Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Sveiki karpu speciālisti. man ir viens jautājums un būšu ļoti pateicīgs par atbildi.
Vai iebarotā vietā upē ja pūš vējš pastiprs un ir apmācies ir cerība noķerti kādu karpu uz boilu?
22.maijs 2009, 19:54 | links
 
Tu aakkis.

Pēc vairākiem normatīvajiem aktiem ezeri, upes un citi ūdeņi ir valsts īpašums un tas ka zeme pieder arī zem ezera nepadara ezeru privātu.
Lielākā daļa privātu ūdeņu ir nodoti pa tiešo vai pastarpināti apsaimniekošanā.

To Vairis30,
Brauc Rīga-Valmira , izbrauc cauri Plācim un labajā pusē redzēsi sarkanu lielu elektrotransformātora būdu tajā ceļā pa labi!
Nēsmu tur bijis kādus gadus 6 tur bet domājams ka gaļinieku trādi rīdi tur vēl jo projām tāds pats un saimnieks uz Tvaika ielu arī vēl nav bijis.
21.maijs 2009, 19:10 | links
 
Uz kartes viņš tiek atzīmēts kā Milmēnu dīķis un atrodas netālu no Ungura ezera rietumu krasta.
21.maijs 2009, 19:05 | links
 
Pazvani nr 264134540 tur paskaidros ja vel nr eksistē
21.maijs 2009, 19:02 | links
 
Jā, "Ūdensrozes" laikam ir baiga labā vieta, ja visi klusē kā partizāņi!!!!
21.maijs 2009, 18:24 | links
 
4. Privātos ezeros un ezeros, kas atrodas viena īpašnieka zemesgabala robežās un kuros zvejas tiesības nepieder valstij, makšķerēšanas tiesības pieder ezeru īpašniekam. Īpašnieks makšķerēšanas tiesības var izmantot pats vai atļaut tās izmantot arī citām fiziskām vai juridiskām personām saskaņā ar šiem noteikumiem un normatīvajiem aktiem par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos.

Vispār šis punkts ir kaut kas vienreizējs-/zvejas tiesības nepieder valstij, makšķerēšanas tiesības pieder ezeru īpašniekam/.Kam pieder zivis?Vienam zvejas tiesības nepieder,otram makšķerēšanas pieder.
21.maijs 2009, 16:18 | links
 
To carpz

Tam statīvam apakša ir 1x1 ar larus vienu versiju - augš ir vairāk izliekta atšķirībā no larus! Apakša ir diezgan stabila, bet vai tie šaurie stieņi būs stabili hvz. Ka tik nesanāk ka, kātu liek vienā pusē visi pārējie pīkstuļi pīkst!

Par privātiem ūdeņiem!
Nav bijuši strīdi tiesās līdz ar to grūti komentēt! Bet īpašniekam ir tiesības noteikt savus zvejas/makšķerēšanas noteikumus savā ūdenskrātuvē saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem un citiem normatīvajiem aktiem. Juridiski tas ir koks ar diviem galiem - no vienas puses jāievēro no otras puses ir tiesības veidot savus noteikumus.
Piemēram likums nosaka ka makšķerniekam makšķerēšanas kartei jābūt vienmēr klāt un nenosaka ka pie privāta dīķa viņa nav obligāta!

Pa MK grozijumiem par kātu daudzumu. Tur vairāk pretinieku ir dēļ kontroles iespējām nevis matemātikas - bet es domāju ka ja savāktu kādus 100 parakstus un iesniegtu Ministru kabineta noteikumu nr.31 grozijumus par to ka atļaut 3 kātus ar 1nu āķi, iekšējos ūdeņos. Varbūt arī izietu cauri!

Jo man jau arī šis niņis piemīt ielikt vairāk kātus, bet tāpēc, kad braucu uz Ventu vai citur ar sieviņu - sieviņai esmu nopircis makšķerēšanas karti un viss sanāk godīgi - 4ri kāti - 2vi makšķernieki!
21.maijs 2009, 15:58 | links
 
Cik noprotu tad "Stalbes ūdenskrātu" ir īstā?
21.maijs 2009, 15:35 | links
 
Aiz straupes,virzienā uz Valmieru. Ieraksti kompī google.lv "ūdensrozes" un atradīsi kā aizbraukt.
21.maijs 2009, 14:40 | links
 
Te daudzi fani par "Ūdensrozēm" - par karpām un līdakām. Vai kāds var pateikt kur tās atrodas (Ka ūdenī, to es pats zinu)?
21.maijs 2009, 14:28 | links
 
Carpz
Es netaisnojos, un tā nebija privāta ūdenskrātuve.
21.maijs 2009, 09:41 | links
 
Carpz,pēc Tavām domām sanāk,ka jūrā viens cilvēks varētu dragāt ar 8 kātiem pa vienam āķim uz katra !?Daudz vietas gan tam vajadzētu.Pats es,javieta sanāk,dažreiz copēju ar trim kātiem - nedrīkst,bet varēt var.
21.maijs 2009, 08:12 | links
 
Sens boilu paņēmiens,izvāri kartupeļus,ar dakšiņu traukā sataisi putriņa-pieber mannā putraimus,sajauc.Pēc tam saripini bumbiņas,pēc karpu izmēra.Vārošā ūdeni lēnām saliec,kad uzpeld ar putu karoti ņem ārā un saliec uz papīra apžūt.Var arī smaržināt,tas pēc izvēles.Nenožēlosiet!Tas mans rakstītais 2004.05.Zive.lv,atsauksmes bija labas.
21.maijs 2009, 06:37 | links
 
Cien. kolēģi karpomāni, ja kāds ir lietojis šādu statīvu (http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-10516.htm?msg=ok), lūdzu uzrakstiet atsauksmi forumā vai arī privāti. Paldies.
21.maijs 2009, 00:54 | links
 
Nevajag jau taisnoties, karpu ķeršana ar 4 kātiem (privātās ūdenskrātuvēs) ir normāla parādība. :DDD
21.maijs 2009, 00:15 | links
 
Vecais tur ir četru cilvēku kāti, tā kā nevajag te :DDD...t,
20.maijs 2009, 23:48 | links
 
Breks,
He, he- to zivti'š jāmāk paņemt! :DDDD
Apskati savas bildes un saskaiti kātus: http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-4565.htm. :DDD
20.maijs 2009, 23:41 | links
 
Carpz
Tā nav elementārā matemātika, bet gan Tav demagoģija un vēlme iztulkot likumu po svojemu.
Ar divām makšķerēm un katrai par trim āķiem Tu nevari aptvert tādu laukumu kā ar 6ām copenēm. He he, tātad, jo mazāk copenes, jo vajag lielāku meistarību, kā saka, bums, zivtiš ir tikai ir jāmāk paņemt!
20.maijs 2009, 23:21 | links
 
..nezinu precīzi kā ir pēc Ministru kab.noteikumiem,bet loģiski jau būtu,ka privātajā dīķī būtu vienalga ar cik atļaut,jo tomēr ne jau valsts rūpējas par šo ūdenstilpni. Kautgan mūsu valstī loģikas maz...
20.maijs 2009, 22:25 | links
 
zuja,
OK, jāsaskaņo laiki un varam to lietu nodarīt. :D

Par noteikumiem- MN ir 4. punkts, kas apraksta gadījumu, kad copes tiesības nepieder valstij. Tas nozīmē- ja saimnieks atļauj izmantot 4 kātus, tad tas ir legāli. (Varbūt kāds jurists varētu nokomentēt). Pēc būtības tie paši 4 āķi vien sanāk, jo ir taču vienalga vai 2 kāti x 2 āķi vai 4 kāti x 1 āķis. Diemžēl ierēdņi nesaprot elementāru matemātiku, tādēļ publiskajos ūdeņos 4x1 variants ir nelegāls.
20.maijs 2009, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager