Brekši

sportisti nav muļķi,jo lieto arī baložu izkāŗnījumus! Ir dzirdēts par Pigeon shit?
28.maijs 2010, 14:55 | links
 
guntarskl - runa par sūdien aizsākās par šo - "Ja gribi labu copi,tad piejauc bariibai apžuvušu govs pļeku..." Pļekas ir tās šeibas, kas pa pļavu mētājas. A sliekas dzīvo jau čupiņā, pie kūtspakaļas:D Es neiebilstu pret sūdu pievienošanu barībai. Taču pavilkos uz zākāšanos par cilvēkiem, kas lieto dārgas un labas barības. Piemēram, pēc paziņojuma par govs pļekām sanāk, ka sportisti ir muļķi :DDD Tam es nepiekrītu :D
28.maijs 2010, 14:53 | links
 
mirtinj,es nerīkoju sacensības un vispār man tāda veida pasākumi nepatīk. Es arī personīgi neteicu ka es tevi apķeršu ar ziviim.Es vispār gribēju paskaidrot,ka ir arī alternatīvas zivs barībām un nearko sliktākas no veikala. Un pats galvenais MAKŠĶERNIEKI...beidzat vienreiz d.rsties savā starpā...riebj lasīt :)
28.maijs 2010, 14:52 | links
 
reku te var lejupielādēt tikai tur laikam vajaga sākumā reģistrēties...nu tas kurš lieto utorrent vai bittorent tad tas nav šķērslis http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2972397
28.maijs 2010, 14:48 | links
 
copnix - nu varētu kādreiz blakus pacopēt :DDD
28.maijs 2010, 14:47 | links
 
Mirtin, nestrīdies ar mani:) Neko nēsmu teicis par pļekām. Bet par tiem sūdiem kuros dzīvo sliekas, un kuri ir arī veikala kastītēs. Bļin lasīt tak māki, ne?
:)))
28.maijs 2010, 14:45 | links
 
Jungle Hooks India 5 daļa lejupielādēt vajaga pēdējo piekto,kopumā ira 5as daļas.
28.maijs 2010, 14:45 | links
 
nu čaļi jums dikti kārdinošas sarunas....govs pļaka ar garoziņu....aš siekalas mutē saskrēja :DDDDDDD
28.maijs 2010, 14:43 | links
 
pamēģiniet atrast netā tādu video "Jungle Hooks India" tas ira no Discovery World kanāla video...atradu es to video torrentos tur ir labi skati,kaa zivs barojaas tiiri ar govs pļekatām :)
28.maijs 2010, 14:41 | links
 
ar fīderi
28.maijs 2010, 14:35 | links
 
copnix - tu Varkalī ar grunteni, vai pludu?
28.maijs 2010, 14:35 | links
 
es nesaku ka es varkalii kakas pa mezzu lasu :D
dziivoju maajaa,ir daarzs,ir komposts,ir atvesti govs mēsli priekš siltumniicas,lai gurķu raža lielāka šogad būtu...govs kaks ir pastaaveejis sauliitee,izveidojusies garoziņa :D to sauso garozinju panjem un ieberz bariibaa...kaa tas daraas...ja jau tu saki ka esi lauku puika tad jautaajumu nava :)
28.maijs 2010, 14:31 | links
 
copnix - kur tu pie varkaļa atradi govs pļeku? Tur drīzāk divkājaino cūku sūdu papilnam:DDDD
28.maijs 2010, 14:28 | links
 
guntarskl - neiebilstu - bet kur tu esi redzējis, ka mēslu sliekas dzīvo govs pļekās? Sliekas dzīvo mēslos, kas trūd un tā ir pavisam cita smaka. Es tev to kā lauku pāķis saku... par bazaru otvečaju :DD
28.maijs 2010, 14:27 | links
 
Vakar biju uz varkali...no 5iem riitaa liidz 6iem vakarā daudz plicēnu un tikai 2 breksēni...tai konkreetajaa vietaa es biju keeris vakar pirmoreizi...sabaroju un aiziet...pliceeni ljoti daudz paarsvaraa ~300-400g tiiri uz aci spriežot un divi breksēni aptuveni viens 700 otrs 800g.Bet,galvenais ka keeraam uz sarkanaa un uz baltaa.Sanaaca man krastaa izvilkt uudensrozes sakni un uz vinjas bija spaares kaapurs,uzliku to uz āķa un zivs ņēma burtiskā nozīmē pārliecinoši un galvenais ka uz tā viena kāpura es noķēru 4as zivis,kāpurs bija jau gandrīz viss izsūkts no iekšām un bija tikai miziņa un vienalga ņēma kā traks,daudz drošāk ņēma nekā slieku ar balto.Mēģināju sameklēt vēl tādu kāpuru,bet nekā :)
28.maijs 2010, 14:25 | links
 
copnix - es neesmu augstās domās par sevi, bet pie vienādiem apstākļiem tu ar kombikormu, kas aizdarīts ar govs pļeku, bet es ar sensas + melase vai kāds atraktors... tici man... es tev to zivi vienkārši novilkšu:DDD

Nekad neesmu apgalvojis, ka ar labu barību varētu novilkt zivis no ilglaicīgi bet ar sliktāku barību barotas vietas.

Tur tā sāls, ka cilvēki izdara secinājumus tur kur secinājumus nevar izdarīt. Piemēram bija te tāds brekšu maniaks, kurš vienkārši vienā ūdenī zināja vietu, kur brekši stāv, slānīja viņus kaudzēm un lielījās, ka zina ļoti lētu iebarošanas paņēmienu, kurš nebūt nav sliktāks par jebkuru labu barību. Da viņš ar to savu slepeno barību citā vietā būtu palicis jaņos.

Viss ir atkarīgs no konkrētas vietas un apstākļiem. Var ar pavisam vienkāršu barību - kaut vai putrām - pareizi rīkojoties pievilkt breksi konkrētai vietai un to tur noturēt. Taču darbojoties vienādos apstākļos... sūdīga barība nekad neapspēlēs labu barību :D

Pats sāki ar apgalvojumu, ka esi visgudrākais. Varu nocitēt : "muļķi gāž naudu visādos sūdos":DDDD Es turpināju tavā stilā. Bet to nu gan varu apgalvot, ka vienādos apstākļos, ja nebūsi konkrētā vietā nolicis breksi uz ausīm jau ilgāku laiku, neapspēlēsi labu barību ar govs pļeku. Tā ir mana pārliecība:DDD
28.maijs 2010, 14:21 | links
 
Plus jau ira arii taads ka tajos meeslos,kuri ir pastaaveejuši,viņos ir tik daudz mikroorganismu,kūniņas no dažnedažādiem kāpuriem un mušām,kautvai taampassaam suudumussaam,ir redzeetas arii kautkaadas olveida kuuninjas dzeltenaa kraasaa...vienvaardsakot bariibas vielu tur ir pa pilnam...zivis tak arii barojas ar planktoniem un taada tipa dzīvajām būtnēm
28.maijs 2010, 14:19 | links
 
Copņik, malacis!
Es tā palasiju padomāju, un nonācu pie secinājuma, ka nemaz tik apsurda tā doma nav, par tiem govs sūdiem.
Nu paņemiet kaut visiem zināmās sarkanās mēslu sliekas(visi lieto). Nu, paņēmāt? Viņas tajā kastītē tak ir sūdos! Tie kas nav sūdu redzējuši, varbūt arī neatpazīs. Un pašai sliekai tak iekšā dzīva virca. Nu, un kuru zivi nevar ar viņām noķert?
Copņik, turies...cik varēšu palīdzēšu.
28.maijs 2010, 14:14 | links
 
Labi,nestrīdēšos...nevienam es nespiežu likt klāt to ko pats lieku barībā.Padalījos ar savu pieredzi un tas arī viss :) nenjem neviens ljaunaa ;)
Un vispār,es gribēju pajautāt,...Biķerniekos...linezerā ir zivis vai nava un ja ira,vai vispār brangas,vai mikrobi? :)
28.maijs 2010, 14:14 | links
 
Gribot negribot man sanāca pasmieties par to,ka visa Daugava ir nosēta ar "makaronšikiem" Nezkāpēc,cik es prasīju "makaronšikiem" ko tad viņi ir noķēruši...viņi labi ja pa dienu noķēra vienu breksēnu un es taipatlaikā ar vnk naktstārpu noķēru tādus 3. Un tā bija visas divas reizes cik esmu bijis vispār pie daugavas. Nu nezinu, vai to var saukt par dubulto veiksmi.
28.maijs 2010, 14:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager