Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
kāds nezin cik maksa valle dienas atlauja un vai tur pa nakti drikst sedet???
29.jūnijs 2009, 11:24 | links
 
Ko Jūs veči cepaties...
Labāk pārlasiet kādu Jaunsudrabiņa grāmatu...:))
29.jūnijs 2009, 10:15 | links
 
Vai karpa, kas noķerta 1-3m no krasta ir labāka vai sliktāka par karpu, kas noķerta 120m attālumā? :DDD
29.jūnijs 2009, 09:58 | links
 
Automeistar
A kāpēc jāmet pus ezerā? Līņus es velku 2-3 m no krasta, karpas 3-5m, brekšus tāpat, spalus ķerot pludinu pa straumi, man tāpat kā orestam nevajag supertālmetienus, zivis nav malka, jo dziļāk mežā, jo vairāk:)))
29.jūnijs 2009, 08:33 | links
 
To Karpoks,

~ 10ls dienā, cope notiek tikai pēc sacensību noteikumiem, spilvens, lielais sečuks, visas tiek laistas vaļā utt. Kautkur netā arī tel. mētājās forumos!
28.jūnijs 2009, 23:21 | links
 
cilvek...Viss kārtībā,lai arī tev veicas.
28.jūnijs 2009, 21:06 | links
 
Automeistars....Nekādu pretrunu te nav.Pirmkārt,karpa lielā katru dienu nebarojas,var trāpīties tukšā dienā tad neko,brauc mājās.Otrkārt,ir vietas kur viņa ņem,ir kur nepako neņems,tikai speļēsies.Esmu arī brauci uz citu dīķi pat neiemērkdams rīkus. Valmieras copmaņi ir redzējuši kā es pusstundu pastaigāju gar krastu un braucu prom,jo nav ko darīt cope nebūs.Vacis ir mans skolnieks.Tā jau ir,jo tālāk brauc jo labāk ķeras,jo tālāk met jo lielāka zivs.Man vairākas 10nieces ir paņēmušas metru pie krasta.Jā,jaunās tehnoloģijas ir super,runājot par rīkiem cepuri nost,bet man vienkārši mūžs par īsu,lai sāktu tagad abgūt ko citu.Tā ir pavisam cita cope ar matu,ar boilām,tas nekas ka zivs tāpati.Arī līdzekļi man nevelk tagad iegādāties superrīkus,protams derētu.Man būtu gadu jādzīvo badā,lai tikai vienu spoli nopirktu.Arī ar datoru būsū šoto iemācījies darīt,tas meitas.Tākā galīgi netaisos te lielīties,pat sāku nožēlot ka te iepinos. Čau automeistar!Ne asakas.
28.jūnijs 2009, 21:02 | links
 
vo chista :D
28.jūnijs 2009, 20:54 | links
 
Kads par ilga ezeru nevar pateikt cik tur dienakts maksa.
28.jūnijs 2009, 18:15 | links
 
Jā,un man vismaz interesē apgūt ko jaunu,neviss palikt pie vecā-pludiņa.Un gribētu redzēt tavas priekšrocības tālmetienos ar pludiņu salīdzinot grunteni!
Es brīnos,ka Tu esi piesēdies pie datora,jo tev viss modernais nepatīk!
28.jūnijs 2009, 17:58 | links
 
Pa riktīgiem copmaņiem parasti saka,tur ir jābūt lielai pacietībai,lai izsēdētu un sagaidītu savu lielo zivi,ko pa tevi gan nevarētu teikt.
''Es vispār ilgi nevaru nosēdēt vienā vietā,kautvai tur karpas grozās.Ja neņem,tad nevajaga,meklēju citas kas ņem.''
Tev nemaz neinteresē piemānīt tās karpas,kas tur peld un neņem?
28.jūnijs 2009, 17:48 | links
 
orests,nu nezinu ko teikt,Tu esi baigais vecis!Kā Tu zini,kādus makšķerēšanas veidus ar pludiņu pieprot citi?
"Mana metode ir interesanta,es pat teiktu unikāla.Zinu tikai vienu karpistu kas to prot
pielietot','vacis''
Tavās diskusujās ir daudz pretrunu,
''Lai nopietni piestrādātu pie dīķa tur regulāri jābrauc,vai arī jādzīvo klāt''
''Sēdēt 3 sutkas galīgi nav vajadzigs.Galvenais ir atrast.pārējais''ģelo tehniki''
28.jūnijs 2009, 17:40 | links
 
zivjumīlis- kam tas ir japievieno klāt ?
28.jūnijs 2009, 17:01 | links
 
Vēl vajag pievienot pāris karotes medus, vanilīnu un olas dzeltenumu. Tad pavārīt un vēl karstas apviļāt sausā mannā, kas sajaukts vai nu ar kādu garšu vai karpu barību. Karpām nu dikten iet pie dūšas. Šīs boiliņas lieku tāpat kā boilas uz mata.
28.jūnijs 2009, 16:33 | links
 
Viena veca metode uz karpām ar pludiņmakšķeri - pavadiņa kādus 30 cm , slīdošais svins , pusmetru augstāk skrotītes priekš neliela spalvas pludiņa , aukla atrodās puslokā , kā arī auklai jāatrodās brīvai ...Ar peiciršanu nevajag gaidīt ...Starp citu šādi maksķerē arī brekšus .... Šeit izsaka kādā vietā makšķerēšana notiek ....
27.jūnijs 2009, 20:53 | links
 
Tim kuriem interesē, tā saucamās paštaisītās boilas uz pludiņmakšķeri viena veca , bet atzīta metode :
*Uzlabots kartupeļu ēsmas paveids- mannas klimpas . Nolobītus kartupeļus ar dakšiņu saspaida un masu samaisa ar nevārītiem mannas putraimiem. Tam pieliek nedaudz cukura, izveido klimpinas valrieksta lielumā un liek verdošā ūdenī, kur tās pēc pāris minūtēm uzpeld virspusē, tad jāņem laukā. Uz āķa liek tā pat kā kartupeli...
Ir vēl dažādas metodes ka viņas taisa , arī sastāvdaļas .
27.jūnijs 2009, 20:20 | links
 
Jaunībā jau visādas zivis pavilku,bet kā iesāku karpot tā saslimu.Nevar jau līdaku salidzināt ar karpu.Lasis,sams varētu būt līdzvērtīgs pretinieks,vēl līnis labs cīnītājs.Arī Burtniekā kopā ar Birum Rūdi zandartus pacopēju,bet nepatika.Katram jau savs.Ne asakas!
27.jūnijs 2009, 19:24 | links
 
vot to es saprootu orest vismaz tev doma ir taada pati kaaa man,lai veicas ne asakas
27.jūnijs 2009, 18:52 | links
 
Tom...es jau arī pavasaros un rudeņos pablēņojos uz ko citu. Aizpagājušo rodeni Gaujā dabūju 7,100 līdaku,mans līdakas rekords. Lai veicas,ne asaku!
27.jūnijs 2009, 18:34 | links
 
mutators...pareizi,arī man tāpat .ne veikala ne sponsora.Tu mani nepareizi saprati!Ļoti daudz veči copē karpas ar pludiņu,tikai pavisam savādāk nekā es.Tur jau ir tā sāls. Toms...es nedomāju to tā ka copē jāpielejas.Es vispār uz copi nebraucu ja jādzer,tad sēžu mājās un dzeru.Runa bija par baigiem rīkiem,par baigo komfortu,par copmaņīem kas tērē tūkstošus lai pacopētu karpas.Tu saki ka forši ir pasēdēt ar gruntenēm uz karpām.Protams tas ir forši,bet ar pludu ir kaifs daudz lielāks,arī iespējas lielākas.Tu jau visu laiku neraustīsi grunteni ārā un nemainīsi vietu,bet ar pludu es esmu kustībā.Varu visas vietiņas iztaustīt.Zivij ir jāiet pretīm,nevis jāgaida kad tā pienāks.Var trīs dienas gaidīt un nesagaidīt. Es vispār ilgi nevaru nosēdēt vienā vietā,kautvai tur karpas grozās.Ja neņem,tad nevajaga,meklēju citas kas ņem.Mūsu ūdeņos ir ļoti daudz skolotās karpas,tās arī ir tās kas rādās bet neķeras.Tām vajaga baigi viltīgu pieeju,un arī tad viņas ignorē visus mūsu pričendāļus.Viss nāk ar laiku,gan jau sapratīsi.Ne asakas!
27.jūnijs 2009, 17:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager