Dzeltenas un spilgti zaļas auklas

Nē Vieplīt es jau tikai ar to Shimano Technium 0,28 mm
29.oktobris 2009, 20:08 | links
 
Aigar, ja neesi pats copējis ar dzeltenu auklu, tad nevāvuļo un neteoretizē, kā būtu, ja tev tāda būtu. tavs kreņķis ir tāds, ka tev vienmēr ir viedoklis par lietām, kuras tu nezini.
29.oktobris 2009, 20:09 | links
 
nu labi labi
29.oktobris 2009, 20:11 | links
 
Bums, tas it tas fjūzētais hibrīds, ja? Es kādu brīdi tinu virsū līdzīgas tehnoloģijas Maver Dual bond.
:)
29.oktobris 2009, 20:11 | links
 
kilka - nu re... es tak zināju, ka tev ir viedoklis par dzeltenu auklu... a tu klusē:D Atkal aklaii vistai tika grauds :DDD krutometrs :DDDD
29.oktobris 2009, 20:13 | links
 
Nezinu vai viš fjūzēts vai mūzēts Bet aukla laba
29.oktobris 2009, 20:13 | links
 
Gribi vēl viedokli - uz dzeltenās un zaļās ķera ir vienāda :)
29.oktobris 2009, 20:14 | links
 
Balta man dropšotam - ķera arī laba ;)
29.oktobris 2009, 20:15 | links
 
ko jūs te pitājās.auklas krāsai ir nozīme tikai makšķerēšanas&spiningošanas veidam.vienkārši spiningojot galīgi PO kādā krāsā aukla.vot džigojot vai DS jau krāsai IR nozīme.nepretendēju uz apsolūto taisnību,bet šajā ziņā ir man sava pieredze.pat monofilo ejot uz butēm jemu dzeltenu!
29.oktobris 2009, 20:20 | links
 
Bums, tas ir mono un pītās hibrīds. Stiepjās krietni mazāk, nekā mono aukla. Ja kas, man tādas nav, izlasīju internetā.
:D
29.oktobris 2009, 20:23 | links
 
viepli - nu ja, pastaipīsim auklas ;D
Man krutometrs ir - arī auklu stiepšanos ar to var mērīt!
29.oktobris 2009, 20:32 | links
 
Aizmirsāt diskusijā iesaistīt .burkānsarkano. krāsas auklu lietotājus!:),kad kolēģis pirmoreiz ar tādu devās forelēs,tā krāsa neidvesa ticību ne man,ne viņam,bet forelēm patika:)Pats lietoju neona dzelteno .pīteni.-nesūdzās neviena no copē iesaistītajām pusēm.
29.oktobris 2009, 20:33 | links
 
vairi - nepiedrazo te forumu, ej uz savu burkānsarkano tēmu, savādāk tūlīt a... Tev aizrādīs ;D
29.oktobris 2009, 20:34 | links
 
starp citu gudrīši, man ir viedoklis par krāsām. Asarim nav vienalgā cik resna un kādā krāsā aukla. Tas ir mans praksē izjusts viedoklis.
29.oktobris 2009, 20:37 | links
 
mirtin - var palūgt paplašināt domu? Mans viedoklis ir, ka asarim labāk monofīlā patīk, līdz ar to arī krāsa mazāk svarīga, ne? Kaut gan, piemēram, spinierējot jūrjā asarus, vienādi labi rezultāti uz dzelteno pīto un mono.
29.oktobris 2009, 20:40 | links
 
Vienīgai ko varu pateikt ,ka ziemā ar bļitku lietoju sarkanu auklu.Uz ledus labi redzama un asarim tīk ņēmieni drošāki .
29.oktobris 2009, 20:43 | links
 
Njā, man ar ziemā sarkanā patīk (cik nu ziemā ķeru).
29.oktobris 2009, 20:45 | links
 
Jūrā necopējju:)) Bet piemēram seklajos ezeros ar līdaku spiningu, kuram balta aukla asaris trāpās tik reti... faktiski nemaz... savukārt uz pītās tumši zaļās jau mazliet biežāk, bet ja uzliek mono pavadu, tad atšķirība ir būtiska :D Tev par mono ir taisnība, bet man šķiet ka arī krāsai ir ... es kaut kur lasīju, ka asarim medījumu tvarstot lielāka nozīme ir redzei, nekā piemēram līdakai. Tas arī izskaidro, kādēļ reizēm asarim labāk rotiņnu uzvilkt ātrāk:))) lai rotiņš saplūst vienā veselā, nevis ir redzams kā tas grižās... es kaut kur pat esmu redzējis zinātnieku aplikācijas par to kā asari rotiņnus redz. Citugad babītē pārliecinājos par ātro vilkšanu :D
29.oktobris 2009, 20:45 | links
 
Viepli - un Tev IR dzeltena aukla???
29.oktobris 2009, 20:57 | links
 
Kilka, ir! PP, aukla visai ģimanei!
:))
29.oktobris 2009, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager