Brekši

corner
kad apēdīsi vienu sulīgu zandartu, par brekšiem aizmirsīsi :DDDD tas, protams, joks :)
ja no krasta sēž uz šamiem, tad zanderam nekā labāka par zivs gabaliņiem nav, jo tieši tā arī ir kā teici, ka vesala maile smuki maucās nost!!! galvenais nevajag pārspīlēt ar svina smagumu, un atļaut šim mazliet ierīt tā lai nesajūt kāta pretestību un tad jau šamais nekur nepaliks :)
19.jūnijs 2010, 15:29 | links
 
Redzi es uz brekšiem braucu,un ja godīgi par zandartu gruntenes sistēmu līdz šodienai neko daudz nezināju.Tāpat vēl īsti precīzi neiebraucu,kā pareizi uztaisīt to sistēmu.Un kaut kā nav ticības ka viņi labi 'ņem uz zivs astes gabaliņiem vai filejām.Tā ir,vai labāk uz dzīvo,bet dzīvā atkal bieži nokrīt jau metot iekšā,ja vēl tālu jāžvidzina.Starp citu biju nonācis pat tik tālu,ka pie smnagās gruntenes svina piekabināju barotavu (ar domu lai arī tur sīkzivis pulcējas un zanderam interesantāk.:D
19.jūnijs 2010, 15:24 | links
 
Ā,un ūdeni traki meta nost visu laiku.Straumīte bija.
19.jūnijs 2010, 15:20 | links
 
corner
Es Tavā vietā tai vietai pieietu ar pareizajiem rīkiem un no 6iem līdz tumsiņai tur viņus paskaldītu :)
19.jūnijs 2010, 15:17 | links
 
Vakarpusē,no apm.6-iem.
19.jūnijs 2010, 15:16 | links
 
Ap cikiem tas zandarts dauzījās?
19.jūnijs 2010, 14:44 | links
 
Vakar aizbraucu uz breksi pasēdēt,ņēma tikai sīkie,taču ne par to stāsts.:D Vienubrīd,apmēram stundu nonācu gandrīz afekta stāvoklī,-uz fīdera paņem plicis,pats uzsēžas,un nākamajā momentā baigais stiepiens,piecērtu un izvelku iekostu plicīti...zandarti siro.Divas tādas copes,un es fiksi izvilku no autiņa smago samu grunteni,mazu plicīti virsū un iemetu tajā pašā zonā.Uz fīderi turpinās viss pa vecam - katra otrā cope ar zandera kodienu (nu jau ļāvu lai plicis pats piekožas intereses pēc),uz smago pat nepieskaras.Nomainīju pavadu pret smalkāku kevlara,tāpat 0.Tajā pašā laikā uz fīdera vienu tomēr pavilku :D,-laba cope,piecirtu un nāk tāds baļķis lēnām ārā,pumpēdams uz grunti.Domāju jau ka elles breksis,bet pavilku metrus 30!,un apm 10 metrus no krasta aukla atslāba - izvilku kārtējo plici praktiski pāršķērētu uz pusēm tā ka zarnas ārā veļas.Spītīgs zobainis bija,turēja žokļos līdz pēdējam.Lūk tā sanāca paākstīties,vismaz adrenalīns no tā ka pavilku to monstru uz krasta pusi,nāca kā tāds ūdenī nogulējis koka gabals ārā.:)
19.jūnijs 2010, 14:28 | links
 
kātu par daudz,gan jau labās copes palaidi garām:DDD
18.jūnijs 2010, 20:36 | links
 
uz ezera 2 gruntenes 2 pludinmaks. 0 copes(((
18.jūnijs 2010, 19:43 | links
 
Kuraa vietaa biji uz breksiem? Gruntenes?
18.jūnijs 2010, 16:17 | links
 
vakar no 18:00 lidz 8:00 sodienas ne copes. kas notiek ?esmu soka. O_o
18.jūnijs 2010, 15:03 | links
 
Man uz pinkiem arī ziemā galīgi garām, vībotnieks gan strādāja
17.jūnijs 2010, 15:01 | links
 
Labai zivij vajag kumosu garšīgu,labāku par barību!!!!!
Par krāsošanas paņēmieniem var lasīt un lasīt...
17.jūnijs 2010, 13:46 | links
 
tautas mēlē pinki, bet man ziemā uz tiem vispār nekas nebija.
17.jūnijs 2010, 12:27 | links
 
domaaju,ka tie kraasotie baltie vairaak uz zemledus copi attiecas.....
17.jūnijs 2010, 12:26 | links
 
Tas vareetu buut tur efektīvi, kur zivis ir izlaidušās un vairs nezin ko pašas grib.
17.jūnijs 2010, 11:56 | links
 
copnix, manaa krajaa diezvai buus labaak uz kraasotiem.
17.jūnijs 2010, 10:45 | links
 
Tik tālu nu mēs esam ...līdz tārpu krāsošanai...
17.jūnijs 2010, 10:44 | links
 
atradu,paldies nevaig vairs :) nu kā,pienā piejauc biešu sulu un piesuucinot kautvai tamponu vates,liec traukaa lai ziiž. Tas ir domāts lai paliek krāsains.Un kā es arī izlasīju,ka visi makšķernieki-sportisti atdzīst,ka uz krāsotiem mušu kāpuriem cope ir labāka nekā uz parastajiem baltajiem.
17.jūnijs 2010, 10:22 | links
 
Kas,Tev tas piens nav kur likt?Ko Tu gribi ar to pienu panākt-smaržu,krāsu?
17.jūnijs 2010, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager