Brekši

piekritishu tomer Bumam, katram ir sava metode, dazam ta ir efektivaka, dazam ne tik loti
19.marts 2009, 19:17 | links
 
Traperam nav ne vainas! Gan līņiem,gan arī brekšiem! Ja zivis tur ir tad ir nākušas klāt vienmēr. Par copi nevar sūdzēties:)))
19.marts 2009, 19:18 | links
 
Esmu izmēģinājis man liekas visas Latvijā izplatītākās barības,vienīgā,kas uzlabo rezultātus ir sensa un arī,ja nepārforsē. Es brekšoju pārsvarā tikai Daugavā,posmā no Rīgas HES(atļautās zonas sākuma),līdz rumbulai. Mani patstāvīgie vecie makšķernieki ir iesaukuši par brekšubendi,ne jau tāpēc,ka kautkā indēju viņus,bet tāpēc,ka nesaprot kā man veicās tikt pie tādiem lomiem. Ar vārdu putra es nedomāju no mannas savārītu klīsteri....mana gatavotā massa,kas atrodas ārpus barotavas jau izjūk kamēr gruntene nogrimst un mākonis jau aiziet pa straumei. Un breksis ir klāt apmēram jau pēc stundas
19.marts 2009, 19:21 | links
 
andza
Kā Tu domā, breksim vai jebkurai, arī mazākai zivtiņai, vieglāk no grunts uzņemt irdenu barību vai arī skrubināt barības daļiņas nost no putras klimpas?
Un gatavajām barībām klāt ar sava veida caurejas zāles - no tām zivs nepieēdas un neaizpeld no barotās vietas, atšķirībā no putras, no kuras zivs ātri vien pieēdas!
19.marts 2009, 19:24 | links
 
Un no Trapera es dabuju tādas niezošas cūlas uz rokām,ka otrreiz pat neriskēšu
19.marts 2009, 19:24 | links
 
Iebarošana tacu nav paredzēta lai zivij būtu vieglāk paēst,bet gan lai viņu atvilinātu uz vajadzīgo vietu!?
19.marts 2009, 19:27 | links
 
Es makšķerēju pārsvarā visā Latvija teritorijā un nezkāpēc tas pats TRAPER man strādā visur! Un nesauc mani ne par kādu brekšu bendi, bet tas pats breksītis man ķeras ļoti labi!
19.marts 2009, 19:29 | links
 
zuja: Nezinu,kādu traperu izmantoji,bet man ar rokām viss ok. Labi ir strādājis kā ezerā,tā upē. Tas tik tā:)
19.marts 2009, 19:30 | links
 
zuja, nu jau tu sāc piep...ties. Runa ir par atšķirību starp barības laukumu no 4 putras klimpām iebarotajā vietā. Ja Tu gatavo tādu putru, kura izjūk ūdenī, tad Tev visu cieņu, bet pārsvarā jau tās putras ir baigais klīsteris. Grunteņnieku gadījumā kā no rīta barotavā iemīca, tā vakarā pret ūdeni no barotavas izsit ārā!
19.marts 2009, 19:34 | links
 
nu no putras zivs fiksi aatri paeed(to var pasi paproveet uz sevi ar putraimu biezputru) un ljoti leeni to visu paarstraadaa,taakaa intrese par tavu eesmu vinjai aatri paariet :)
Bet no veikalos pirktajaam bariibaam-reaali tur nav ko eest-taatad nepaareedaas(tas taapat kaa semuckas grauzt-itkaa eed,bet tolka nekaada).Taa tikai ar savu smarzu un dulkji,un siikajaam drupacinjaam to zivi ieenteresee un notur pie vietas.rakaajoties pa to bariibas galdu vinja jau meklee to lielaako kumosu,tas ir tavu eesmu kopaa ar aakji :)
tas taa no mana skatijuma-varbuut ar kljuudos :)
19.marts 2009, 19:41 | links
 
zuja, vai tas gadījumā nav bijis TRIPER nevis TRAPER
19.marts 2009, 19:42 | links
 
GatiBB
es netaisu nekadu klisteli, man ta putra ir irdena! Es zinu, ka tai baribai ir caurejas zales klat, bet ja vinu neaped ta vina ta pat saskabst!!! Lai nepieestos ta zivs es putra nelieku ieksha nekadu smagu baribu, ka rupjmaize, vai grubas.
19.marts 2009, 19:43 | links
 
mariz, ļoti precīzs teksts!!! Labāk pateikt nevarēja!!!
19.marts 2009, 19:43 | links
 
andza, gan jau ka saskābst, bet par tādu lietu gan neesmu dzirdējis. Un par barības sabojātām copes vietām gan neesmu dzirdējis, bet par putras - uj, uj, uj cik daudz!!!
19.marts 2009, 19:45 | links
 
andza, un es neteicu, ka Tu taisi klīsteri. Cik esmu Tavus komantārus palasījis, Tu sķieti sakarīgs copmanis!
19.marts 2009, 19:52 | links
 
ja par taam putru sacakareetajaam vietaam-vitkopos to redz izteikti kad brauc uz karpaam.tuvaak par 100 metriem no krasta zivis vispaar neuzturas,jo 50-70m ir putrinieku darbosanaas lauks
19.marts 2009, 19:53 | links
 
Zinu vienu karpu dīķi, kuru gan nereklamēšu, lai tur neizveidotos tirgus, kur saimnieks ir aizliedzis barot ar pašvārītām putrām. Tikai veikala barības, boilas, pellets un tamlīdzīgas barības. Ja pieķer barojot ar putru, no dīķa prom un melnajā sarakstā - nākamreiz vairs netiksi copēt!
19.marts 2009, 19:56 | links
 
karpu sacensiibas protokolos skaidri un gaisi uzraxtiits, ka ar putraam,neplauceetiem graudiem utt. ruugstosaam lietaam barot- aizliegts
19.marts 2009, 19:58 | links
 
Pareizi mariz, tieši šo vārdu es nevarēju atcerēties - rūgšana. Putras rūgst, bet barības ne!
19.marts 2009, 20:00 | links
 
GatiBB
Es ari esmu loti daudz dzirdejis par sabojatam brekshu vietam tieshi putras del. Var gaditis noshaut greizi un parbarot, bet auksta udeni ta putra skabst stipri lenak, ka vasara, vasara pus diena un putra jau ir saskabusi, tieshi tadel vasara es to neizmantoju. Putraimi ir ari ta bariba no kuras gruti uztaisit klisteri, jo vini ir irdeni un samera rupjaka, ka mana. Skabst veikalu bariba, paturi majas vienu bumbu kadu nedelu un redzesi, ka saskabs! +udeni vis tas proces noris atrak! Pec manam domam, ja to baribu neaped, tad kadu 5dienu laika ta ir saskabusi un atbaida zivis. Es galvenokart ar putram baroju tadel, ka tas ir samera lets variants. Bet veikala baribu tomer uzkatu par labaku.
19.marts 2009, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager