Brekši

aakkis...pirms Tu man iedevi linku uz oparišiem,es lasīju visu par viņiem tieši viņiem veltītajā adresē http://grichanov.pisem.net/index.htm bet,tur nevienā vietā nav minēt kā tieši barot ar pienu..diemzēl :/
17.jūnijs 2010, 09:24 | links
 
O!Paldies par padomiem! =)
17.jūnijs 2010, 09:20 | links
 
sarkanus baltos moš varētu nokrāsot ar malto papriku, jāskatās tik lai sāls nav klāt.
17.jūnijs 2010, 08:44 | links
 
Ķieģelītis nav brīnumdaris, bet visslētākais un visvienkāršākais variants. Sen zināma patiesība – ja tuvumā nav nekā labāka, zivis ēdīs arī ķieģelīti.
17.jūnijs 2010, 08:34 | links
 
Lasi par baltajiem,man vienkārši slinkums rakstīt!
17.jūnijs 2010, 08:08 | links
 
copnix - kad barība jau gatava un sāk žūt... nekad nelej klāt ūdeni, bet smidzini... Jo tad ūdeni nevajag daudz, bet vajag mitrumu. Ja nav smidzināmā. Iemērc roku ūdenī un pēc tam apšļaksti barību... Tādai barībai ūdens vajag ļoti, ļoti maz.
17.jūnijs 2010, 05:22 | links
 
copnix pec 15 min.kad ievilkas uzreiz no visas baribas taisi bumbas, un vini ta ka stav visu nakti tada konsistenci.
17.jūnijs 2010, 02:33 | links
 
pareizi domā :)

Iesakat kaads,ko dariit....kad samaisu barību,atstaaju uz 15 min lai ievelkas uudens...peectam peec kaadas stundas divaam vinja paliek atkal diezgan sausa,bet kad nakoso reizi pieleju klaat uudeni,tad bariiba vairs neuzsuuc uudeni,bet paliek kaa putra...un taa katru reizi,kas par lietu nezinu :/
17.jūnijs 2010, 01:22 | links
 
Nu es domāju tā, jo mazāk ķīmijas, jo labāk.
17.jūnijs 2010, 01:16 | links
 
Ja jau daudzi cilvēki stāsta ka ķieģelītis ir brīnumdaris...tad būs jāpamēģina =)
17.jūnijs 2010, 00:51 | links
 
un kā labāk,ar ko visefektīvāk iekrāsot "opariš" mušu kāpurus?Lasīju ka var iebarot biešu sulu sajauktu ar pienu,piens ir tapec ka olbaltumvielas,citaadi daarzeņus tārpi neēd.Tad vēl var biezpienā arī jaukt bietes sulu,tad vēl gošu krāsas var jaukt...Vai barojot ar taadaam lietaam taarps paliks viscaur kraasaa,vai kraasa buus tikai kuņģa daļā? Kautgan jau itkaa saprotams ka kuņģa daļā :) Nepabeidzu par pienu...ja baroju ar pienu-kā man to izdarīt??? ieliet traukā kā kaķim,vai iemes nahren pienaa iekšā lai peld un ēd? :) kā būt?
17.jūnijs 2010, 00:49 | links
 
pagaajusho gad augustaa nokjeeru 2.5 kg breksi un iebarojamam izmantoju vienu kukuli kjiegjeliisha rupjmaizes un auzu paarslas. Rupmaizi saplucina sajauc ar auzu paarslaam un pielej ezera uudeni. Viss. Nekaadas kjiimijas.
17.jūnijs 2010, 00:46 | links
 
Gribēju uzjautāt,kādas vēl ira pārtikas krāsvielas kuras ir pieejamas kautkādā veikalā piemeeram maxima vai rimi vai sky,vai veel kaada cita.Man šeit ieteica kurkumu,viņš ir diezgan labs,bet taipat laikaa viņu vaig diezgan daudz lai iekraasotu bariibu uz 1.5kg viena paciņa kurkuma un tā...kautkas dzeltenīgs ira. Kautkas sarkanīgs nav veičos pieejams? Ja man dikti vajadzētu īstās pārtikas krāsvielas,tad es netā atrastu veikala adresi,bet es gribu uszinaat varbuut ir alternatiivas kuras arii neslikti iekraaso bariibu.
17.jūnijs 2010, 00:44 | links
 
kola...labu mantu (govs pļekas) nedrīkst bojāt :D
gulbis37...nu ko tu uzreiz sienies klāt,labāk ieber šnabi =D
17.jūnijs 2010, 00:35 | links
 
Paņemu grūbas katlā uzvāru uz lēnas uguns, ik pa reizei pielejot ūdeni, jo zināms, ka ūdens lēnām pazūd. Kad grūbas ir izvārijušās, paņem ieber zivju barību. (es Salmo parsti beru), tad samaisa kārtīgi un uzliek vāku lai vēl mazliet pavārās (3 min) pēc tam es paņemu ķiploku (saspiežu, lai sula iztek uzgrūbām), paņemu medu, kādu ēdamkaroti pielieku un vēl kādas kukurūzas putraimus.
Tad to visu samaisu un paturu katlā kādas 20 min. un rezultātā sanāk grūbas, kas smaržo pēc barības un ir jūtama ķiploka smaka, kā arī medus :)
Esmu vilcis daudz brekšu. Svarā no 700g līdz 1kg, arī raudām labi patīk,
Ne asakas
16.jūnijs 2010, 19:45 | links
 
copnix,koriandru jau nu tochno nevar pieliet varda tieshaa noziimee:))
16.jūnijs 2010, 19:15 | links
 
Izklausās garšīgi! It īpaši, ja šito odziņu uzliek govs pļeckai pa virsu :DDDD
16.jūnijs 2010, 18:59 | links
 
atklāšu Jums savu grūbu recepti,breksis vnk abažait viņas. Panjem grūbas un izplaucē :D daudzi zina kā to dara...termosaa ieber nedaudz grūbas,tā,lai tikai aizsedz termosa "dibenu",tad ielej verdošu ūdeni,gandrīz pilnu termosu,kādi 4-3cm atstāj brīvu.Pēc ~2-2.5h njemam ārā,izkāšam sietiņā,tā lai būtu pēc iespējas mazāk mitruma. "Tagad stāstīšu pašu to vajadzīgāko lai no tām grūbām iznāktu mega grūbas =)" Pēc izvēles paņem mannā putraimus,es parasti pusi krūzes ieberu mannā un tad pieberu klāt kanēli tējkaroti.Cukuru arī tējkaroti,medu pusi tējkarotes,vaniļas cukuru vienu tējkaroti un tad visu rūpīgi samaisa.Masai jāiznāk kā smilts nedaudz mitra pēc vizuālā,jo kad ieliek medu viņš gabaliem ir ja sacukurots,maisot panāk tādu viendabīgu masu irstošs.Tad ņem šo te pagatavoto brīnumu un apber grūbas,pamaisa grūbas un paber vēl.Tad liekam traukā ar vāku un gatavs. :) Breksis ir kā bite uz medu :) Trofeja uz šito ēsmu šogad man ir breksis 960g smukulītis tāds =D nu lūk,padalījos.Es zinuka daudzas citas ir grūbu receptes,bet te ir mana personīgā.Citreiz aromam leju klāt koriandru un sakratu grūbas trauciņā.
16.jūnijs 2010, 17:46 | links
 
sīko atsijāšana- pareizas vietas izvēle
14.jūnijs 2010, 21:25 | links
 
Salmo melase 0,5 l ap 2 LVL, kā kurā veikalā
14.jūnijs 2010, 11:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager