Brekši

Bābelītes ezers ir publisks vai privāts?
5.jūnijs 2010, 18:52 | links
 
paldies Johhnyr,un kas tad zem pļaviņu hesa daras?!!!
4.jūnijs 2010, 17:34 | links
 
> sraps Daugavā kuru katru dienu sāksies, vēl lai nedaudz ūdens uzsilst un iznārsto pēdējie brekši.
4.jūnijs 2010, 17:09 | links
 
nekur nebrauks uz breksi,kameer shitas veejsh nemainiis virzienu....
4.jūnijs 2010, 11:33 | links
 
Sveiki makšķernieki!!!Vai ir kāds info,kā ar brekšiem Aiviekstē,vai Daugavā pie Pļaviņām!!Paldies!!!
4.jūnijs 2010, 11:17 | links
 
Vakar vienu izvilku Daugavā pretī Salaspilij, bija tukšs(ne ikru ne pienu).
3.jūnijs 2010, 12:36 | links
 
gulbis37 - es domāju, ka tur ir daļa izgājusi, daļa palikusi. Brekšiem tas ir normāli. Siltajos klimatos viņiem vispār ir porciju nārsts. Pa bišķim dipadojas ilgu laiku :D
2.jūnijs 2010, 16:00 | links
 
mirtins,aga,es ar uz to brekseenu ikriem luureeju ar aizdomaam,kaut kaadi peleeciigi izskatiijaas,nez,varbuut brekshiem taa ir...
2.jūnijs 2010, 15:39 | links
 
gulbis37 - esmu redzējis tādus ikrus - ķipa pastāv uzskats, ka ja zivs ar elektrību dabū tad nevar iznārstot... par elektrību nezinu, bet ir bijuši gadījumu kad karūsa vēl augusta beigās, septembrī ar ikriem iekšā - bet ikri tādi šļaugani, kaut kādā žļurgainā šķidrumā... pamazām vien tie izšķīst un uzsūcas organismā... Savvaļā govis starp citu arī māk pašas tik galā ar piena padevi... tikai izlutinātās cilvēku apkoptās preilenes pašas nespēj neko... un ir aptekalējamas:D Viņām jau galvenais maksimāli daudz piena dot :DDD
2.jūnijs 2010, 15:01 | links
 
serzants,buus jau ok,tik shogad kaut kaaa tas process ievelkas.
2.jūnijs 2010, 14:39 | links
 
serzantss - arī zivis ir dzīvnieki - atšķirība ir tajā, ka govis ir zīdītāji un siltasiņi. Nekas tiem brekšiem nenotiks. Cope varbūt šobrīd būs švakāka, bet tad, kad pīlādzis metīsies sārts, cope būs tieši tāda kādu vajag.
2.jūnijs 2010, 14:27 | links
 
domaju ka sadas situacijas jau kadreiz bija,varbut kas zina ka uz tiem breksiem ta iespaidos?
2.jūnijs 2010, 14:24 | links
 
gulbis37 - nu tu vecīt samuldējies... vai ta tad kad tu staigā nedabūjis, tev gals klāt? :DDDDDDDD Nekas ar tiem brekšiem nenotiks, vai nu nonārstois līdz galam piepirmās izdevības, vai nu ikri uzsūksies:DDD Ne jau pirmo gadu tādi sūdi :DDD
2.jūnijs 2010, 14:23 | links
 
Beediiga situaacija iisteniibaa :/ es tikai pagaassgad saaku iepaziit fiideri un brekšus 1kg un vairaak...a sogad izskataas ka pastaav arii probleemas ar šitām zivīm. Nu jaa,ne viss var buut kaa gribeetos.
2.jūnijs 2010, 14:22 | links
 
serzants ,es taa ceru,savadaak,domaaju,ka vinjiem janomirst...tas ir apmeeram kaa govij pienu neizlaukt,piens sadeg,bet govju gadiijumaa lops nemirst,bet nerazho pienu,cik es atceros....
2.jūnijs 2010, 14:18 | links
 
gulbis37 esmu sacejs breksu loma,gribetos zinat vai tas ka viniem breksiem tas ikri ir ieksa un nakamaja labveligaja laika vini lidz galam iznarstos?
2.jūnijs 2010, 14:13 | links
 
serzants,nevar saprast,teoretiski tak nekas tk briesmiigi netraucee,udens temperatuura normaala prieksh breksha,gaiss jau ar nav galigi veess...varbuut tas attiecas uz sikaljaam vairaak,ka shamie ko bremzee...
2.jūnijs 2010, 10:32 | links
 
copnix,Jelgavas Lielupee.
2.jūnijs 2010, 10:30 | links
 
Ar sarkano citu variantu nav. Breksim labāk dzeltena barība. Ideāli un koši krāsojas ar kurkumu - garšviela pārtikas veikalos.
2.jūnijs 2010, 07:25 | links
 
Tauta,varbuut kaads zina...kaa,ar ko iekrāsot barību sarkanā krāsā...viens variants vareetu buut paartikas kraasviela...ir varbuut veel alternatiivas?
2.jūnijs 2010, 02:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager