Brekši

Es ar vēl nelieku zemi, pagaidām tīru barību. Ar visu čābīgo laiku 2 izmānīju.
31.augusts 2020, 19:55 | links
 
Agnams [31.08.20]: Kad laukā šitāds, pačābīgs laiks jūs breksi uz fīdera labi piebarojat vai tomēr zemes liekat tā pavairāk?
Es zemi klāt vēl nelieku. Kad paliks vēsāks, ūdens atdzisīs, tad likšu. Pie kam, vienā no vietām kur copeju, ir arī citi copmaņi, lidz ar to nākas konkurēt.
Bet, ja copē vietā, kur konkurences nav, domāju, ka droši vari jaukt 1:1 un rezultāts no tā necietīs!
31.augusts 2020, 18:57 | links
 
Kad laukā šitāds, pačābīgs laiks jūs breksi uz fīdera labi piebarojat vai tomēr zemes liekat tā pavairāk?
31.augusts 2020, 16:15 | links
 
Šodien Lielupe, no 5 rītā līdz
apm 12.30.
Rīta cēlienu noguleju. Kā atbraucu, tā copeja uzreiz. Pa nakti veči bija savilkuši ļoooti labi.
No kādim 8ņiem līdz 10tiem baigais klusums, un tad pienāca "vilciens" un panesās viens pēc otra. Pa 2 stundām 8 smuki ( 1 kg - 1.62kg) uz kūpinātavu, vēl vismaz tik pat azāki peld tālāk.
30.augusts 2020, 14:24 | links
 

Vakar Grand river pa nakti, uz pludu, copītes švakas, daudz shodu, no rīta tikai sīkaļas. Lielākais 1.75 kg, bonusā uz dzīvo viens zandartpuika 46cm pieteicās pusnaktī.
30.augusts 2020, 12:59 | links
 

Šodien no 5.30-10.00 Buļļupe. Lielākais +-800grami.
30.augusts 2020, 11:50 | links
 
Kas šodien fīderēja Daugavā- kā sekmējās? Ap 12tiem atnācu uz populāru vietu pie dēpils, onka priekšā sēdēja- bija kapitāli pieķēris, no skata >15kg, neko daudz nebolījos, caurmērā normāli brekši, ne milzoņi, bet labi. Iekārtojos 10m tālāk, nocīnījos no 13-20- nulle. Nulle, Karl!!
P.S.Pēc 15 bij pienācis cits onka, apjautājās, teicu, ka nav vēl nekā, bet blakussēdētājam(aizgāja pēc vieniem) esot bijis labi pieķerts, šis ieminējās, ka varbūt pa nakti, jo esot vēlu piektdien vakarā atbraucis uz nakti, bet priekšā jau 6 mašīnas (tur pie krasta tikai 3 normāli sēžamas vietas). Es saprotu, ka vasaras karstumos naktī labi ņem, bet tagad?... Šobrīd laiks tāds, ka varētu jebkurā dienas laikā ņemt, vieta laba, bet pigu. Nepatika DA pūtiens? Pa nakti paēda un aizgāja tālāk? Kādi citiem novērojumi?
29.augusts 2020, 23:39 | links
 
Sveiki,meginu pats pagatavot baribu breksiem,ko sakat par medus pievienosanu?
Kadu aromatu brekiem patik?
Copes udeni-Daugava

tokito, 29.augusts 2020, 15:05

vaniļa, karamele, dille, kanēlis, piparkūka, kukurūza, slieka-motilis.... Vieni aromāti labāk strādā pavasarī-rudenī, vasarā- citi.
29.augusts 2020, 23:16 | links
 
par Fīderi.Monofīls Feeder Concept 0,27,florkarbona sistēma(var atrast Jūtubē kādu vēlies),'pītā pavadiņa 0,08,vai 0,06(garums 20-30.cm)barotavas 40.gr.,āķi 8,10,12,Nr. Sausā Daugava un 38 karūsas šogad ne mazākas par 600.gr. Lielākā 1,450.Protams, jābūt labam kātam un kvalitatīvai spolei.arīpar brekšiem tas pats
29.augusts 2020, 16:22 | links
 
Sveiki,meginu pats pagatavot baribu breksiem,ko sakat par medus pievienosanu?
Kadu aromatu brekiem patik?
Copes udeni-Daugava
29.augusts 2020, 15:05 | links
 
Būs nedaudz dīvains jautājums, bet ko darīt, ka mazie brekši krastā iznak bez problēmām, bet lielie 70% gadījumu 5-10m no krasta, vienkārši, notrūks nost. Izmēģināju lielākus un mazākus āķus, vilkt lēnām un ātri, izvelkas laukā tikai tie, kuri jau āķi ātri pa otru galu laidīs laukā.

Agnams, 27.augusts 2020, 10:27


Vēl pastāv tāds variants, ka ir ūdenskrātuves kur brekšiem ir plānas trauslas lūpas, ar to biju kādreiz saskāries Pļavinu hes uzpludinājumā, vietā kur tagad ir Likteņdārzs. Makšķerēju ar mahu pie krasta, breksēni ap 500g bieži krita nost, kuru izvilku bija redzams lūpā pamatīgs robs izplīsis, un breksis turējās tikai aiz pašas lūpas malas skrimšļa, līdzīgi kā asariem.
28.augusts 2020, 08:22 | links
 
belijs23 [27.08.20]: Es lieku griezuli ar plastmasas actiņu. Labs fīderis it kā to zivi sien, bet tomēr es labāk izvēlos pītajai izmantot 1mm fīdergumiju, jo ja makšķerē ar 0.16 mm fļurika pavadu, tad bez feedergum nekas labs nebūs.
Kad tu pēdējo reizi esi pats noķēris breksi?
28.augusts 2020, 06:54 | links
 
Kamēr iemācījos ar pīto nepiecirst un neuzliku gumiju,pat vimbas mēdza nodilt pirmajos metros.
27.augusts 2020, 22:52 | links
 
Es lieku griezuli ar plastmasas actiņu. Labs fīderis it kā to zivi sien, bet tomēr es labāk izvēlos pītajai izmantot 1mm fīdergumiju, jo ja makšķerē ar 0.16 mm fļurika pavadu, tad bez feedergum nekas labs nebūs.
27.augusts 2020, 22:48 | links
 
Ja nelieto pīto tievāku par kādi 0,12-0,13 tad diez vai ir jēga ņemties ar šoku.Pirkstu metienā nenogriezīsi un izvadot izturīga jau būs tāda diametra pītā.Gumiju galā un kārtībā.Ja uz šoka mezgla uzmetīsies kāda draza,diez kas nav.
27.augusts 2020, 22:48 | links
 
Nesaprotu ko jūs te ņematies. :) Fīderis pats par sevi ir diezgan elastīgs, + pareizi noregulēta spoles bremze + zivs sajūta (breksis nav nemaz tik neprognozējams). Man uz fīderi sistēma ir tizli vienkārša : pītā pamataukla, griezulis, kādi 20 - 30 cm (neesmu mērījis) 0.4 monofilā pa kuru slīd tā pati plastmasas trubiņa ar barotavu, tad atkal griezulis un pavadiņa ar āķi. Pēc copes sistēmu nogriežu no pītās pamatauklas un nākamreiz piesienu atkal klāt. Piecirst ar pīto pietiek ar plaukstas locītavu nevis no pleca. Viss nāk ārā smuki un uz āķa lūpas nekarājas. :) Piekrītu,protams, par to stieples resnumu, bet arī ar tievajiem nāk ārā kā velli. :) + Vienā āķu paciņā ir it kā vienādi āķi, bet pēc vairākiem "tukšiem" piecirtieniem mainu nost, un tas strādā (tas gan par citu tēmu).
27.augusts 2020, 22:37 | links
 
Feederu mono aukla + fluriķa pavada nekad nav pievīlusi :)
27.augusts 2020, 22:35 | links
 
Nu kā, raujot diegu, nenotiek nekāda amortizācija,jo var pārraut lūpu vai, ja knapi ieķeras lūpā izraut ārā āķi, tāpēc liek ,to staipīgo auklu.bet nu es kā brīvdienu copmanis,man labāk mono, tā pati padodas un viss čotka, pīta kka man pinas un nav tas. (Runa par feeder ,grunteni!)
27.augusts 2020, 20:26 | links
 
Neesmu nekad sapratis shock leader domu, liekas ka tas tikai liekas problēmas var izraisīt. Bet ja jau profiņi to lieto, gan jau jēga ir tajā.
27.augusts 2020, 20:17 | links
 
otinjsh [27.08.20]: Kā tu rīkojies, kad copē upē kur iet zāle?
Laikam nav tāda vietā sanācis copēt. Nav bijušas problēmas katrā ziņā. Kā man viens profesionāls feederists iemācīja, tā arī ķeru. Nav bijušas problēmas.
27.augusts 2020, 15:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager