Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Visi kautko pļāpā ,bet šī sadaļa saucas Copes vietas. Kautkā maz runā par vietām. Interesanti būtu dzirdēt,iekšā ir bet ārā nenāk.
31.maijs 2009, 17:59 | links
 
Vai kāds šogad ir bijis Zebrenē?
31.maijs 2009, 13:17 | links
 
Tomēr Latvijā ir arī īsti karpu speci ,kuri māk piemānīt lielo karpu brīvos ūdeņos.Uzreiz jūtama klase,nekā komercdīķos.Nav jau liela māksla izvilkt,māksla ir pierunāt lai ņem. Aigars82 piemānijis 10,200kg karpu,tā turpināt. Es jau nedēļu cīnos ar pārdesmit karpām nelielā bedrītē,bet pagaidām neparakstās uz ņemšanu,bet kur liksies,gan jau 'paņems.Ne asaku!
29.maijs 2009, 19:01 | links
 
Ja citiem krīze tad es ar darbiem esmu tā nokrāvies ka labi ja līdz sačiem tikšu galā lai beidzot četras dienas varētu copi baudīt kas ir jau nākamnedēļ lūk tā man šogad ar trofejniecēm...
28.maijs 2009, 23:24 | links
 
sveiki Vīri! kāds newarētu padalīties ar info par Valles dīķi?konkrēti par boilām,kādas tur ir iecienītākās?esmu vairākas mēģinajis,bet neka,vai varbūt netrāpīju copes laikā? ja kas meils; grinbergs_r@inbox.lv ; thx!!!
28.maijs 2009, 20:17 | links
 
Carp-XXL Cik trofeinieces šogad brīvos udeņos?Skatos Tu tik pa naudas dīķiem cīnies.Man viena 7tītniece,bet teikšu ka šogad pašvaki.Es principā nemakšķerēju naudas dīķos.Gribētos pārbaudīt Augstrozi,bet nav kompanjona,nepatīk vienam pa nakti sēdēt. Esot iekšā labi monstri.Ne asakas!
28.maijs 2009, 11:06 | links
 
Kāds nezina kā Alberta dīķos copējās karpas?Paldies
27.maijs 2009, 12:44 | links
 
BTW varbūt kādam ir info par seklu līci Jūrā kautkur pie Boldarajas kur labas karpas mītot!
25.maijs 2009, 17:44 | links
 
Par to ka ja karpa nepazīst boilas tad vajag pieradināt un sākumā neķeras - īsti nepiekrītu! Jo no savas pieredzes esmu ķēris vietās kur neviens nav uz boilu pat mēģinājis ķert un rezūltāti ir bijuši ļoti labi! Vienīgais, ja tai vietā uz boilām nav ķēruši tad sākumā nevajadzētu izmantot lielākas par 18mm! Un ķersies labāk uz boilām kuras nav spilgtās krāsās! Piemēram ja spid uz zemeni tad jātaisa pašam vai arī dinamite zemeņu boilas kuras ir brūnganā krāsā!

Upē vienozīmīgi jāgriež uz pusēm boilas lai straume neskalo prom - protams ja neķer aizaugušā līcī kur straume nav!
25.maijs 2009, 17:43 | links
 
Vai kādam ir pieredze ar Jaunmedņu dīķi džukstes pagastā, Tukuma raj.?

Kaut kā pēc pagājušā gada Ūdensrožu apmeklējumiem ir nelāga "pēcgarša"... Pārāk populārs palicis, tur no pus vasaras barība vnk pūst tajā dīķī...
25.maijs 2009, 10:48 | links
 
Carpz
Paldies par atbildi:)
Man upe ir 150m no mājas un karpas tur ir un ļoti smukas.
24.maijs 2009, 12:29 | links
 
Pieradinat var jebkuru zivi.Karpu visvieglak,ja regulari vienā vietā un vienā laikā baro.Karpaj jau tas ir gēnos.Esmu makšķerejis vecos pamestos zivju dīķos kur karpas sāk ķerties ap 10no rīta. Aciīm redzot agrak viņas ap to laiku barotas.Vienigā ziepe,ja tavā iebarotā vietā jau kāds priekšā.Ne asakas! Kas noticis ar Zivi,pēdējiie komentāri 13 datums,laikam krīze.
24.maijs 2009, 10:37 | links
 
ko iesakat? provēt ar boilu vai turpināt ar kukurūzu, jo pēdējo reizi dīķī uz kukurūzu(uz mata ar PVA) nepaņēma, bet pludiņu iebarotā vietā noplēsa no kāta uz āķa bija kukurūza + baltais
23.maijs 2009, 23:41 | links
 
Adrenalins,
Ceru, ka esi pavērojis izvēlēto ūdenstilpni un atradis vietu, kurā karpa (karpas) labprāt uzturās un barojās. Ja tā ir upe, kā rakstīji, noteikti jāparūpējas lai straume iebarojamo ēsmu (resp. boilas, boilu gabaliņus u.c. gardumus) neaizskalotu prom un tā noteikti nonāktu karpas redzes lokā. Sākumā ieteicams iebarot (nelielām porcijām) kāds 2- 3x pirms uzsākt iebarošanas sesiju. Vēlāk beram ūdenskrātuvē barības boilas, piem. Trigga, 1- 2x nedēļā, kamēr tās nonāk karpas ēdienkartes augšgalā. Parasti pietiek ar~ 3- 4 nedēļām. Pēc tam atliek kraut kātus, teltis, u.c. aprīkojumu mašīnā un kādas 3 diennaktis baudīt copes jaukumus. Par laika apstākļiem- kā iepriekš bija aprakstījis Davis-Di.
Ne asakas!
23.maijs 2009, 23:04 | links
 
Savas brīvā dabā augušās karpītes tikai uz kartupelīti noķeru Visiem banāniem un zemenēm viņas parādīja fuck you.Un baroju nelielām porcijām nedēļu.Tā pat ilgs process kamēr breksi iemācīju ēst makaronus.Kamēr pie barības neliku klāt makaronus brekši tos ignorēja pilnīgi.Kad iegaršojās lielākie bija tieši uz šo zaceni
23.maijs 2009, 22:15 | links
 
Uz boilu noķert karpu?Pirmkārt,tām karpām ir jāatpazīst tavas piedāvātās boilas. Savaļas karpas ir daudz gudrākas un piesardzīgākas uz jaunu ēsmu.Var gadīties,ka domāsi vējš vainīgs,ka neņem.Nē,pirmajās reizēs tās nemaz nepieskārsies tiem bumbuļiem ar smaržām.Var jau paveikties,bet reti.
23.maijs 2009, 18:42 | links
 
par veja virzienu iedarbibu esmu parliecinājies ķerot līdakas, ja vējš mainās, tad varu braukt mājās, jo nekad nav bijušas vairāk copes, iespējams, ka karpām tas pats
23.maijs 2009, 15:46 | links
 
To Adrenalins,

Ja tai iebarotajā vietā ir karpa un ar barību nēsi aizbaidijis - protams ka var noķert!

Esmu vienu lietu ievērojis, ja 3dienas ir vienādi līdzīgi laikapstākļi un vējš nemainās tad ir pofig kāds vējš kautvai no ziemeļiem!
23.maijs 2009, 14:28 | links
 
Jurka78 Ja labi ņem uz kartupeli tad ari ķer uz ta,kadas problēmas. Visi grib izvilkt liielo,tikai jasāk treneties ar mazām,citādi būs visi loriņi pa gaisu,plusā salausts kāts
23.maijs 2009, 11:50 | links
 
Sveiciens visiem karpu copmaņiem.
Kārtējā karpu hobijcopes sezona Sējas dīķī ir sākusies. Makšķerējamā platība ap 2ha, pārējais seklāks un zāļains. Viena makšķere 5ls, divas 7ls, trīss 9ls utt. Lielākie eksemplāri varētu būt 4-5 kg. Ne asakas, tel. uzziņām Aldis 29421214, Gatis 26593515.
23.maijs 2009, 10:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager