Dzeltenas un spilgti zaļas auklas

Njā, man ar ziemā sarkanā patīk (cik nu ziemā ķeru).
29.oktobris 2009, 20:45 | links
 
Vienīgai ko varu pateikt ,ka ziemā ar bļitku lietoju sarkanu auklu.Uz ledus labi redzama un asarim tīk ņēmieni drošāki .
29.oktobris 2009, 20:43 | links
 
mirtin - var palūgt paplašināt domu? Mans viedoklis ir, ka asarim labāk monofīlā patīk, līdz ar to arī krāsa mazāk svarīga, ne? Kaut gan, piemēram, spinierējot jūrjā asarus, vienādi labi rezultāti uz dzelteno pīto un mono.
29.oktobris 2009, 20:40 | links
 
starp citu gudrīši, man ir viedoklis par krāsām. Asarim nav vienalgā cik resna un kādā krāsā aukla. Tas ir mans praksē izjusts viedoklis.
29.oktobris 2009, 20:37 | links
 
vairi - nepiedrazo te forumu, ej uz savu burkānsarkano tēmu, savādāk tūlīt a... Tev aizrādīs ;D
29.oktobris 2009, 20:34 | links
 
Aizmirsāt diskusijā iesaistīt .burkānsarkano. krāsas auklu lietotājus!:),kad kolēģis pirmoreiz ar tādu devās forelēs,tā krāsa neidvesa ticību ne man,ne viņam,bet forelēm patika:)Pats lietoju neona dzelteno .pīteni.-nesūdzās neviena no copē iesaistītajām pusēm.
29.oktobris 2009, 20:33 | links
 
viepli - nu ja, pastaipīsim auklas ;D
Man krutometrs ir - arī auklu stiepšanos ar to var mērīt!
29.oktobris 2009, 20:32 | links
 
Bums, tas ir mono un pītās hibrīds. Stiepjās krietni mazāk, nekā mono aukla. Ja kas, man tādas nav, izlasīju internetā.
:D
29.oktobris 2009, 20:23 | links
 
ko jūs te pitājās.auklas krāsai ir nozīme tikai makšķerēšanas&spiningošanas veidam.vienkārši spiningojot galīgi PO kādā krāsā aukla.vot džigojot vai DS jau krāsai IR nozīme.nepretendēju uz apsolūto taisnību,bet šajā ziņā ir man sava pieredze.pat monofilo ejot uz butēm jemu dzeltenu!
29.oktobris 2009, 20:20 | links
 
Balta man dropšotam - ķera arī laba ;)
29.oktobris 2009, 20:15 | links
 
Gribi vēl viedokli - uz dzeltenās un zaļās ķera ir vienāda :)
29.oktobris 2009, 20:14 | links
 
Nezinu vai viš fjūzēts vai mūzēts Bet aukla laba
29.oktobris 2009, 20:13 | links
 
kilka - nu re... es tak zināju, ka tev ir viedoklis par dzeltenu auklu... a tu klusē:D Atkal aklaii vistai tika grauds :DDD krutometrs :DDDD
29.oktobris 2009, 20:13 | links
 
Bums, tas it tas fjūzētais hibrīds, ja? Es kādu brīdi tinu virsū līdzīgas tehnoloģijas Maver Dual bond.
:)
29.oktobris 2009, 20:11 | links
 
nu labi labi
29.oktobris 2009, 20:11 | links
 
Aigar, ja neesi pats copējis ar dzeltenu auklu, tad nevāvuļo un neteoretizē, kā būtu, ja tev tāda būtu. tavs kreņķis ir tāds, ka tev vienmēr ir viedoklis par lietām, kuras tu nezini.
29.oktobris 2009, 20:09 | links
 
Nē Vieplīt es jau tikai ar to Shimano Technium 0,28 mm
29.oktobris 2009, 20:08 | links
 
nu ja jau baltu arī neredz virs ūdens tad es padodos un atzītu savu kļūdu
bet no kļūdām tak mācās! :))
29.oktobris 2009, 20:06 | links
 
mirtin - varu satikties (par tiem visiem kilkām un viepļiem, pamērīsim krutumu - man ir krutometrs)! ;DD
Par auklām - man ir gan dzeltena, gan zaļa gan balta. Visas vienādi patīk. Dzeltenāqs zināmas priekšrocības esmu jutis dažos gadījumos - džigojot zanderus un asarus (pofig saule vai apmācies); spiningojot, ja māneklis laiku pa laikam jānolaiž uz grunts un spiningojot purvos (zāļainās ūdenskrātuvēs) - teiksim, Lobē, Rideļu dzirnavu dīķī utml. tad var labāk izsekot kā aukla iet starp zālēm.
29.oktobris 2009, 20:04 | links
 
vieplis - tev taisnība :D viņš arī nesaprata, ka baltu virs ūdens arī neredz situācijās, par kurām es rakstu un tādā brīdī visticamāk neredz arī dzeltenu auklu, jo piemēram pludiņotāji sacensībās vienmēr tur pie rokas marķierus - līdz ko iestājas mani spieminētš situācijas - nokrāso pludiem antenu melnu, jo tas ir vienīgais kas reāli izceļas :D bet ko lai dara... dievs ir devis gudrību, bet sirdi nē... žēl:(
29.oktobris 2009, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager