MAKŠĶERNIEK, ja ir ko teikt RUNĀ!

Būtu labi, ja copmaņi un ar copi saistītās organizācijas paustu viedokli par upju baseinu apsaimniekošanu.
Un tas viens amītis ar to vienu copes reizi industrijai un ekonomikai dod nesalīdzināmi vairāk nekā mūsu Makšķernieks, kurš pērk reizi nedēļā 37 gramus motiļa un 24.5 m makšķerauklas reizi pusgadā un piš smadzeni par to, nav copes kartes pusstundai......
4.janvāris 2023, 11:26 | links
 
Neuztraucies Headhunter, arī Amerikā tādu copmaņu pietiekoši, aiziet uz Wolmartu nopērk makšķeres, spoles -nedēļu pamakšķerē- aiznes atpakaļuz veikalu ,ne tā lokās, ne tādā krāsā -atdod, saņem naudu atpakaļ , brauc mājās.
4.janvāris 2023, 13:38 | links
 
Daddy.Tas ko tu pieminēji sava komenta pēdējā rindkopā,noteikti arī ir pieejams piedāvājumu klāstā .Headhunter.Interesanta tev doma.Vai tik tiešām mēs makšķerējam tikai tāpēc,lai vairotu peļņu copes industrijai?
4.janvāris 2023, 15:55 | links
 
Vai tik tiešām mēs makšķerējam tikai tāpēc,lai vairotu peļņu copes industrijai?

Bjorgvins, 4.janvāris 2023, 15:55[/quote]
Nē, tas bija domāts, ka nevienu "augšā" nerausta, ko tie nabagi makšķernieki uzskata vai grib. No tā, ka makšķernieks dabūs/nedabūs, ko vēlas, valstī nekas nemainās.
4.janvāris 2023, 16:06 | links
 
Nu es te valsti vispār nepieminēju.Runa gāja par to amīti.Nu ja par valsti.Bija tāds TV spīdeklis Zuarguss.Klasiskā frāze - valstī viss ir kārtībā.
4.janvāris 2023, 16:14 | links
 
Headhunter.atvaino,kāpēc tieši 37 grami motiļa?
4.janvāris 2023, 16:17 | links
 
Headhunter.atvaino,kāpēc tieši 37 grami motiļa?

Bjorgvins, 4.janvāris 2023, 16:17

Lai ilustrētu latviešu Copmanis Vulgaris.
4.janvāris 2023, 16:53 | links
 
Headhunter [04.01.23]: Headhunter.atvaino,kāpēc tieši 37 grami motiļa?

Bjorgvins, 4.janvāris 2023, 16:17
Lai ilustrētu latviešu Copmanis Vulgaris.
Ja nerunā par sportistiem , blogeriem populāriem ļaužiem ,kuriem sava statusa dēļ vajag būt aprīkotiem ar jaunākajiem gadžetiem, apģērbiem , top inventāru utt.

Jā, tad no ,,copmaņa parastā" nav tas pienesums tik liels.

PS.

Kādā brīdī tev sāk pietikt ar 37 g motiļa gadā.
Trijiem rotiņiem, paciņu gumijām, pāris vobleriem. Ne tamdēļ ,ka mazāk copē, tamdēļ ka saproti, lai noķertu zivi tev nevajag vairāk. Tikai šie daži mānekļi, kas ir atlasīti no simtiem līdzīgu un pāris kātu, kuru stendā stāv desmiti.

Kamēr viņš ir nonācis līdz šim briedumam ir iztērējis ļoti daudz.
Savu artavu nodokļu veidā viņš ir ienesis ar uzviju.
4.janvāris 2023, 18:10 | links
 
Tas 37 laikam maģiskais skaitlis.
4.janvāris 2023, 18:30 | links
 
Tāpat jau arī copmanim parastajam vajag i kostīmu,izābakus,i termoveļu un pārējo ekipējumu. Nu divreiz sezonā jau štātes nemainīsi.Bet tāpat jau veikalā atstāj pietiekoši tugrikus.Kur tu dupsī liksies no zemūdenes.Es gan vēl piedzīvoju laikus,kad no šitās industrijas nemaz smakas nebija.Cilvēki gāja uz copi visādās oriģinālās štātes.Nu tāds standarts bija fufaika un pižiks.Kad man bija gadi apm 25, pie lielākiem saliem gāju baisā kažokā.Ja man tagag tai kažokā vajadzētu aizbrist pa sniegu līdz ezeram. es pa ceļam nosprāgtu.Velns,kas par izturību bija.
4.janvāris 2023, 18:47 | links
 
Bjorgvins [04.01.23]: Tāpat jau arī copmanim parastajam vajag i kostīmu,izābakus,i termoveļu un pārējo ekipējumu. Nu divreiz sezonā jau štātes nemainīsi.Bet tāpat jau veikalā atstāj pietiekoši tugrikus.Kur tu dupsī liksies no zemūdenes.Es gan vēl piedzīvoju laikus,kad no šitās industrijas nemaz smakas nebija.Cilvēki gāja uz copi visādās oriģinālās štātes.Nu tāds standarts bija fufaika un pižiks.Kad man bija gadi apm 25, pie lielākiem saliem gāju baisā kažokā.Ja man tagag tai kažokā vajadzētu aizbrist pa sniegu līdz ezeram. es pa ceļam nosprāgtu.Velns,kas par izturību bija.
Es visu bērnību ar mopēdu maucu!vaļinkos izaugu!:))..-20 bij normāla temp.!ar lāpstiņbori varēja labi sasildīties!
4.janvāris 2023, 18:57 | links
 
Tagad jau arī iet fufaikās, darba kostīmos un sēž uz plastmasas spaiņiem. Pierīga nav rādītājs.....
4.janvāris 2023, 19:14 | links
 
Nu manā bērnībā visi sportoja ar vergu.Es jau biju krietns pusaudzis,kad rīdzenieki parādījās ar lāpstiņboriem.Nu tajos gados pie mums Vidzemes augstienē 60-80 cm ledus nebija retums.Bija ko kapāt ar vergu.
4.janvāris 2023, 20:43 | links
 
Kā šeit Ar Adminu var sazināties? Paldies!
4.janvāris 2023, 20:43 | links
 
Bjorgvins [04.01.23]: Nu manā bērnībā visi sportoja ar vergu.Es jau biju krietns pusaudzis,kad rīdzenieki parādījās ar lāpstiņboriem.Nu tajos gados pie mums Vidzemes augstienē 60-80 cm ledus nebija retums.Bija ko kapāt ar vergu.
Kur augstienē Tu biji?
4.janvāris 2023, 20:48 | links
 
Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variants
5.janvāris 2023, 08:43 | links
 
Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt?

vikasecrets, 5.janvāris 2023, 08:43


skaties šeit:
https://rpp.riga.lv/ledus-karte/


Par lāpstiņboriem - BĀ, kas man bija par urbi, ņēma ledu kā sviestu, vidū atstājot paresnu ledus štangu. Viss bija labi līdz brīdim, kamēr salūza lāpstiņa... nopirku citu, bet nevarēju/nemācēju uzasināt pareizi un tāpēc tas urbis beidzās...
5.janvāris 2023, 09:01 | links
 
vikasecrets [05.01.23]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variants
kuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko
5.janvāris 2023, 09:10 | links
 
vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10


Tas ir reklamētājs, nevis īsts copmanis. Iauto forumā nupat līdzīgi iepļūtījis par dronu pirkšanu, loģiski ka ar bodes reklāmu kopā.
5.janvāris 2023, 10:02 | links
 
zverkavis [05.01.23]: vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10

Tas ir reklamētājs, nevis īsts copmanis. Iauto forumā nupat līdzīgi iepļūtījis par dronu pirkšanu, loģiski ka ar bodes reklāmu kopā.
man interesē ko šim tā bode ieteikusi:)
5.janvāris 2023, 10:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager