Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
2Ls katra nākamā zivs. Kā jau minēju karpas ir svarā no 2kg.
19.jūlijs 2009, 22:29 | links
 
A par pārējo zivju limitiem atbildi nesagaidīju:((((
19.jūlijs 2009, 22:24 | links
 
iemācies lasīt un tad kunksti!

7Ls pers. /2 makšķeres. Drīkst noķert 3 karpas. Karpas svarā no 2kg.

kurš tev liek reģistrēties???
19.jūlijs 2009, 18:51 | links
 
Tātad 3 karpas, pārējās bez limita?
19.jūlijs 2009, 18:46 | links
 
Ko dod tas links-bildes paskatīties?Nav ko likt tādu reklāmu,ja nav informācijas pa pašu galveno -izmaksām.Un ja speciāli ir jāreģistrējas ,tad nu baigais biznes Jums.
19.jūlijs 2009, 15:12 | links
 
 
Hey- un juusu maajaslapa buutu...?
19.jūlijs 2009, 02:02 | links
 
7Ls pers. /2 makšķeres. Drīkst noķert 3 karpas. Karpas svarā no 2kg.
18.jūlijs 2009, 22:42 | links
 
hey...kādi noteikumi?Kādas cenas,cik drīkst ķert?
18.jūlijs 2009, 17:04 | links
 
Esam papildinājuši ūdenstilpni ar lielu karpu daudzumu! Aicinam makšķerniekus uz copi.




Vairāk info par karpu, līņu, līdaku, brekšu un citu zivju makšķerēšanu skatiet mūsu mājas lapā >>
17.jūlijs 2009, 23:11 | links
 
Peldošā boila
amūriem un karpām.
17.jūlijs 2009, 07:29 | links
 
nu jaaa vel izstukosu uz kurieni braukt...
13.jūlijs 2009, 22:01 | links
 
nav vinš liels, ir viens forelju diikjis un lidaku, taakaa, diikjis kantains.
13.jūlijs 2009, 19:08 | links
 
Makšķerkāts - makšķernieka rokas pagarinājums.
Dažādas kāta daļas spēj atšķirīgi izliekties slodzes laikā.Spices,vidusdaļas un spices un pilna kāta izlieces.Pilna kāta izliece nozīmē,ka pie lielas slodzes izliecas viss kāts līdz rokturim.Jo kātam mazāk sastāvdaļu - tas nozīmē,ka kātam ir jūtami labāka izliece,kas ļauj labāk nokausēt zivi.
Iemetiena svars rāda,ar kādu var mest.Karpām domātie kāti tiek vērtēti nevis pēc iemetiena svara,bet gan pēc testa līknes,kuras svars tiek uzrādīts angļu mārciņās - lbs.
Karpām domātie kāti ir ļoti izturīgi,un tiem ir raksturīga visa kāta izliec,tas ļauj izdarīt tālus metienus un dod pietiekami daudz telpas bēgšanas izrāvienu atsperīgai mīkstināšanai.
13.jūlijs 2009, 13:56 | links
 
cik tur tas dikis liels neta lasiju ka tur esot vairaki vai ka...
13.jūlijs 2009, 09:24 | links
 
esmu atpakaļ no dīķa.kā jau katrai vietai ir savi plusi un mīnusi.vieta nepārāk liela,no rīta cilvēku ok,vēlāk,psss, viens pie otra,čoms apsēžas man blakus,hujāx met pāri manai copenei viss viņam pofig.lab tas tā,biš sagriezos uz sāniem,lai jau viņam tiek.Bet pati lielākā figņa, bija krasts kurā sedējam,visa tā krasta līnija bija ar čakārņiem,metrus 30 no krasta.aprāvu kādas 5 sistēmas,un protams pazaudētas n-tās copes,tik vēlak uzmetot aci kartē pie dīķa redzu knapi iezīmētu līniju :( psc.
vilka visi,tas vismaz priecēja, lielākā bija 7.5kg
man pašam 5kg,2.2 un 2.7 kg un jā daudz nerealizētas un zaudētas copes.strādāja gan sāļās gan saldās boilas, vot i taaaa....
12.jūlijs 2009, 21:48 | links
 
jameigina kaukas sarunat vnk es no turienes apmeram 250km dzivoju... ja kas vienmer var braukt uz vidkopi
11.jūlijs 2009, 22:48 | links
 
jā braukšu,nu mēģināšu ziņot! šaubos vai ļaus pa nakti,ja jau šancē tik no 6.00 rītā,nu bet viss jūsu rokās. jāiet bish pagulēt un pasapņot par carp fishing :)
11.jūlijs 2009, 22:21 | links
 
tas cenas es zinu bet nu soreiz man zivis esanai neintreses....:)
11.jūlijs 2009, 20:43 | links
 
tad pectam pastasti ludzu ka gajis!!! es meiginasu sarunat lai ari pa nakti var es tak no otra lv gala nebrauksu uz vienu dienu ja newares nutad sory mes ar kolegi brauksim tur kur mus gaida:):):)
11.jūlijs 2009, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager