Brekši

man personīgi nepatīk šitie ļumīgie brekši :D
teiksim tā,mums latvijā ir daudz skaistāks breksis nekā angļiem šitādi,nez,moš vāciešiem arī ļumīgie...nu itkā vinjiem jaa,zive liela,bet ļjum taakaa puņķis,a mums i izmeers i brangums,močnijs :)
11.jūnijs 2010, 23:14 | links
 
Tā miera labā
11.jūnijs 2010, 15:56 | links
 
Vairis30;nav tur nekas neparasts,ar pludu+barotava ķer daudzās vietās,Izplatīts tas veids Dņepras,Donas baseinos,Polijā,Ungārijā un tt.Katriem apstākļiem savs veids;barotava+signalizātors....fīderim-spicīte,kam pluds,kam pīkstulis-zvans un tt.Un vēl barotavas=maisiņi,uzpilda un makšķerē ilgu laiku.
11.jūnijs 2010, 09:52 | links
 
te neko iisti zinaat nevar,vienkarshi jabrauc,un japroovee....
11.jūnijs 2010, 09:38 | links
 
ssoriit bij tiirais D veejsh, bet nu fig vinj zin kad normals cops saaksies, domaaju veel 2 ned buus jaagaida breksis.
11.jūnijs 2010, 09:36 | links
 
Āķi labs video, bet jautājums sekojošs, tad sanāk ka puiši ķēra uz savdabīgu sistēmu - barotava + pludiņš, vai es kļūdos?
11.jūnijs 2010, 09:31 | links
 
Man pie Jelgavas ūdens līmenis Lielupē gan bija normāls, un straume pat nedaudz bija uz pretējo. Sitot pāļus viņi ņēmās kādus 20 m no mums un pilnīgi vienaldzīgi, laikam tas pats kas meža zvēriem šajā laikā, kā rubenim tā briedim, var viegli klāt pieiet:)))
11.jūnijs 2010, 09:27 | links
 
Gaidi,Z/A vējā straume skrien uz leju,kad R,tad ar...nesaprotu!
11.jūnijs 2010, 09:23 | links
 
Vairi, ar brekšukiem man šķiet visur pašlaik cābīgi, droši varu teikt ka 2 ned manā apkaimē ir pilnīgs klusums, vakar mēģināju , šorīt jau 4 30 uz laipas, neviena cope. Ūdens zems, varētu teikt zemākais šogad, bet straume vienalga skrien kā traka uz leju, 22 g pludu velk zem ūdens, pie šitām ūdens svārstībām nekas labs nesolās.

Paralēli uz feederi maiļojot vakar un šorīt pa zandartam, bij vēl copes + šorīt 2 līdakas.

Zanders un līdaka pašlaik vienīgais kas man ķeras no prātīgām zivīm.
11.jūnijs 2010, 09:06 | links
 
Vakar beidzot sāku taisīt laipu Lielupē un atkal skumīgs secinājums - brekšuki vēl joprojām nārsto
11.jūnijs 2010, 08:55 | links
 
Vēl jau tāds sīkums,ka pareizā vieta jāatrod-kante.Vari samest cik dārgu gribi,var čiks vien iznākt!
10.jūnijs 2010, 12:11 | links
 
Palasi tak Grabovska ieteikumus, viņam ir receptes visiem makiem un visiem ūdeņiem :)
10.jūnijs 2010, 12:04 | links
 
Paņem 1 kg ar Salmo rauda (labi būtu, ja melnā rauda), un 1 kg ar Salmo karpu vai lielo breksi. Barību mitrini ar ūdenī izšķaidītu Melasi, lai nelien mazās raudas, vīķes utt.
Būtu labi, ja pieliktu klāt arī kādu tārpeli (sliekas, baltie)

Es pārsvarā skatos, lai barība būtu diezgan tumša un barības izvēlos kādas patīk, parasti viena ir Salmo karpa vai breksi, tās man patīk.

Skaties pats un nebaidies eksperimentēt!
Vēlu veiksmi! :)
9.jūnijs 2010, 23:01 | links
 
Varbūt varat pateikt ar ko labāk iebarot plaužus???

Vēlētos izmeiģināt laimi ezerā, tākā esmu iesācējs īsti neko nezinu kas viņiem patīk labāk.
8.jūnijs 2010, 18:24 | links
 
gulbis37 - "vai ja strādāsi tālās distancēs". Nezinu kā citiem, bet kad es esmu sēdējis ar maču uz tālo distanci, lai pārmestu makšķeri, to izvelkot ēsma smuki rotē, īpaši ja izmanto baltos. Griezulis šādās situācijās netraucē.
8.jūnijs 2010, 17:11 | links
 
mirtins,shamais par ezeru runaa....
8.jūnijs 2010, 17:02 | links
 
amatieris007 - ja ir straume, vai ja strādāsi tālās distancēs, es tomēr labāk liktu griezuli pa vidu.
8.jūnijs 2010, 16:38 | links
 
amatieris-cilpu cilpaa...nevajag nekaadus griezuljus.
8.jūnijs 2010, 15:51 | links
 
paldies visiem par padomu! varbūt varat precizēt kā labāk pavadu piesiet - sasienot auklas kopā ar kādu mezglu vai to starpā lietot kādu "griezēju"?
8.jūnijs 2010, 15:49 | links
 
Svinu lieku slīdošo, jo tā ir ātrāk nomainīt nepieciešamības gadījumā. Ar to straumi tur ir jocīgi, jo itkā nemaz tik liela nav, bet svinu nes pa grunti tikai tā. Drošvien tas tāpēc, ka dziļums liels. Bet citādi slīdošajam pludam nav ne vainas. Mēdz būt arī tā, ka ar 5m kātu atdures mezgliņš uztinas uz auklas. Vēl viens novērojums- labāk noturēt pludu uz grunts, kuram ir divi ( kā tos nosaukt..?) stiprinajumi, nevis kā vaglerim, tikai apakšā.
Vispār tās vietas baigi patīk, klusums, miers utt., un tālu nav jāmet.
8.jūnijs 2010, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager