Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
aakkis,
Jebkura attēla pārpublicēšana bez tā mantisko un/vai autortiesību īpašnieka rakstiskas atļaujas ir autortiesību, vai vēl sliktāk, mantisko tiesību pārkāpums.
2.jūlijs 2009, 20:57 | links
 
Bosik!Kas Tev nepatīk,tā bilde ir no avīzes un zivs pieteikta konkursam par lielāko zivi.
2.jūlijs 2009, 20:31 | links
 
Nu cilveeks vismaz sheit nelielaas ar savaam bildeem...tas ka kaads paarpublicee...tur jau aakjim var sanaak maksaat autortiesiibas...:) Bankrots nebuus? :)
2.jūlijs 2009, 19:19 | links
 
Uz zemes tā esot 6kg.Tukuma raj.avīze www.ntz.lv
2.jūlijs 2009, 18:54 | links
 
...šitā gan izskatās,ka vairs nepeldēs?!
2.jūlijs 2009, 18:42 | links
 
Slampes dīķa karpa 15kg un 95cm

26.06.2009
2.jūlijs 2009, 18:36 | links
 
carpz es par
2.jūlijs 2009, 17:06 | links
 
Davis Di...Tur jau nekā nosodāma nav ja jaunieši grib ko pajautāt!Parasti makšķernieki jau diezgan noslēpumaini,tai skaitā arī es ,itsevišķi uz labām zivju vietām.TomEr esu puikām kādu savu vietu arī atklājis.Ne asakas!
2.jūlijs 2009, 14:43 | links
 
Karpu cope



Esam izveidojuši 360° virtuālo panorāmu, lai makšķernieki labāk varātu apskatīt ūdenstilpni.
2.jūlijs 2009, 11:40 | links
 
Carpz...Taisi tik augšā,būs ko palasīt!Pa cik man nekāda jēga no tiem matiņiem nav varbūt uzzināšu ko jaunu un noderīgu.Cik saprotu tad''Carpfishing''ir angliski,bet tu saki ka vajaga latviski.Tad jau sadaļa sauktos ''karpu makšķerēšana''Tā jau ir,krievu laikos visi laida krieviski,tagad atkal angliski.Lai veicas!
30.jūnijs 2009, 15:50 | links
 
Es par,
Bet ja Jūs domājiet ka tur nebūs jaunieši kas grib izcelties ar jautājumiem utt. tad dziļi maldaties!
29.jūnijs 2009, 23:07 | links
 
Carpz...es par! :-)
29.jūnijs 2009, 22:09 | links
 
Carpz-> tev piekrītu :)
29.jūnijs 2009, 20:49 | links
 
Cien., kolēģi! Diskusijas par: "... kas labāks- īss un resns vai garš un tievs... " sāk apnikt, tādēļ ierosinu izveidot jaunu sadaļu- Carpfishing. Tur, iespēju robežās varētu apmainīties ar noderīgu informāciju par karpu copes rīkiem un paņēmieniem lai visi testi, atsauksmes un paņēmieni nebūtu jālasa angļu un krievu valodās. Esošās sadaļas neizbēgami pārņēmis spams un tukša muldēšana. Lūdzu izteikt savu viedokli tikai tos, kas praktizē Carpfishing'u un atbalsta "noķer un atlaid".
29.jūnijs 2009, 15:47 | links
 
Cein., kolēģi! Diskusijas par: "... kas labāks- īss un resns vai garš un tievs... " sāk apnikt, tādēļ ierosinu izveidot jaunu sadaļu- Carpfishing. Tur, iespēju robežās varētu apmainīties ar noderīgu informāciju par karpu copes rīkiem un paņēmieniem lai visi testi, atsauksmes un paņēmieni nebūtu jālasa angļu un krievu valodās. Esošās sadaļas neizbēgami pārņēmis spams un tukša muldēšana. Lūdzu izteikt savu viedokli tikai tos, kas praktizē Carpfishing'u un atbalsta "noķer un atlaid".
29.jūnijs 2009, 15:46 | links
 
Ejiet labāk sapērciet picas

un cita apetīte zivīm
29.jūnijs 2009, 15:21 | links
 
automeistars...Daļēja taisnība tev ir,bet pludiņmakšķeres mīnus tas nav,bet gan pluss.Tu nemad grunteni nevarēsi iemest tur kur es pludu.Es ļoti daudz karpas esmu dabūjis tādās vietās kur praktiski neviens makšķeri nemērc.Daudzas ir paņēmušas uz iekarināšanu pie deguna.Ne mazās..4,5,6,7kg. Ja jau ir problēmas ar klusuma uzturēšanu pie ūdens,tad jāmet lab tālu,ar palecienu.Savvaļas karpas klusos līcīšos barojas ka šņakst visa piekraste.Arī zāles lokas itkā tur ložņātu ūdenslīdējs.Ja māk tādās vietās tikt nemanot karpai klāt,praktiski cope ir momentāli.Es vedāju līdz divus kātus,bet bieži izmantoju tikai vienu.Lielāko laiku man prasa atrašana un pielavīšanās,jo bieži arī karpa ir gudrāka par mani. Tās vairak ir medības nekā makšķerēšana.Pie manis jau te viens karpists bija atbraucis un tākā taisījās ar mani kopā pacopet,pamācīties to lietu.Pamāciju kur lai aizbrauc un uz ko lai paprovē un uzreiz personīgais rekords 10niece.Tagad pazudis,laikam neinteresē ar pludu. Komercdīķos ir vispār baigā putra.Bombardēts tiek uz nebēdu.Domāju ka tās nabaga karpiņas ir baigā stresā. Agrāk Rubenē bija tādi spečuki.Atbrauc uz dambi,samet spaiņiem barību,katrs nakošais atkal bombardē.Tajā vietā karpa nerādijās divas nedēļas.Es iemetu dazŗeiz 5,6 ēsmas bumbiņas,tādas pašas uz kādām copēju.Lai vīriem veicas,ne asakas
29.jūnijs 2009, 15:06 | links
 
mutators,cik zināms,karpa redz visu 10metru attālumā,protams tevi arī.Un',kā rakstīja orest,visus garāmgājējus,trokšņotājus.Manā skatījumā, tas ir viens no pludiņmakšķerēšanas mīnusiem.Otrs,ja ezerā ir saliņa,tad tā karpa drošāk jutīsies pie tās krastiem,nevis pie tā kur sēdi Tu,aizmet ar pludiņu nu tur.Un takā karpa saldumu,smaku uztver 100metru attālumā,es to karpu no krasta varu aizvilināt tālāk notā,un copēt būs drošāk.Un parasti vietas,kur uzturas lielās karpas,ir grūtāk pieejamas.
29.jūnijs 2009, 13:45 | links
 
toms004

tel. Gunta 26333630
29.jūnijs 2009, 13:34 | links
 
mutators...Forši pateici!Tā jau ir ,ja met 100m.no krasta tad var atī nedaudz patrokšņot,var parunāties ar kompanjoniem,var paklausīties radio,principā laba atpūta.Nekāda atsšķirība karpā jau nav,pie krasta vai ezera vidū.Atšķirība ir tikai tā ka man jātiek karpai klāt,jāiet tā lai zariņš zem kājām nelūstu,nemazāko troksnīti.Jākustas bez straujām kustībām.Ir bijis kad pienāk svešs copmanis un skaļā balsī ,,,ķā ķeras,,viss,varu iet citur,karpa ir prom.Iesaku pastaigāt gar krastu tā ,tādus brīnumus var redzēt ka mute paliek vaļā.protams tas jāizkopj. Ar grunteni,taspats kas ar ūdām,iemet un gaidi ka paņems,atšķirība tikai izvadīšanā.Es pavasarī pasēžu Gaujā uz vimbām ar grunteni,nekāda kaifa,pieķeras,izvelc,sēdi un gaidi.Jā, laba kompānija,ierau aliņu,papļāpā par copi,vēl kāda karpa pieķeras,super.Arī man patiktu,tikai tas ir pavisam kas cits.Ar pludu copējot ir jāiemācas vērot,jālasa ūdens kā grāmata,nekas nebūs ja atrod smuku vietu un tur sēž,baro gaida.Kautkas trāpīsies,tikai trāpīsies.Tur kur makšķerē ''vaciss'' praktiski viņš vienīgais arī velk karpas.Veči baro un sēž sutkām,bet pārītim copmaņu pa vasaru tikai trāpas pa karpiņai.Saimnieks brīnas,kā tā,citiem neķeras bet ''vaciss'' velk.Tā lieta ir jāpieslīpē līdz mazākam sīkumam,tad arī būs rezultāts.Nav runa par komercdīķiem,arī mana sieva Ūdensrozēs ir izvilkusi karpu,tikai pluds jātrāpa ūdenī.Ne asakas!
29.jūnijs 2009, 11:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager