Brekši

paldies red bull varbut vari pateikt kadu baribu tu izmanto ziema uz breksiem
13.novembris 2009, 14:20 | links
 
Ziemā breksis ņem diezgan čābīgi...vairāk sāk kustēties uz pavasara pusi...it īpaši lielie...
Breksis ņem uz balto un motili, diezvai viņš ziemā njemtu kukurūzu vai grūbu labāk par tārpiem, kaut gan sazin kas tām zivīm var ienākt galvā :D
13.novembris 2009, 14:09 | links
 
diez ziema breksis nem uz kukuruzas vai grubas?
13.novembris 2009, 14:03 | links
 
ko neviens vairak neraksta konkretak par breksiem un baribam?
5.novembris 2009, 21:32 | links
 
cik makskernieku tik receptes :)
4.novembris 2009, 08:08 | links
 
Cītīgi izlasiju visu "BREKŠI" sadaļu un sapratu, ka recepšu ir vairāk kā brekšu, un tāpēc visiem nepietiek. HA-HAA!
4.novembris 2009, 07:41 | links
 
Brekši vel ķerās? :D Domāju varbūt uz gruntenītes pasēdēt vajadzētu vel kamēr ledus nav :D
8.oktobris 2009, 11:28 | links
 
Ja no krasta,tad es lielos tur pat kūpinu.
5.septembris 2009, 20:45 | links
 
Lielos nekad pie laivas neturu krastā ķerot gan lieku sadokā/dārziņā/Neiet runa par pličiem līdz kilogramam,bet par brekšiem.
3.septembris 2009, 21:26 | links
 
kāds, vecs krabis, nevar izskaidrot kapēc neviens (praktiski neviens) plaudis virs1 kg nav shogad iznarstojis aiviekstē, vasara vainīga vai elektriķi?
3.septembris 2009, 12:21 | links
 
Negribēšu piekrist, ''Dzelzis'' Usmā velk desmitiem kg brekšus un visus tur tīkliņa pie laivas. Tiesa, dziļums tur ir 9 metri, bet kas tas ir ūdenim...
31.augusts 2009, 20:29 | links
 
Un no krasta malšķerējot arī nevar turēt ūdenī?
31.augusts 2009, 18:44 | links
 
Kā man stāstīja BUMS, tad tā arī esot, kā lielie brekši ķeselē ārpus laivas - tā skuju ziepes, cope beidzas!
31.augusts 2009, 17:29 | links
 
Vakar sedeju lidz 20;00 vakara baigais klusums keras sakot no 17;30 -19;00 pec tam vai nu galigi sikie vai necope. Viens makskernieks teica ka galvenais nepalaist nevienu tipa lai nenoraujas tad aiziet ari viss bars. ja un itka nedrikstot tikinu ar zivim turet udeni jacelot laiva. Kas sis nez sarunajas ai?:)
Ik pa laikam iebaroju pie pludiniem bet lielaki ta ari nepienaca.Kados 2 metros tikai sikie un galvenais tik veikli nonamma to slieku ka pat nevar paspet piecopet.Tamdel keru uz grunts,man patik ka sie pacel pludu.
30.augusts 2009, 14:24 | links
 
koki - a tev tur bildē pliči vai brekši? Man jau šķiet ka pliču daudz. Bet ja breksis nostājas pusūdenī, tad čau rasma:)) Ir kaut kā jāpiespiež noiet lejā uz grunts. Iepsējams ka šis barojas pa nakti, bet pa dienu stāv augšā. Katrā ziņā man ar tā ir bijis, ka velkot laukā aukla aizķer breksi un ir aplipusi ar puņķiem, bet lejā neviens neko :DDD man nav izskaidrojuma, kā panākt, lai šie iet lejā :D
30.augusts 2009, 13:59 | links
 
Bildes ieliku bildes,tikai nav neka pratiga.Nezinu kur lai atrod lielos breksus bedres to nav tie ganas par kantem. Tani vieta kur keru dzilums 2,5 un aiziet uz bedri 10metriem.Interesantakais taska eholota rada ka pec iebarosanas tas bars nevis ie uz grunti nammat bet kautkada pusudeni 2-4 metros karajas.
Iebarojamais ari itka normals Sensas Super bremes 3000 plus kukuruzas putraimu putra kas krasas zina ideali sader un smarza ari laba. Es keru uz grunts ar breksu pludiniem tiklidz ka man pacel pludu piecertu lidz jutu ka ir piekeries,citreiz nakas diezgan specigi piecirst jo dzilums kadi 5m no pluda lidz akim.
30.augusts 2009, 12:28 | links
 
Vari mēģināt itkā jau kaut ko tie brekši dara ...
29.augusts 2009, 14:43 | links
 
veči kā ar brekšiem, ir kautkas vai nav šajā laikā, šonakt gribu aizbraukt tik nezinu vai ir jēga;
29.augusts 2009, 14:22 | links
 
Ņem 27 numuru un moīchī!!
28.augusts 2009, 18:35 | links
 
Optimalinija :D
25.augusts 2009, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager