Brekši

šitas būtu labs skats - Mirtins ar veikala barību VS Copnix ar govs pļeku abi sēž likteņupes maliņā un mēģina ko nebūt dabūt! Es būtu pirmajā rindā ar popkornu un aliņu. :DDDDDDD
28.maijs 2010, 14:01 | links
 
Nesaki hops,pirms neesi pārlecis :)
28.maijs 2010, 13:56 | links
 
mirtiņš Tas reizēm nav par labu,kad Tu esi augstās domās par sevi vienu. Kapēc Tu iedomājies ka varētu apkert mani,ja Tu pat nepazīsti mani un nezini kā es protu rīkoties ar savu iekrāto pieredzi un darbarīkiem. Tu esi iestāstījis sev,ka veikalā pirktā pievilinošā viela,teiksim šķidrums,vai kautkāds sausais maisījums būs 100% efektīvāks nekā kautkāds tiešām tīrs un dabīgs aromatizētājs un pilnvērtīgs ar barības vielām. :D
Kapēc ir kaķi kuri jūt ka zivs nav ēdama jo ir slikts ūdens un neēdīs to zivi.A ja nu zivij nepatīk tava ķīmija,ko viņa darīs...leks virsū un ēdīs?! :D
28.maijs 2010, 13:55 | links
 
copnix - nu vot par pēdējo es tev piekrītu. Pats svarīgākais ir lai tur kur grasies ķert ir zivis. Jo ja zivju nav, nelīdzēs nekas. Brāļa krustēvs alus kasti vinnēja saderot, ka karūsu uz ābola noķers. Noķēra ar :D E sgan neizdarīju secinājumu, ka barībai klāt jāliek ābolu biezenis vai ūdenī jāpiemētā baltie dzidrie:DDD Bet zivīm jau visādi bzdingi uznāk :D
28.maijs 2010, 13:49 | links
 
baltu pleķu,lipīga konsistencija,barība kad ir sajaukta ar maltiem graudiem (kombikormu) tad protams ka izkārnījumu smarža nav vairs tik spēcīga. Da i vispār ja tā padomā...zivis dzīvo ūdenī...dūņas priekš cilvēkiem smird vaine...a govs meesli priekšmums arī smird...tad kur ir atšķirība? :D bet tomēr tai pļekā ir kautkas efektīvs. Un par tiem daargajiem extraktiem veikalaa,tie ir taadi staasti. Ir video,dabuju no torrentiem...kur experts parāda ka liec klāt bezmazvai jebko un ker zivis...lēja klāt coca colu un vilka ārā eksemplārus.Un vispār,pats galvenais lai vietā kur Juus domaajat kert buutu zivis,savaadaak nekaads tev koreandrs un rabarbers nepaliidzees! :)
28.maijs 2010, 13:45 | links
 
labi,pigeon shit ir domāts vairāk tākā raudām,bet rauda ir tomēr baltā zivs,kurai arī patīk saldas smaržas...raudai patiik kako,kaneelis...kukuruuza...viss tas patiik arii breksim.Baložus baro ar vislabaakajiem graudiem un tad viņi dara "TO" :D un iznāk labs barības avots zivij...a kas tad gotiņai savādāks...ka cita krāsa pļekai...neskatoties uz to,ka vinja arī ēd graudaugus graudus,da i vispār,vasarā zāli ēd,zivs arī ēd zāli,tikai ūdenszāli.Es jebkurā gadījumā lieku klāt apkaltušu govs pļeku,pirmkārt tā padara piebarojamo tumšu,kas jau ir labi ka uz grunts nav
28.maijs 2010, 13:38 | links
 
:DDDDDDDDD
Mirtin, šitas bija labi teikts :DDDDDDD
28.maijs 2010, 13:35 | links
 
copnix - esmu no laukiem un neesmu izglītots, bet cik esmu novērojis, tad govs pļeka no baloža sūda diezgan pamatīgi atšķiras. Protams, govs pļekā var būt līdz galam nesagremotas sēklas un tā var taisīt duļķi, kas patīk mazajām zivīm... pieļauju, ka govs mēslus var likt klāt barībai... Patiesībā barībai var likt klāt tik daudz visādu draņķu, ka visuss nez vai būtu jēga uzskaitīt. Bet ja es blakus copēšu ar labu barību, tu varēsi savu govi dirsināt cik tīk, es tevi tik un tā apķeršu:DDDDDDDDDDDDDDD
28.maijs 2010, 13:31 | links
 
Saules puķu sēklas un sezam sēklas apcepam, vai liekam zaļas......
28.maijs 2010, 13:31 | links
 
gulbis37 a baložu izkārnījumiem ir salda smarža? :D
pienāks laiks un ielikšu bildes,tikai ja fotoaparaatu dabūšu...man personīgi tāda nava.
28.maijs 2010, 13:21 | links
 
bet , ja govi baro ar saulespuķēm, tad ārā nāk žmihs un tad jau ticams, ka breksim tas garšos :D
28.maijs 2010, 11:43 | links
 
eergli,"zmih" ir saulespukju izspaidas jeb spraukumi,nu nekaada sakara ar govs meesliem.
28.maijs 2010, 11:35 | links
 
gulbis tas ir "zhmih" vai kā nu to krieviski sauc, un to reāli izmanto volgā uz karpām vietējie.
28.maijs 2010, 11:17 | links
 
copnix,vot tad,kad tu ieliksi bildes ar pasha kjertajaam akuunaajaam ziviim,tad arii apspriediisim teemu par govs meeslu efektivitaati zivju piebaroshanaa...ja tieshi par brekshiem runaajot,tad tai zivij patiik saldas lietas vasaraa,un asaakas smarzhas ziemaa.....
28.maijs 2010, 11:09 | links
 
tnig tas noteikti bija trapper :D es pagājušo gadu nedēļu sarkanām rokām staigāju :)
28.maijs 2010, 08:02 | links
 
tnig

redz kaa ar tiem iebarojumiem, pamats daudziem ir vienaads, tik piemeeram breksim buus malums rupjaaks un koriandrs vairaak klaat, bet raudai vairaak kas cits, kas taisa maakoni, upju bariibai buus vairaak klaat liime, bet pamati praktiski ir vienaadi.
28.maijs 2010, 07:46 | links
 
Biju nopircis iebarojamo nu tādu aromātisku,breksis saucās nu mēsls kautkāds,sarkans rokas nevar atmazgāt,nevis tās zivis pievilina,bet atbiedē drīzāk,no tā laika vairs nepērku tos iebarojamos mēslus,ir ar ko citu dabiskāku iebarot zivis,un domā ja tur rakstīts breksis tad būs tieši brekši,smiekli nāk.
28.maijs 2010, 06:28 | links
 
muļķi gāž naudu visādos sūdos kuri tāpat jebkuram ir pieejami. Ja gribi labu copi,tad piejauc bariibai apžuvušu govs pļeku....!!! Ja Jums liksies ka es muldu...man ta kas :D man jau labaak,vienspats keršu tādā veidā...pat videomateriāls bija...zivis kaa debīlas ēd tos izkārnījumus...a kapēc gan ne...ja angļju efektīva un diezgan laba,populāra barības piedeva ir baložu izkārnījumi...a te ar visaadaam meliseem,naatreem un rabarberiem meegjina ap.ist zivi :D piedodiet man,bet ja kaadam kabatu kaaposts spiež tad šauj tik vaļā :D
28.maijs 2010, 00:10 | links
 
mazie brekseeni Lielupee veel nav iznarstojushi,shodien speciaali pakjeeru kaadus desmit...visi bij ar ikriem vai pienjiem....pa starpai panjeema viens ap kilo,tas gan bija tuksh....
27.maijs 2010, 23:33 | links
 
korķītis vai pāris liekas pieņemami, vienkārši Normunds jau savā raidījumā piegāza pusi vienai copes reizie..tad gan likās par šerpu..
26.maijs 2010, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager