zivs vēderā vēl jā, bet ne udenī dabīgā temperatūrā. Iemetiek jebkuru ēdamgumiju spainī uz mēnesi, varu derēt, ka ne vella nesadalīsies.
Tad vēl papildus PVC un PVE tagad diezgan daudz dēļ ļoti lētās cenas ir sākuši taisīt aromatizētas gumijas uz jēlgumijas kaut kāda sintētiska kaučuka vai vvz kā vēl bāzes. Piemēram lētā Kosadaka ir tādi, ir arī pledošie, piemēram ukaiņu Provokator u.c. Zivis viņi ķer ne sliktāk kā citi, taču problēma ir materiāla ķīmiskajā agresivitātē, tas saskarē ar sāli (citās gumijās) noreaģē un visu sataisa tādā kaučukveida kunkulī, viegli var sačakarēt arī auklu u.c. Koroče ķimiskais ierocis :)
15.maijs 2015, 18:59 | links
 
Atvainojos, ja kaut kur šī tēma ir cilāta, bet mazs jautājums - vai kāds man populārzinātniskā valodā var izstāstīt ar ko tieši atšķiras parastās gumijas zivis (PVC, Polyvinyl chloride jebšu Plastisol) no t.s. ēdamgumijām (Polyvinyl alcohol). Mazāk kaitīgas dabai? Piesūcinātas ar smaržvielām un sāli? Kaut kā neiztur šis viss kritiku :)

Paldies, ja atradīsies kāds, kas spēj saturīgi atbildēt.

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:03

Pēdējā "Copeslietu" numurā rakstā es šo centos salikt pa plauktiem un izteikt savu viedokli. Es uzskatu, ka "ēdamgumiju" galvenā priekšrocība ir tas, ka dod vaiŗak laika reakcijai. Sāls, atraktantu, aminoskābju utt. piešprice zivij ilgāk neļauj saprast, ka tā tur mutē sū... :) Tālākais, jau viss no mānekļa materiāla un spēles atkarīgs, mīkstums, forma. Atraktantiem es būtībā ticu, taču tā nav panaceja un garantija. Visi eko-šmeko, manuprāt ir tīri ponti, izņemot tur kaut kādus retus Berklay un vēl ražotājus, kas taisa kaut kādus modeļus uz sojas, želantīna utt. bāzes, bet tie tādi vienreizēji tārpeļi ir.

JIG.LV, 15.maijs 2015, 18:37


Neviens neliedz parastajai PVC zivij pie izgatavošanas piemaukt klāt krabju, anīsa, asiņu utt. atraktantu - tas uzreiz šo izstrādājumu padara par "ēdamgumiju"? Šis bez uzbrūkoša toņa, vnk vēlo saprast, kur ir tā robežšķirtne starp abiem izstrādājumiem.

Starp citu uz sojas un želatīna bāzes taisītas zivis mūs tieši sagaida nākotnē, pieņems EU direktīvu, ka ūdeņos ik gadu atstāt 12000 tonnu gumijas zivju, kuras nesadalās, ir kaitīgi :)
15.maijs 2015, 18:44 | links
 
Atvainojos, ja kaut kur šī tēma ir cilāta, bet mazs jautājums - vai kāds man populārzinātniskā valodā var izstāstīt ar ko tieši atšķiras parastās gumijas zivis (PVC, Polyvinyl chloride jebšu Plastisol) no t.s. ēdamgumijām (Polyvinyl alcohol). Mazāk kaitīgas dabai? Piesūcinātas ar smaržvielām un sāli? Kaut kā neiztur šis viss kritiku :)

Paldies, ja atradīsies kāds, kas spēj saturīgi atbildēt.

pusdienlaiks, 15.maijs 2015, 18:03


Pēdējā "Copeslietu" numurā rakstā es šo centos salikt pa plauktiem un izteikt savu viedokli. Es uzskatu, ka "ēdamgumiju" galvenā priekšrocība ir tas, ka dod vaiŗak laika reakcijai. Sāls, atraktantu, aminoskābju utt. piešprice zivij ilgāk neļauj saprast, ka tā tur mutē sū... :) Tālākais, jau viss no mānekļa materiāla un spēles atkarīgs, mīkstums, forma. Atraktantiem es būtībā ticu, taču tā nav panaceja un garantija. Visi eko-šmeko, manuprāt ir tīri ponti, izņemot tur kaut kādus retus Berklay un vēl ražotājus, kas taisa kaut kādus modeļus uz sojas, želantīna utt. bāzes, bet tie tādi vienreizēji tārpeļi ir.
15.maijs 2015, 18:37 | links
 
IMHO viens vienīgs mārketings, nekas vairāk.

ivog, 15.maijs 2015, 18:09


Par to es tiešo domāju - zaļa dzīve, eko šmeko utt.

Labi nenoliedzu, parastās PVC zivis nesadalās dabā tik ātri, bet vai šis te ēdamzivju bums nav nedaudz pārvērtēts?
15.maijs 2015, 18:20 | links
 
IMHO viens vienīgs mārketings, nekas vairāk.
15.maijs 2015, 18:09 | links
 
Atvainojos, ja kaut kur šī tēma ir cilāta, bet mazs jautājums - vai kāds man populārzinātniskā valodā var izstāstīt ar ko tieši atšķiras parastās gumijas zivis (PVC, Polyvinyl chloride jebšu Plastisol) no t.s. ēdamgumijām (Polyvinyl alcohol). Mazāk kaitīgas dabai? Piesūcinātas ar smaržvielām un sāli? Kaut kā neiztur šis viss kritiku :)

Paldies, ja atradīsies kāds, kas spēj saturīgi atbildēt.
15.maijs 2015, 18:03 | links
 
paldies, uzzvaniju, esot :)
21.augusts 2014, 13:14 | links
 
sveiki! varbuut kaads zin kur Riigaa iegadaties miikstaas vardes -
http://www.cabelas.com/category/Frog-Baits/104347080.uts

paldies!

gatis87, 21.augusts 2014, 11:12


Kaut kādas biju redzējis Profi Tackle Skaistkalnes ielā
21.augusts 2014, 12:55 | links
 
sveiki! varbuut kaads zin kur Riigaa iegadaties miikstaas vardes -
http://www.cabelas.com/category/Frog-Baits/104347080.uts

paldies!
21.augusts 2014, 11:12 | links
 
Kāpēc gummizivēm jāveido "mugurkauls". Neredzu tam nepieciešamību.
10.jūnijs 2014, 20:24 | links
 
 
Sveiki!Lūdzu padalaties ar pieredzi!Runa iet par gumijām,kurām ievērts pretzāļu divžuburis(tas ar ūsām).Man zivs ūdenī sagriežas ar vēderu uz augšu,attiecīgi,ar āķiem uz leju.Vai tas ir normāli?Paldies

Rinalds, 5.maijs 2014, 20:


nu lai pejd ar akjiem uz leju un vederu uz augsu,manupraat tas lidaku kjersanos vai nekjersanos neietekmee,to pieradija nesenaa cope burtniekaa.
10.jūnijs 2014, 19:01 | links
 
Ir viss,visādas sistēmas....bet bez āķi ir interesantāk,un magnēts vēl iekšā.Pie tam rokas arī nav jāslapina atbrīvojot zivi!!DD
10.jūnijs 2014, 10:07 | links
 
Nav kādam bilde par to kā vibroastei uzveidot sistēmu no trīsžubura, lai sanāk kā balansierim, āķis uz apakšu brīvi kustās. Kautkur bija bildes netā bet nesanāk atrast.
8.maijs 2014, 22:16 | links
 
Sveiki!Lūdzu padalaties ar pieredzi!Runa iet par gumijām,kurām ievērts pretzāļu divžuburis(tas ar ūsām).Man zivs ūdenī sagriežas ar vēderu uz augšu,attiecīgi,ar āķiem uz leju.Vai tas ir normāli?Paldies

Rinalds, 5.maijs 2014, 20:19


īsti normāli tas nav... gan jau, ka copes uz tādu arī būs, bet tad jāskatās kas notiek ar viņu brīvajā kritienā, kā rī āķi apakšā var biez'āk ķerties kur nevajag. Nav zināma gumijas marka tāpēc neko sīkāk nevar pateikt, bet pie vainas ir izsvarojums, piem mazākai gumijai pārāk lieli un smagi āķi, vai pa augstu. Tev vienk smaguma centrs novirzās pārāk uz augšu. Vēl var mēģināt vēderā iespraust svina gabaliņu kādu 1-2gr. Tas labi stabilizē gaitu. (tādus var nopirkt speciālus, vai izmantot pašus mazākos sviniņus no pludiņa copes, ar saimilām spicēm.

Bet varbūt gumija tev jau saknē ir ar nestabīlu gaitu:) Cik zinu populārākajām tautas gumijām, Relax, Konger, Manss utt tādām problēmām nevajadzētu būt.
5.maijs 2014, 23:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager