Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
jā es ar tā domāju, bet problēma tā ka neviens negribēs mani vest un ar riteni patālu
11.augusts 2009, 21:29 | links
 
nē! biju nesen tur,ari uz vakara un rita copi, netraapiju uz isto copes laiku!
11.augusts 2009, 21:24 | links
 
kaarlizz...Copē labāk no rīta!Lai veicas!
11.augusts 2009, 21:20 | links
 
Čau. vēlreiz par Vipēdi. ja es gribu copēt vakarā un no rīta man ir jāmaksā divreiz?
11.augusts 2009, 21:16 | links
 
ŠorIt vienu karpiņu piemāniju.Barošanās bija pašvaka,bet kautko jau atrast var gandrīz vienmēr,protams ja ir iekšā. Izlasiju ka nomirusi slavenā karpiņa''Bensons'' 29kg.,bet mums taču Latvijā ir lielākas par 30kg.Kur ir lielie speci ar krutiem rīkiem?,uzpriekšu. Tāda sajūta ja ar pirkstu neparādīs kur ir,neviens neticēs. Tērēs baigās naudas,brauks uz Ebro un velns viņu zin kur,bet tepat jau nevar neko prātīgu nocopēt.Arī Latvija neatpaliek no pasaules karpu copes vietām,tikai kautkāds klusums.Ja runājot par mani,tad knapi pīpīšiem iznāk no pensijas,bet vajaga vismaz degvielu ceļam un vēll kādu piecIti.Ne asakas!!!
11.augusts 2009, 19:29 | links
 
Takā patreiz nesanāk laika pašam pacopēt,varu palielīt čomu.Šorit viena 8niece un 10,7 karpa. Pirmā ap pl.6 ,otra pl.10. Ne asakas!
9.augusts 2009, 18:10 | links
 
roriro...liec uz pludu mata sistėmu un kådas problėmas.Nesaprotu tos večus kas paši sev rada problēmas.Lai veicas!!!
8.augusts 2009, 14:36 | links
 
Hi! iesakat kādu vietiņu rīgas tuvumā, kur var gan labi atpusties,pa nakti ar teltīm palikt, gan pie reizes iemest uz karpu,mosh sadzirdēs kādu pīkstienu :)
4.augusts 2009, 22:03 | links
 
ir jau viens variants,kā ķert izmantojot boilu un pludu...
bet kas attiecas uz Bangu dīķi,tur salaistas daudz karpas ap 1kg,tā ka ņem arī uz kukurūzu ļoti labi,es tur copēju diezgan regulāri,varu pastāstīt un parādīt vietas,kur labāk ņem,jo nu jau vairs nav ko slēpt,ja jau Pēteris Seleckis ir izdomājis ar to pelnīt,tad lai tā notiek.... pagājušajā gadā neviens tur vairs nebrauca,jo karpas netika ielaistas un praktiski neviens nevarēja neko noķert-copēju praktiski viens,vietā kur biju sabarojis ar boilām,tas bija kaut kas neiedomājams,kāda bija cope,bet tagad nedēļas nogalēs nav vietas,kur apstāties,kur nu vēl normāli copēt,visi brauc slānīt 1kg karpas.
29.jūlijs 2009, 14:36 | links
 
es tā īsti nevaru iedomāties,kādā veidā,izmanto mata sistēmu arī?
29.jūlijs 2009, 14:25 | links
 
roriro...Var taču uz pludiņmakšķeri arī likt boilas!
29.jūlijs 2009, 09:10 | links
 
labais.bangu dīķī var ķert ar divām pludiņ makšķerēm,tā ka uz boilām būs grūta cope....
28.jūlijs 2009, 22:59 | links
 
Nevis 3 bet 4 ls par dienu.
26.jūlijs 2009, 17:09 | links
 
Bangu dīķis
Adrese Ceraukstes pagasts, pie V.Plūdoņa muzeja ( ir norāde! ) Apmēram 3 km no Bauskas uz Grenctāles pusi līdz apdzīvotajai vietai Mūsa un tad pa kreisi ( virziens uz Brunavu )....
Tālrunis +371 29189821
Atvērts Trešdiena- Svētdiena
Piedāvājums Licences jāiegādājās Uzvaras ielā 24, BMMB Karpas, līņi, raudas, asari. Cenas Ls Licence cena 3,00 (diena) 15,00 mēnesim
25.jūlijs 2009, 23:31 | links
 
Laikam Bangu, tādu vismaz sameklēju Ceraukstes pagastā, jāaizbrauc, paskatīt......Paldies visiem,kas centās palīdzēt!
25.jūlijs 2009, 07:17 | links
 
baugu vai bangu? :D:D:DD:D
25.jūlijs 2009, 02:52 | links
 
Kas zin, kur ir Baugu dīķis Bauskas pusē, varbūt ir arī telefona nr.?
24.jūlijs 2009, 21:14 | links
 
Nu ja nu vienīgais tai galā es zinu Ķingutu dīķis, bet īsti nezinu, vai tur tagad ir pa nakti ar.
23.jūlijs 2009, 13:01 | links
 
Šorīt vienu 8 nieci dabuju.Vispār tīri labi barojās.Ne asakas!
23.jūlijs 2009, 12:25 | links
 
Vai Aizputes, Apriķu, Gudenieku apkārtnē ir kāds maksas karpu dīķis kurā drīkst makšķerēt arī pa nakti?
22.jūlijs 2009, 00:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager