Brekši

Vārot makaronus pieliek klāt vanniļas cukuru un medu , pēc vārīšanas karstus apviļā mannā putraimos , pēc tam brekšu barībā uz kuru taisās makšķerēt .... Makarons smaržos arī pēc stundas ūdenī ....Protams var jau vēl viskautko likt klāt .....
9.jūlijs 2009, 11:14 | links
 
Makaronu apkalšana ir veids kā dabūt pareizo makarona stingrību. ja ir sanācis makaronus par mīkstu izvārīt, patur vaļā trauku, lai apkalst:)))

Es vairāk domāju par visādu atraktoru lietošanu pievārīšanas, lai makarons uzņem aromātu.Citādi, man domāt var izmantot tikai stipros aromātus - ķiploku vai anīsu, ka ļoti ilgi saglabājas. Pārējie, kas tiek piebērti pie mannas, vienkārši noskalojas nost un makarons paliek tikai ar savu makarona smaku :))
9.jūlijs 2009, 11:07 | links
 
lai neapkalstu, trauks ar makaroniem jaatur visu laiku ciet.
9.jūlijs 2009, 10:35 | links
 
Riivmaizes vietaa var izmantot kukuruuzas putraimus un arii nav ne vainas.
9.jūlijs 2009, 10:34 | links
 
es mannas vietā izmantoju rīvmaizi,jo mannai apkalstot makarons paliek ar cietu apvalku,man nepatīk.
9.jūlijs 2009, 10:32 | links
 
:)
9.jūlijs 2009, 10:20 | links
 
es ar tā būtu darījis :)))
9.jūlijs 2009, 10:18 | links
 
mannai ir savs aromāts.bet daudzi to izmanto nezinot,tikai tāpēc kad citi to dara.
9.jūlijs 2009, 10:14 | links
 
kāpēc tad īsti to mannu liek? lai makaroni apliptu ar smaržu piesūcinātā mannā jeb lai makaronus dabūtu sausus?
9.jūlijs 2009, 10:13 | links
 
Bet ja nokāš, tad viņus ieber citā traukā un uzber manna, tad kārtīgi sakrata un viņi nelīp, jo vi;niem ir aplipis mannā :)
9.jūlijs 2009, 10:12 | links
 
pirms beriet uz makaroniem mannu,sajauciet makaronus ar saulespuķu eļlu.savādāk salīp.
9.jūlijs 2009, 10:09 | links
 
Par makaronu sagatavošanu pilnīgi pikrītu. Jāskatās gan ir konkrētos apstākļos to vārīšanu, jo tie makaroni, ko es lietoju no 1,10 minūšu vārīšanas, esmu pārgājis uz gandrīz 2 minūtēm. Laikam sākuši lietot citus miltus.

Vienbrīd vārīju makaronus medusūdenī:)) Bija labi :))
9.jūlijs 2009, 10:06 | links
 
Par makaroniem, uzliek mazo katlinju uz uguns un uzvaara uudeni, kad uudens vaaraas ber vienu sauju makaronu vaaroshaa uudenii un maisot vaara 1,10 - 1,15 min, apmaisot, atkariigs no makarona, pirms tam sagatavojot trauku kuraa tiks makaroni njemti liidz uz copi, tur ieberot labu sauju mannaa un taalaak var varieet, pievienojot mannaa sakapaatus kjiplokus, atraktorus utt., ko sirds veelas un kaa pasham specim liekas. Kad makaronu pavadiijushi savu noteikto laiku vaaroties, tos ieber sietaa un nokaash un nekaveejoties ieliek traukaa ar mannaa un vaaku ciet. Kad tas izdariits ik pa laikam trauku labi sakrata. Kad buusiet nonaacis liidz copes vietai, makaroni buus gatavi lietoshanai. Sho proceduuru var arii veikt ieprieksheejaa vakaraa, bet pirms uz nakti liekat trauku leduskapii, to vajadzeetu atdzeseet, lai traukaa neveidojas kondensaats. Nu taa apmeeram :) Ne asakas.
9.jūlijs 2009, 10:04 | links
 
karlis300 - izvāra un liek uz āķa veselus - ķipa radziņus. Var zvagznītes, bet baigā spraušana. Nav arī jānovāra tik ilgi kā cilvēkiem, citādi juks ārā.
8.jūlijs 2009, 10:47 | links
 
bez piebarošanas tik pie brekša ir ļoti pagrūti.vislabāk ir piebarot.
8.jūlijs 2009, 09:56 | links
 
ko valguma ezera likt uz gruntenes āķa labāk?
bez iebarošanas var tikt pie breksi
7.jūlijs 2009, 11:30 | links
 
Kā tos makaronus izvār, sastampā, saveļ bumbiņās un sprauž uz āķa-nekad nav mēģināts uz makarona ķert
7.jūlijs 2009, 11:28 | links
 
Uz kukurūzu brekši ņem! Un diezgan labi. Piem.Gaujā zinu džekus,kas tikai uz kukurūzu. Un kādreiz,kad vēl karpas ķēru uz kukurūzu,ļoti bieži pieķērās brekši.
5.jūlijs 2009, 19:32 | links
 
pagaišgad kādus 30 pa kluso noķēru,godīgi sen tik lielus nebiju redzējis,vēžošana beidzās ,jo inspektori savāca murdiņus,bet es zinu ka ezerā ir lieli brekši,kautkā vaidzētu šos noķert.
19.jūnijs 2009, 20:15 | links
 
iR metode kā neviens inspektors ne čiku ne grabu nesapratīs :)))
19.jūnijs 2009, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager