Brekši

urmaas,starp citu,iet runa arii par jogurtu:)..ne gluzhi,ka par dirshanas zaaleem,bet kaa par atraktooru,it seviskji zemenju:)
30.maijs 2010, 18:41 | links
 
Jautaajums Jums! :)
Vai kaads izmanto cita veida bariibas granulas,nevis tikai spec ziviim straume dobelesdz. utt.? Varbuut citu dziivnieku granuleetaas bariibas ir teiksim bagaataakas ar citiem dazznedazzaadiem bariibas komponentiem.
30.maijs 2010, 18:41 | links
 
copnix,bet zirnji ir barojoshi,tur buus kas jaajauc klaat caurejai..linseklas.
30.maijs 2010, 18:40 | links
 
iejauc kepīrā un kaņepīti nevajadzēs!:)))
30.maijs 2010, 18:39 | links
 
dzeltenos šķeltos te forumā vecs raksts bija,var arii peleekos izmantot,bet man vismaz liekas,manam degunam liekas ka dzeltenie škeltie ir aromatiskaaki.
30.maijs 2010, 18:39 | links
 
vel jau kas..krievi baigi slavee zirnjus kaa iebaroshanu..hvz.
30.maijs 2010, 18:37 | links
 
Iesaku mazu taadu knifiņu,varbūt priekškāda tas nav knifs :D

Ja ir škidrais maaneklis melase,vai kolendra priekš breķša,tad kad mazaak kaapuse paliek taa škidruma,to var sajaukt ar paartikas eļļu un zmarzzo taapat un kvantums atkal.
30.maijs 2010, 18:36 | links
 
aakjis,shodien krievu saitaa par kakao viens biuj piemineejis...
30.maijs 2010, 18:36 | links
 
copnix,mosh tagad halvu pagalam kjiimisku taisa,domaaju,ka nav ko eksperimenteet....
30.maijs 2010, 18:36 | links
 
Karpveidīgām patīk gan halva,gan kakao un citi saldumi samērīgās devās pie barības un ēsmas.
30.maijs 2010, 18:35 | links
 
urmaas,jaa..nu melase jau ar taada pati,tik rugtenaaka...
30.maijs 2010, 18:34 | links
 
gulbis....es aizvakar meegjinaaju halvu varkalii...taada sajuuta ka vinja biedee zivi prom :D noseedeejaam nakti-necope...no riita kautkas saaka raustiit,paraadiijaas kljovs,bet izvilkt neko nevareeja.Tad ieberzeejaam halvu...un tad bija pilniigs kapa klusums. Zinu veel to ka tajaa dienaa slikti keeraas,bet kapa klusums :D vismaz man taada pieredze pirmaa...buus jaapameegjina veelreiz.
30.maijs 2010, 18:33 | links
 
Pameegjini uz putuplasta bumbinjaam kert!
Starpcitu man liekas ka depo veikalaa vesels maiss paardodas tiiri ar taam bumbinjaam nez cik maksaaja...bet zinu ka uz vinjaam arii kjer un diezgan labi + veel nokraaasot vinjas var.Mannaa baltu6ka,jeb manna kultenis ir labs ar to,ka vinjaa var piejaukt prakstiski jebko taadu smaržvielisku :P.Es taisu šķidru mannaa,bet ritiigi lipiigu un pildu špricēs un tinu virsuu uz aakja,citreiz 2 kukuruuzas un starpaa smuki uztiits mannaa,es domaaju ka zivej patiik.
30.maijs 2010, 18:31 | links
 
gulbis
savā laikā,kad biežāk grunteņoju,iebarojamo paiku šķaidiju ar leišu padzērienu "karamelius".vai kkā tā to sauca.nu dikti jau salda bij.bet līņi un karpas vnk dievināja to aromātu.tad kāpēc gan uz halvu nemēģināt?!:)))
30.maijs 2010, 18:29 | links
 
urmaas,liidakas kjeera kraasu,vai vibraaciju,bet nu ne jau pashu darzeni:)))))))))))
30.maijs 2010, 18:27 | links
 
ibio..atcereejos..uz halvu vajag megjinaat,vajag to ieberzt bariibas blodaa..taa tak no saulespukjeem,un salda...
30.maijs 2010, 18:26 | links
 
un mans naf izvirtis!ja uz burkānu līdakas ķerās,tad kāpēc gan uz desu kāda "fisha" nevar ķerties!
30.maijs 2010, 18:24 | links
 
nee..ne par to runja..es izmisiigi domaaju,ka tik t valjaa no to balto tarpu pirkshanas...makaroni kaut kaa ne iipashi shancee Lielupee,veel gribeetu paprooveet baltushhku no mannas...sliekas?da regulaari veezis uzseezhas....
30.maijs 2010, 18:23 | links
 
slieka nav galja taas klasiskajaa izpratnee,taapat kaa riba ne mjaso:))))))))
30.maijs 2010, 18:21 | links
 
a slieka nav gaļa?:)
30.maijs 2010, 18:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager