Brekši

vīri sakiet lūdzu kuri makaroni būtu labāki priekš brekšiem uz grunteni,pastaZara vai italpasta un cik ilgi vārīt?
25.augusts 2009, 17:50 | links
 
Kāda ir labākā brekšu barība Lielupē pie Jelgavas?
Ir izmēģinātas grūbas, sliekas (brekšu nav, noēd sīkie asari) un mušu kāpuri. Pa trim dienām ir copēts no rīta līdz vakaram, rezultātā draugam viens breksis 1,200g uz grūbu.
5.augusts 2009, 17:02 | links
 
Aizveries ar savām aukstuma kastēm visās tēmās!!!!!!!!!!
5.augusts 2009, 15:47 | links
 
Labākie un lētākie termosi netā - 2twins.lv, tiešām iesaku.
5.augusts 2009, 13:26 | links
 
visur,kur nosauci.vairumā gadījumu pie kantes,ja tāda ir.
1.augusts 2009, 22:13 | links
 
Kur vairāk uzturās lieli brekši? Zāļu tuvumā vai vietā bez zālēm, dziļi vai sekli, tuvu vai tālu no krasta vai kur citur?
1.augusts 2009, 19:17 | links
 
sodien agri no rita ..ta pat aiz gara laika aiskreju lidz upei...viens pasa krasta noravas...otru gan uz kilo dabuju...:)
29.jūlijs 2009, 17:59 | links
 
Kads nezin vai tagad Lielupe, Jelgavas apkaime keras breksi???
26.jūlijs 2009, 12:07 | links
 
Jau atradu atbildi uz savu jautājumu...
24.jūlijs 2009, 17:27 | links
 
Breksis arī uz kukurūzu ņem?
24.jūlijs 2009, 17:25 | links
 
Man uz grūbām ir bijuši skaisti rezultāti. Es grūbas jau vārītas jaucu ar iebarojamo ēsmu, tad viņas apviļājas un sanāk smuka bumbiņa! Mazliet lai pažūst, lai padkormka pielīp pie grūbas, tad var likt uz āķa, un grūba nav plika. Nezinu, bet man rezultāti ir bijuši labāki, nekā uz vienkārši vārītām grūbām! Personīgi mana pieredze!
24.jūlijs 2009, 12:05 | links
 
Pludiņa grunts makšķere


brekšu ķeršanai.
24.jūlijs 2009, 08:28 | links
 
nakti labi keras breksi....kgan copite bija samera kaprizas....bildes mazliet velak..:)...ne asakas.....
19.jūlijs 2009, 15:33 | links
 
es ar vinjas plauceeju termosaa,bet man jau peec stundas vinjas ier normalas,bet paziistams dzeks plaucee 4 stundas un peectam jauc ar kko,kas vinjas padara stingras un garshiigas,neesmu vinju sen saticis,taapeec jautaaju jums,varbuut te ar kaads taada veidaa taisa vinjas :)
Gruubai vajag dabuut taadu bruunganu nokraasu jo taa baltaa gruuba biezi vien biedee to breksi, lai gan ja godiigi,shobriid manaa gadijuma brekshi vispaar nenjem,jau otro nedeelju katru dienu braucu uz lielupi,bet galiigais goljaks,ja nu vieniigi plichi,bet nu,tas taa :)
12.jūlijs 2009, 23:45 | links
 
beepbox - nezinu vai grūbas ir brekšu mīļākais ēdiens, bet mēģināt jau var. Vislabāk ja tev ir speciāls termoss, kas domāts grūbām, jo citādi tev kor''kī tējas aromāts būs palicis un to nu laukā dabūt nevar. Ielej termosā verdošu ūdeni, izskalo kārtīgi, un mazliet paturi, lai termosa serde sakarst. Tad izlej laukā, ieber grūbas un uzlej verdošu ūdeni. Es to parasti daru iepriekšējā vakarā, pirms gulētiešanas. Vairāk par sauju grūbu nevajag. Galvenais, lai ūdens ir pietie4kami daudz, citādi grūba kārtīgi nenolobās. Ja vēlies pielikt medi vai kādu šķidru smaržu, tad labāk to pievienot pie ūdens, kad vāri. Citādi, ja ieliksi medu termosā un tad uzliesi, ūdens zaudēs karstumu, kamēr medu izšķaidīs. Ja kaut kādus sausos pulverus - tad var bērt kopā ar grūbām.

Ja grib vislabākās grūbas, tad ir jāvāra - uz ļoti lēnas ugns un visu laiku jāmaisa, līdz sasniedz vajadzīgo konsistenci - tas nu ir ķēpīgs un pārāk ilgs pasākums priekš manis :))
12.jūlijs 2009, 10:27 | links
 
Gruubaam laba ir NG metode, termosaa iebar gruubas, aplej ar verdoshu uudeni un peec 2 h gatavs
11.jūlijs 2009, 23:53 | links
 
nu ta ari dari vari kopa ar kautko saldu,piemeram medus vai vanilas cukuru! Un nem uz zoba kad ir gandriz gatavas kas nost,tikai neskalo lai to aromatu neaizskalo,es varu lai vinas butu nedaudz iekspuse cietas,tad vajag saiet;)Ne asakas.......
11.jūlijs 2009, 21:28 | links
 
o sorry,sajaucu,bij domaatas gruubas :D
11.jūlijs 2009, 21:16 | links
 
tu nevelies ko lielaku parovet? Piemeram grubas,vai makaronus? Putraimi cik zinu nav tie labakie ko likt uz aka,lieluma zina.....
11.jūlijs 2009, 19:51 | links
 
Sveiki!
Man te taads jautaajums par putraimiem,kaa vinjus pareizi noplauceet un taa teikt sasmarzinaat? Man ir probleema ar to ,ka vinji man kkaa shvaki turaas uz aakja,biezi vien jau iemetiena briidii nokriit?
11.jūlijs 2009, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager