Karpu copes vietas

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Viskaut ko var likt klāt, bet ne vienmēr tas attaisnojās, vienā vietā viens viņai var patikt, otrā tik uz maijvaboļu kāpuriem ņem ...
20.maijs 2009, 21:34 | links
 
Roli

par pašu kartupeli vēl viss būtu ok, es savlaik pievienoju vārot medu, moška šajā laikmetā kad ekskursijās kosmosā dodas ir vēl kas jautrāks?
20.maijs 2009, 21:31 | links
 
Juri , mēs darījām tā, kartupeli , ar visu mizu,( nelielu) vārījām uz lēnas uguns , tikai nedrīkst pārvārīt un nedrīkst būt pa cietu , citi pievienoja pat sāli klāt ....
20.maijs 2009, 21:27 | links
 
Par pilnībā nenokomplektētu makšķeri neviens nekādu sodu uzlikt nevar. " kamēr būs aitas,tikmēr būs cirpēji!"
20.maijs 2009, 21:22 | links
 
es ar gribu noķert kādu karpu, zinu vietu, kur šīs ļoti labi ņem uz kartupeli, palīdiet ar idejam par kartupeļa pagatavošanu un sistēmu gruntenei uz kartupeļa.
iepriekš paldies
20.maijs 2009, 21:21 | links
 
Kas tad, vārdabrāli, tā ir par ūdenskrātuvi tavā albumā? Es gan tos noteikumus lasu mazliet savādāk, bet arī ja tev ir taisnība- korekti tas nav! Man pašam ir bijušas problēmas privātā ezerā dēļ neizstellētas līdaku makšķeres(3šās), kaut mērķis bija brekši un trešais kāts bija līdzi "na vsakij požarnij".
20.maijs 2009, 19:38 | links
 
Aigars076! Rolis tev pareizi atbildēja. Komercdīķos var izmantot tik makšķeres cik saimnieks atļauj, bet publiskajos ūdeņos makšķerēju saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem.
20.maijs 2009, 19:15 | links
 
Aigars 076 ...Lieta jau tāda ka visa tā makšķerēšana pa lielākai daļai notiek privātos dīķos, samaksā vēl kādu piecīti un meti kaut vai 3 kātus...
20.maijs 2009, 19:04 | links
 
Cien. Breks, Bums un Roli, neesmu nekāds spečuks un varu tikai ar apbrīnu vērot un sapņot par jūsu lomiem. Vēlējos uzzināt jūsu viedokli par tēmu "rīku skaits". Mans vārdabrālis Aigars82 te baigi moralizē par tēmu C&R, bet tai pašā laikā savā albumā liek bildes, kur makšķerē ar 3 kātiem vienlaicīgi! Nav mazliet pārkāpuma smaķele? Varbūt, ka kaut ko līdz galam no nesaprotu?
20.maijs 2009, 18:18 | links
 
Carpz. Man nesen ienāca prātā tāda doma,ka varētu sabīdīt vienu nedēļas nogali un uztaisīt kautkādas nelielas sacīkstes starp karpiniekiem. Samest simbolisku dalības maksu atbilstoši krīzes laikiem un procentuāli to sadalīt starp pirmajām 3 vietām. Es arī nepiekrītu,ka maksas dīķī noķert karpu,nu vismaz sākot no 8 kg nav nekāda māksla. Tad lai lielie gudrinieki nodemonstrē ko spēj.
20.maijs 2009, 17:45 | links
 
He, he... Sanāca atkal smiekli , interesanti būtu iet uz vēdzeļu copi , zinot ka tajā upes posmā ir dažas vēdzeles trijnieces un dažas piecinieces ....
Esmu maksķerējis karpas gan kolhozu karpu dīķos, gan savvaļā, nu pavisam divas dažādas lietas....Vēl tagad ir reāla iepēja tādā maksķerēt (tur nav atļauts vienkāršiem mirstīgiem copēt) , kur padsmitnieces staigā, tikai mani tas kaut kā nesaista arī tēvu nevar pierunāt , kurš gadus 60 jau makšķerē, tai skaitā karpas ... Bet nu kuram patīk, lai tak makšķerē , mani tas nekādīgi netraucē:))
P.S. Nekad neesmu gājis uz copi ar domu noķert to lielāko vai garāko , ar lielummāniju nekad neesmu slimojis :))
20.maijs 2009, 12:34 | links
 
aigars076
Bet protams, ka attiecas, ja tu domā punktu par rīku skaitu.
20.maijs 2009, 08:16 | links
 
Cien. diskusijas dalībnieki! Ar lielu interesi palasīju jūsu domu apmaiņu par tēmu "ķer un atlaid". Skaidrs,ka cik cilvēku tik viedokļu un kamēr MN tiek ievēroti, neko pārmest nevar. Tāpēc man radās jautājums. Vai uz Karpu makšķerniekiem arī attiecas MN 11.punkts?
20.maijs 2009, 01:45 | links
 
Labprāt ,bet man Usma tuvāka un mīļāka par jebkuru karpu dīķi lai nu cik viņš labs nebūtu.Monstrus esu vilcis gan Ebro kur 1.5 kg karpa bija dzīvais,gan ālandu ziedu laikos kad pa dienu bija 52 līdakas Savu piezīmju grāmatu atstāju vienā no mājiņām Brando salā pie tilta.ar noķerto zivju izmēriem un svariem .Igauņi ņēma visu.Mēs paņēmām 5 uz diviem .Struteles dīķus es arī labi pārzinu kaut nēsu tajos makšķerējis./negribu/ un viss.Vienīgais mākslīgais kur karpoju ir Mordanga tur neviens neko nelaiž viss ir dabisks.Karpinieki ir sava kasta kurus es cienu .Esu zušenieks un zandartnieks.Līdakas tikai kad beigsies zandartu liegums.Ķerat veseli un laižat vaļā.
19.maijs 2009, 23:44 | links
 
Dienas laikā tur rezultāti būs nekādi.Pie tās lietas 1 nedēla kā minimums ir jāpiestrādā.
19.maijs 2009, 23:25 | links
 
Vīri kas filozofē par medībām cūku kūtī- aicinu jūs uz kopīgu copi vienā tādā "cūku kūtī", kur mīt vairākas karpas ~15kg un daudzas 10kg+ pierādīt savas teorijas un vārdus ar darbiem. Ja tas ir tik viegli kā apgalvojat, tad noteikti varēsiet dienas sesijas laikā noķert vismaz divas 10kg+ karpas. Rakstiet privātu vēstuli un sarunāsim kopīgās copes laiku. :D Rezultātus kopā ar bildēm publicēsim "Copes lietās".
"Noķer un atlaid" principam ir gan piekritēji, gan pretinieki un tas ir normāli. Taču ir ļoti labi piemēri, piem. Iļģis Lietuvā, kur sastopamas daudzas lielas karpas un amūri, jo, pirms došanās uz izvēlēto sektoru, saimnieks pajautā vai makšķerniekam ir pienācīgs uzķeramais tīkliņš un karpu paklājiņš un brīdina, ka visas karpas un amūri ir jāatbrīvo. Tādēļ šis ezers ir tik populārs karpu makšķernieku vidū.
Ne asakas!
19.maijs 2009, 23:17 | links
 
Ķer un un atlaid-labi.Varbūt var uztaisīt PĒRC UN ATLAID veikalos ir daudz dzīvās karpas ko varētu atlaist.
19.maijs 2009, 22:41 | links
 
Jaunības laikos vienu monstru čoms ,kā indiānis ar žubīti pieveica .Rezultāts 12 kg un izlauzts īkšķis.Ja nemaldos tas bija 1979 gadā
19.maijs 2009, 22:31 | links
 
žokļi pavērās ,apstulbu.Sajūta it ,kā bars ar bebriem būtu sanācis uz dancingu.Klusām aizlavijos prom ,jo ja viņas iztraucē tās aiziet uz citu vietu.Nu jau 6 gads kad viņas šajā vietā nārsto.
19.maijs 2009, 22:28 | links
 
Skats tiešām ir iespaidīgs.Nebija štuks kādai mugurā uzlēkt?
19.maijs 2009, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager